Mezinárodní den žen: Poznejte Annu!

Anna je jednou z hvězd nadcházející kampaně k Mezinárodnímu dni žen na Zalando Lounge. Je nejen vášnivou matkou a babičkou, ale také úspěšnou modelkou. Anna je také aktivistkou za rovnost. Mluvili jsme s ní o ženskosti, módě a jak je důležité, když ženy podporují jiné ženy.

Oslavte Mezinárodní den žen a udělejte radost sobě a dalším důležitým ženám ve vašem životě! Již 8. 3. 2021 máme na Zalando Lounge speciální slevové nabídky pro všechny výjimečné ženy!

Anna Wywiad ZL

Všichni dobře víme, že moudrost přichází s věkem a zkušenostmi. Přijmout, jak nás příroda a vesmír vede životem, však stále není snadné. Naštěstí pro nás existují ženy jako Anna - aktivistka, modelka, babička a velmi inspirativní osobnost.

CO PRO TEBE ZNAMENÁ, BÝT ŽENOU?

Anna: První věc, která mě napadne, je, že žena je lidská bytost. Bez ohledu na to, co dělá, její činy by měly být vždy dobré pro všechny lidi. Pro mě je obzvláště důležité být otevřený všem a všemu. Čím jsem starší, tím více se vidím jako člověk, který nejen potřebuje druhé, ale je tu i pro ostatní lidi. Mám děti, mám vnoučata a mám také partnera. Můj okruh příbuzných a přátel se rozšířil. Moje prostředí už není tak úzké a omezené, jako když jsem byl mladší. Tehdy jsem měla jen přátele ... Moje prostředí se rozšířilo a mé obzory se také rozšířily. Nyní ještě více věřím, že být ženou znamená být člověkem.

TVŮj STYL JE JEDINEČNÝ. Jsi žena otevřená trendům?

Anna: Ano, mám svůj vlastní styl, i když nesleduji trendy. Rád se oblékám do sportovního oblečení a prolomím styling něčím zvláštním, něčím extra. Vždy je to osobní doplněk. Možná to není moc originální, ale do outfitu přidávám něco malého, co o mně něco říká a představuje moji osobnost.

JAK SE PRO TEBE STALA ROVNOST POHLAVÍ ZÁSADNÍ TÉMATIKOU?

Anna: Začala jsem se aktivně zapojovat do dění ve svém městě a podporovat sousedská tmata, která jsou obzvláště ovlivněna různými nerovnostmi. Tam, kde žiji, žije mnoho žen, přátel a sousedů, kteří čelí omezením a nerovnostem. Obzvláště mě zarazila skutečnost, že v pracovním životě ženy často dostávají nižší mzdy a v soukromém životě jsou často uvězněny v toxických vztazích. Tato zkušenost mi otevřela oči. Přestože od té doby uplynulo mnoho let, problém stále existuje.

CO BUDE PODLE TEBE BUDOUCNOSTÍ?

Anna:

Ženy stále více požadují své místo ve společnosti a stejná práva, což aktivně podporuji. Doufám, že naše kultura pomůže dále prosazovat celkovou rovnost mezi lidmi. Je to opravdu těžké, ale nemůžeme se vzdát.

UKONČÍME ROZHOVOR MALOU SEBELÁSKOU. CO NA SOBĚ MILUJEŠ NEJVÍCE?

Anna: Jsem velmi vděčná za všechno, co mám. Po babičce jsem zdědila šťastného ducha. Nejmenší věci mě dělají šťastnou. Ke všemu přistupuji pozitivně a s chladnou hlavou. Dokážu hodně odpustit a dívat se na věci z jiné perspektivy.

Mezinárodní den žen na Zalando Lounge - máme pro vás speciální nabídku! 8. března dámská móda, stylové doplňky, šperky a obuv za extrémně nízké ceny.