Jsme součástí Zalando

Timeless Moments - čas na luxusní doplňky

Užijte si luxus při nošení doplňků s nenapodobitelným designem a propracovanými detaily. V tomto speciálním soukromém výprodeji Lounge by Zalando čekají na všechny milovníky doplňků exkluzivní slevy na luxusní hodinky a šperky!

TIMELESS MOMENTS – ČAS NA LUXUSNÍ DOPLŇKY

ONLINE OD 1. – 5. ČERVENCE

NENECHTE SI UJÍT NÁŠ OBROVSKÝ LOUNGE BY ZALANDO VÝPRODEJ NA HODINKY A ŠPERKY!


Je čas se odměnit! Užijte si luxus při nošení doplňků s nenapodobitelným designem a propracovanými detaily. V tomto speciálním soukromém výprodeji Lounge by Zalando čekají na všechny milovníky doplňků exkluzivní slevy na luxusní hodinky a šperky!

V nákupním klubu Zalando vás zveme k tomu, abyste na chvíli zpomalili a odměnili se za vše, co by si odměnu žádalo. Od 1. do 5. července vám představíme speciální hodinky a doplňky naší nabídky Timeless Moments: exkluzivní výběr nejlepších hodinek a šperků od mezinárodních značek, se slevami, které jste dosud neviděli. Skvělá šance na to, udělat si radost a zároveň doplnit vaše oblečení stylovými a nevšedními doplňky, které je obvykle těžké najít ve slevě.

Někdy je příjemné starat se o sebe s trochou luxusu. Nemusíte mít vždy zvláštní příležitost nosit luxusnější hodinky a šperky. Můžete to udělat i pro sebe. V naší exkluzivní kampani Timeless Moments nabízíme exkluzivní výběr hodinek a šperků vhodných pro elegantní a kultivovaný životní styl, který nikdy nezanedbává detaily.

Přidejte do svého outfitu stylový nádech oblečením nebo doplňky z našich online slevových nabídek, nebo potěšte své blízké a obdarujte je speciálním dárkem.


ZNAČKY, KTERÉ MŮŽETE NAJÍT V NABÍDCE TIMELESS MOMENTS

TM logos

Pokud již znáte Lounge by Zalando, víte, že nabízíme pouze produkty od nejlepších světových značek, a to se slevou až několik desítek procent. Mnoho produktů navržených vašimi oblíbenými designéry bude k dispozici v soukromém výprodeji našeho nákupního klubu Lounge by Zalando. Představte si mimořádné hodinky a šperky Michael Kors, DKNY, Skagen, Emporio Armani a Armani Exchange za zlomek ceny … Skvělé, že? Pak si nenechte ujít exkluzivní nabídky naší slevové akce Timeless Moments!


ČASOVÝ PLÁN NAŠICH SLEVOVÝCH NABÍDEKStředa 1. červenceMichael Kors ✨ Emporio ArmaniČtvrtek 2. červenceMichael Kors ✨ Emporio Armani ✨ SkagenPátek 3. červenceMichael Kors ✨ Emporio Armani ✨ Skagen✨ DKNY ✨ Armani ExchangeSobota 4. červenceMichael Kors ✨ Emporio Armani ✨ Skagen✨ DKNY ✨ Armani ExchangeNeděle 5. července Skagen ✨ DKNY ✨ Armani Exchange


NÁŠ TIP: PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NEWSLETTERU LOUNGE BY ZALANDO


Ale jak chytit ty nejlepší kousky z našeho výprodeje Timeless Moments? Je to snadné: odebírejte náš newsletter, který vás bude informovat o nadcházejících a současných slevových akcích. Tímto způsobem nikdy nezmeškáte žádné slevy svých oblíbených značek! Pamatujte, že naše nabídky jsou přístupné také pro chytré telefony a tablety díky aplikaci Lounge by Zalando, která je k dispozici pro iOS i Android.


Ještě nejste členem našeho nákupního klubu? Zaregistrujte se zdarma a užijte si nové, každodenní slevy na oblečení, obuv, kabelky a doplňky nejlepších světových módních a lifestylových značek, a to se slevou až 75% *!