Jsme součástí Zalando

Jaké vánoční dekorace se hodí k vašemu stylu?

Vyberte si mezi tradičním, minimalistickým, hravým a moderním typem a zjistěte, které vánoční dekorace a outfit vyhovují vašemu stylu nejlépe!

S naším stromem vánočních dekorací můžete rychle a snadno zjistit, které vánoční dekorace vyhovují nejvíce vašemu stylu. Vyberte si mezi tradičním, minimalistickým, hravým a moderním typem dekorací a na konci se nechte inspirovat naším doporučením jak nakoupit letošní vánoční dekorace levně a odpovídající vánoční outfit právě pro vás.

vánoční ozdoba

Vyzkoušejte si tento test!

Strom vánočních dekorací

Který typ jste vy? 

Kliknutím na obrázek svého výsledného typu najdete inspirace na vánoční dekorace a vánoční outfity přesně podle vašeho stylu:

tradiční dekorace
minimalistické dekorace
hravé dekorace
moderní dekorace

vánoční ozdoba

Které období je více okouzlující, než to před Vánoci? Najde se jen málo lidí, kteří nejsou fascinováni kouzlem všech světel, dekorací, skvělého jídla a vánočních trhů. Nakupování vánočních dárků a večery, kdy pečeme to nejlepší cukroví, osvěžují čekání na svátky a pro mnohé jsou pevnými tradicemi před koncem roku.

Výběr baněk, vánočních figurek a jiných vánočních dekorací se rok od roku zvyšuje. O to obtížnější je rozhodnutí, jak vyzdobit svůj domov na letošní Vánoce. Rádi v obývacím pokoji zapalujete svíčky a vánoční světýlka, ale zdá se vám, že vedle dřevěných postaviček skleněné baňky nevypadají nejlíp? Pokud se nemůžete rozhodnout, kterou vánoční ozdobu tento rok rozbalíte a pověsíte na stromeček, můžete se jednoduše inspirovat nákupním klubem Lounge by Zalando.

Vybavte svoji domácnosti krásnými vánočními dekoracemi a obohaťte svůj šatník svátečním outfitem! Kvalitní oblečení a doplňky se slevou až 75 % z nabídek Lounge by Zalando!