Jsme součástí Zalando

Veja Outlet na Lounge by Zalando

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(83)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Užijte si pohodlné obutí a čisté svědomí – tenisky Veja šetří životní prostředí

Už vás nebaví vlna fast fashion, která je zodpovědná za desítky tun odpadu denně? Zajímáte se o udržitelnou módu a oslovují vás třeba tenisky Veja? Veja Outlet přichází až k vám domů s nákupním klubem Lounge by Zalando.

Veja outlet

Veja tenisky patří k módnímu fenoménu, který nemá dlouhou historii, ale za to má o to větší dopad. Veja boty totiž vyrábí výhradně z organické bavlny, recyklátu plastových lahví a gumy pocházející z divoce rostoucích gumovníků v amazonských pralesích. Svršky jsou pak z umělé kůže. Veja tenisky se tak mohou pochlubit tím, že jsou 100% veganské.

Šetrnost k životnímu prostředí a francouzský design – to je Veja Outlet

Veja boty vyrábí z výhradně ekologický šetrných materiálů, které jsou buď bio (latex a bavlna), nebo pocházejí z recyklátů. Vnitřek boty při výrobě spotřebuje 2 až 3 plastové lahve posbírané v okolí Sao Paola nebo Ria de Janeira. Zde má společnost Veja své drtičky, které z PET lahví vyrábějí vlákna, z nichž posléze vznikají Veja boty.

Oslovuje vás trend udržitelné módy, ale současně vás lákají výhodné ceny? Lounge by Zalando přináší prémiové a ekologicky šetrné značky se slevami ve výši až několika desítek procent. S tímto jedinečným nákupním klubem nakoupíte obuv značek Veja, Allbirds, Toms a dalších z pohodlí domova a mnohem výhodněji než kdekoliv jinde. Registrace ani členství nic nestojí, stačí jen pár kliknutí.

Tenisky Veja si oblíbily i Kate Middleton a Meghan Markle

Mezi nejúspěšnější modely patří designově povedené Veja Campo. Mediální pozornost si ale užily zejména modely Esplar, v nichž se několikrát ukázala manželka budoucího anglického krále Kate Middleton, a Veja V-10, které pro změnu občas nazuje Meghan Markle, choť britského prince Harryho. Tenisky Veja si tak mohly užívat tu nejvybranější společnost, což je zároveň oceněním prvotřídního zpracování i dokonalého vzhledu.

Veja Outlet nenajdete, značka má jinou strategii

Pokud doufáte, že na internetu snadno najdete e-shop s výrazným bannerem Veja outlet, kde konečně pořídíte vysněný pár tenisek Veja Campo, velmi pravděpodobně vás čeká jen marné googlení. Jediný kamenný obchod má tato značka přímo v Paříži a personál se v danou chvíli věnuje jen omezenému počtu zákazníků. Nebývá tak úplně neobvyklé, že se před prodejnou tvoří i poměrně dlouhé fronty. Proto však máte Lounge by Zalando, kde můžete nakupovat z pohodlí domova!

Móda šetrná k přírodě i k vaší kapse? Se Lounge by Zalando nic nemožného

Trend fast fashion se pomalu odebírá na smetiště dějin a na výsluní se dere koncept udržitelné módy, který klade důraz na šetrnost k životnímu prostředí, férové podmínky pro dodavatele, odolnost výrobku a také nadčasový design. Takové kousky jsou obvykle spojeny s o trochu vyšší cenou, než na jakou je běžný zákazník připraven. Naštěstí je tu nákupní klub Lounge by Zalando, který denně přichází se slevami na oděvy, obuv, doplňky i vybavení domácnosti ve výši až několika desítek procent. Registrace zabere jen chvilku a pokud se přihlásíte k odběru novinek, neunikne vám třeba výhodná nabídka na vysněné Veja Campo.

Nakupujte férové tenisky značek Veja, Allbirds, Toms a dalších. Staňte se členy nákupního klubu Lounge by Zalando a užijte si slevy ve výši až několika desítek procent. Proč si neudělat radost výhodněji?