O nás: Toto je Zalando Lounge!

 
   
   
   
   
 

ZALANDO LOUNGE VÍTÁ NOVÉ ČLENY DO RODINY

V březnu 2010 došlo k rozšíření portfolia Zalando SE, jenž sídlí v Berlíně a byl spuštěn jeden z nejúspěšnějších nákupních klubů Zalando Lounge.    

POUZE PRO ČLENY

Máme 25 milionů registrovaných členů a ti všichni mají přístup ke zboží od těch nejlepších a za nepřekonatelné ceny. Každý den v rámci našich akcí nabízíme kousky od vyhledávaných značek i kousky od exluzivních luxusních značek s výraznou slevou až 75 % ve srovnání s doporučenou prodejní cenou.

ŠIROKÝ VÝBĚR PRO KAŽDÉHO

Zalando Lounge není jen o slevách. Naše síla spočívá v našem výběru značek: od vyhledávaných po originální značky, od oblíbených mezinárodních návrhářů po kousky pro náročné, v naší nabídce se najde něco pro každého, nezáleží na tvém vkusu, máme prostě vše. Kromě obuvi a oblečení pro ženy, muže a děti nabízíme i spodní prádlo, doplňky, sportovní zboží a domácí potřeby. V naší nabídce je více jak 2 500 produktů, vybere si tak každý.  

ZALANDO LOUNGE PUTUJE PO EVROPĚ

V Německu a v Rakousku jsme dosáhli značného úspěchu a od roku 2011 dodáváme zboží i v sousedních evropských státech. V roce 2011 jsme ve Francii spustili Zalando Privé, pak následovalo v roce 2012 uvedení na trh v Nizozemí a v Belgii a v roce 2013 jsme vstoupili na trh ve Finsku, Dánsku, Švédsku a Švýcarsku. V roce 2014 jsme začali fungovat ve Velké Británii a v roce 2016 pak i v Itálii. Od roku 2017 je Zalando Lounge dostupné i pro polské zákazníky. V roce 2018 jsme expandovali do Španělska.

Top značky se slevou až 75 %


Co je to Zalando Lounge?

Co nabízíme?

Zalando je významným evropským online prodejcem módy. Nejen, že našim zákazníkům nabízíme pestrou nabídku, ale také komplexní zákaznický servis. Zalando Lounge je jedinečnou nástavbou k službám společnosti Zalando. Třídenní akce našim členům nabízí limitované nabídky prémiových značek, jako je Desigual a Victorias’s Secret, za značně snížené ceny. O našich akcích vás každý týden pravidelně informujeme skrz e-mail.
Našim zákazníkům umožňujeme nákup prémiových značek za snížené ceny. Naši členové mají možnost získat zboží od prémiových a populárních značek se slevou až 80 % v porovnání s nezávaznou doporučenou prodejní cenou. Námi nabízené akce jsou dostupné pouze po omezenou dobu, tak se vyplatí jednat rychle, abyste získali vytoužený kousek. Po skončení akce už nemůžeme zboží přiobjednat. Objevte nové značky a trendy v Zalando Lounge módním glosáři a sledujte naše současné a nadcházející akce i za chodu s pomocí naší mobilní aplikace Zalandou Lounge pro Android a iOS.

Kdo se může stát členem?

Jak je možné, že je zboží na Zalando Lounge tak cenově dostupné?

Pokud už jste někdy nakupoval(a) na Zalando, poslouží vám vaše přihlašovací údaje. Jednoduše se přihlaste na Zalando Lounge pomocí vaší emailové adresy a hesla na Zalando. Pokud ještě nejste zákazníkem Zalando, můžete se zaregistrovat a vytvořit si zdarma osobní účet. Není třeba uskutečnit žádnou objednávku a své členství můžete kdykoliv zrušit. Zaregistrovat se můžete zde.
Abychom mohli našim členům nabídnout prémiové značky za bezkonkurenční ceny, pracuje náš tým nákupčích na vyhledávání nových nabídek každý den. Na Zalando Lounge spolupracujeme pouze s ověřenými partnery, abychom mohli zaručit 100% pravost zboží. Zboží za takto nízké ceny můžeme nabízet mimojiné díky tomu, že je do našeho skladu doručeno teprve po ukončení akce, tím pádem náklady na uskladnění a distribuci klesající. Tato skutečnost ale také prodlužuje dobu doručení. V ojedinělých případech může trvat až 5 týdnů od nákupu, než je objednávka doručena.