SNADNÝ PŘÍSTUP K BLACK FRIDAY SLEVÁM S APLIKACÍ ZALANDO LOUNGE

♦ rychlý a snadný přístup k top značkám a nejvyšším slevám

♦ personalizované push notifikace


Zalando Lounge aplikace    Zalando Lounge aplikace


BF Zalando Lounge


Proč používat Zalando Lounge Aplikaci?


Váš oblíbený nákupní klub je k dispozici kdykoli a kdekoli – přímo z obrazovky vašeho smartphonu nebo tabletu. Neuniknou vám žádné slevové nabídky vašich oblíbených nebo prémiových značek. V aplikaci pro vás máme:

♦ exkluzivní přístup k nejlepším značkám

♦ slevové kódy navíc pro uživatele aplikace

♦ nový den, nové slevy


Zalando Lounge aplikace    Zalando Lounge aplikace


CZ_Zalando_Lounge_aplikace


Nakupujte na Zalando Lounge rychle a pohodlně díky speciálním funkcím. S aplikací Zalando Lounge můžete:

  • používat filtry, které vám pomohou najít ty nejlepší slevové nabídky právě pro vás
  • přidat naposledy prohlížené položky přímo do nákupního košíku
  • nastavit upozornění na nadcházející slevové akce, například vaší oblíbené značky
  • získat slevy až 80 %*

Nyní můžete konečně sledovat naše současné i nadcházející slevové nabídky také na cestách! Nenechte si již ujít naše slevy a získejte exkluzivní přístup k produktům světových značek za zlomek ceny. Pokud si povolíte také oznámení naší aplikace, získáte další slevové poukázky a další slevy na značky, které máte rádi. Zaregistrujte se nyní a zdarma!

Přímá a bezplatná cesta k největším slevám!

 

Členství je nejen bezplatné, ale také zcela nezávazné. Vzhledem k tomu, že nemáte žádnou povinnost nákupu, můžete si libovolně vybírat nové oblíbené produkty z jakýchkoliv akcí. Spolu s našimi prémiovými a oblíbenými značkami nabízí Zalando Lounge také řadu speciálních sezónních výprodejů obsahujících exkluzivní a pečlivě vybrané položky.

Náš koncept v Zalando Lounge Aplikaci

Zalando Lounge je nákupní klub, který nabízí stylové pánské, dámské a dětské oblečení, doplňky a vybavení domácnosti od renomovaných značek, a to za výrazně snížené ceny. Nyní, pro vaše pohodlí, můžete procházet naše tří až pětidenní nabídky přímo na vašem smartphonu a dostávat okamžitá oznámení o slevových nabídkách na značky, které máte rádi.


Zalando_Lounge_Aplikace

Stažení naší aplikace do vašeho zařízení je rychlé, snadné a zcela zdarma. Díky tomu už vám neuteče žádná z nejnovějších kolekcí ve slevě vašich oblíbených návrhářů. Kromě skvělého výběru oblečení dostanete neméně kvalitní výběr doplňků, obuvi a vybavení domácnosti. Naše intuitivní navigace usnadňuje nakupování na cestách i filtrování podle velikosti, barvy a ceny. Jako člen našeho nákupního klubu tak můžete využít slevy až 75% *! Přidejte se zdarma a nezávazně!


Zalando Lounge aplikace    Zalando Lounge aplikace

 

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu