ZALANDO LOUNGE APLIKACE

Díky aplikaci Zalando Lounge můžete objevovat nejnovější nabídky našeho online outletu také kdekoliv na cestách. Stáhněte si aplikaci pro iOS a Android do svého smartphonu a nenechte si ujít již žádnou slevovou nabídku. Díky nákupnímu klubu Zalando Lounge se vám dostane pravidelné dávky inspirace, stylu a neuvěřitelně vysokých slev na oblíbené a prémiové produkty, a to odkudkoliv!

Zalando Lounge aplikace    Zalando Lounge aplikaceEXKLUZIVNÍ ZNAČKOVÁ MÓDA SE SLEVOU AŽ 75 %*

V našich každodenních nabídkách objevíte jedinečné slevy na dámské, pánské a dětské oblečení prémiových značek, boty nejvyšší kvality, doplňky a vybavení domácnosti. Tyto slevové nabídky trvají pouze pár dní a platí do vyprodání zásob. Zalando Lounge aplikace vás bude informovat o nových slevových akcích a přinese vám také jistou dávku inspirace. Můžete mít Zalando Lounge pořád po ruce, a tak se nemusíte bát, že vám nějaká žhavá nabídka uteče před nosem.

Zalando_Lounge_Aplikace

V našem nákupním klubu najdete značky jako Adidas, Nike nebo New Balance, ale také Michael Kors, Ralp Lauren, Gucci, Versace a mnoho dalších. Intuitivní ovládání aplikace vám dá dobrý přehled o všech značkách a produktech, takže váš nový oblíbený kousek může přistát v košíku snadno a rychle. Abyste nepropásli žádnou nabídku vaší oblíbené značky, obdržíte od nás před začátkem slevové akce připomenutí. Vaše členství v Zalando Lounge nákupním klubu je bezplatné a není ani vázáno žádnou povinností nákupu.

Zalando Lounge aplikace    Zalando Lounge aplikace

 


KONCEPT ZALANDO LOUNGE


Zalando Lounge je online outlet od Zalando, nabízející oblečení prémiových značek, sportovní oblečení, kvalitní obuv, stylové tenisky, doplňky a vybavení domácnosti, a to vše se slevou až 75 %*. Ještě pohodlnější brouzdání mezi našimi nabídkami zažijete s naší aplikací Zalando Lounge, díky které vám již žádná nabídka neuteče.

Zalando_Lounge_Aplikace


Jednoduše si stáhněte aplikaci Zalando Lounge do svého telefonu a nenechte si ujít žádné slevové nabídky vašich oblíbených značek. Nechte se inspirovat každý den novým sortimentem, skvělými outfity a neobyčejnými styly. Inspiraci vám může přinést i náš Zalando Lounge Magazín, ve kterém pro vás připravujeme články plné inspirací. Zůstaňte v obraze s aplikací Zalando Lounge a využijte jako člen našeho nákupního klubu slevy až 75 %* na vaše oblíbené kousky! Náš sortiment vám nabízí výhradně nové produkty z aktuálních kolekcí, a tím zaručujeme, že nakupování u nás bude ten nejlepší možný zážitek.

Zalando Lounge aplikace    Zalando Lounge aplikace

 

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu