Prémiové značky zlevněné až o 75 %*


Nyní můžete konečně sledovat naše současné i nadcházející slevové nabídky také na cestách! Nenechte si již ujít naše časově omezené slevy a získejte exkluzivní přístup k produktům světových značek za zlomek ceny. Pokud si povolíte také oznámení naší aplikace, získáte další slevové poukázky a další slevy na značky, které máte rádi. Zaregistrujte se nyní a zdarma!

Zalando_Lounge_Aplikace


Zalando Lounge aplikace    Zalando Lounge aplikace


Členství je nejen bezplatné, ale také zcela nezávazné. Vzhledem k tomu, že nemáte žádnou povinnost nákupu, můžete si libovolně vybírat nové oblíbené produkty z jakýchkoliv akcí. Spolu s našimi prémiovými a oblíbenými značkami nabízí Zalando Lounge také řadu speciálních sezónních výprodejů obsahujících exkluzivní a pečlivě vybrané položky.

Zalando Lounge Aplikace zdarma – Náš koncept

Zalando Lounge je nákupní klub, který nabízí stylové pánské, dámské a dětské oblečení, doplňky a vybavení domácnosti od renomovaných značek, a to za výrazně snížené ceny. Nyní, pro vaše pohodlí, můžete procházet naše tří až pětidenní nabídky přímo na vašem smartphonu a dostávat okamžitá oznámení o slevových nabídkách na značky, které máte rádi.

Zalando_Lounge_Aplikace

Stažení naší aplikace do vašeho zařízení je rychlé, snadné a zcela zdarma. Díky tomu už vám neuteče žádná z nejnovějších kolekcí ve slevě vašich oblíbených návrhářů. Kromě skvělého výběru oblečení dostanete neméně kvalitní výběr doplňků, obuvi a vybavení domácnosti. Naše intuitivní navigace usnadňuje nakupování na cestách i filtrování podle velikosti, barvy a ceny. Jako člen našeho nákupního klubu tak můžete využít slevy až 75% *! Přidejte se zdarma a nezávazně!


Zalando Lounge aplikace    Zalando Lounge aplikace

 

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu