Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

Snadný přístup ke slevám s aplikací Lounge by Zalando

Zalando Lounge Aplikace - vaše módní inspirace! Objevujte trendy oblečení a stylové doplňky od nejlepších značek. Nakupujte teď a buďte vždy trendy!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(84)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

♦ rychlý a snadný přístup k top značkám a nejvyšším slevám

♦ personalizované push notifikace

♦ slevové kódy navíc pro uživatele aplikace

Zalando Lounge aplikace
  
Zalando Lounge aplikace

Proč používat Lounge by Zalando Aplikaci?

Váš oblíbený nákupní klub je k dispozici kdykoli a kdekoli - přímo z obrazovky vašeho smartphonu nebo tabletu. Neuniknou vám žádné slevové nabídky vašich oblíbených nebo prémiových značek.

CZ_Zalando_Lounge_aplikace

Nakupujte na Lounge by Zalando rychle a pohodlně díky speciálním funkcím. S aplikací Lounge by Zalando můžete:

  • používat filtry, které vám pomohou najít ty nejlepší slevové nabídky právě pro vás
  • přidat naposledy prohlížené položky přímo do nákupního košíku
  • nastavit upozornění na nadcházející slevové akce, například vaší oblíbené značky
  • získat slevy až 80 %*

Zalando Lounge aplikace
  
Zalando Lounge aplikace

Nyní můžete konečně sledovat naše současné i nadcházející slevové nabídky také na cestách! Nenechte si již ujít naše slevy a získejte exkluzivní přístup k produktům světových značek za zlomek ceny. Pokud si povolíte také oznámení naší aplikace, získáte další slevové poukázky a další slevy na značky, které máte rádi. Zaregistrujte se nyní a zdarma!

Přímá a bezplatná cesta k největším slevám!

Členství je nejen bezplatné, ale také zcela nezávazné. Vzhledem k tomu, že nemáte žádnou povinnost nákupu, můžete si libovolně vybírat nové oblíbené produkty z jakýchkoliv akcí. Spolu s našimi prémiovými a oblíbenými značkami nabízí Lounge by Zalando také řadu speciálních sezónních výprodejů obsahujících exkluzivní a pečlivě vybrané položky.

Náš koncept v Lounge by Zalando Aplikaci

Lounge by Zalando je nákupní klub, který nabízí stylové pánské, dámské a dětské oblečení, doplňky a vybavení domácnosti od renomovaných značek, a to za výrazně snížené ceny. Nyní, pro vaše pohodlí, můžete procházet naše tří až pětidenní nabídky přímo na vašem smartphonu a dostávat okamžitá oznámení o slevových nabídkách na značky, které máte rádi.

Zalando_Lounge_Aplikace

Stažení naší aplikace do vašeho zařízení je rychlé, snadné a zcela zdarma. Díky tomu už vám neuteče žádná z nejnovějších kolekcí ve slevě vašich oblíbených návrhářů. Kromě skvělého výběru oblečení dostanete neméně kvalitní výběr doplňků, obuvi a vybavení domácnosti. Naše intuitivní navigace usnadňuje nakupování na cestách i filtrování podle velikosti, barvy a ceny. Jako člen našeho nákupního klubu tak můžete využít slevy až 75 %*! Přidejte se zdarma a nezávazně!

Zalando Lounge aplikace
  
Zalando Lounge aplikace