Střihy šatů

Střihy šatů

Tento průvodce poskytuje přehled nejběžnějších střihů šatů a pomůže vám najít model, který vašemu typu postavy bude lichotit nejvíce. Zalando Lounge nabízí širokou škálu šatů od těch nejkvalitnějších značek za zlomek původní ceny.

Objevte Zalando Lounge


Dresstypes

Áčkové šaty jsou nejpopulárnějším modelem díky tomu, že lichotí všem typům postav a mohou být kombinovány s bezpočtem dalších druhů oblečení. Charakteristicky obepínají těsně vrchní část těla a od pasu dolů se rozšiřují. Tvoří tak ženskou siluetu, přitom ale nejsou příliš provokativní.


Lichotí všem typům postav.

Koktejlové šaty jsou nadčasovou klasikou a zaručují vždy působivý dojem. Úzký střih zvýrazňuje ženské křivky a nabízí dostatek prostoru pro kreativní kombinace – ať už během pracovního týdne nebo při zvláštních příležitostech.


Lichotí postavám typu H a X.

Zavinovací šaty jsou okouzlující stálicí všech šatníků. Pod splývající látkou lze skrýt drobné nedostatky zatím co pásek nebo stuha efektivně zvýrazní pas. Sofistikovaný výstřih do V zároveň dotvoří oslňující linii dekoltu a zvýrazní vaše ženské křivky.Lichotí všem druhům postav.

Každá žena se může cítit pohodlně při nošení “Slip dress” šatů, pokud jsou ovšem nošeny tak, jak se nosit mají. Tento model šatů je charakterizován úzkými špagetovými ramínky. Střih je přizpůsoben pro kombinování s dalšími topy. Tyto šaty se hodí do většiny šatníků.


Lichotí postavám typu V a X.

Košilové šaty jsou velice populární, protože se hodí ke každé příležitosti. Můžete je nosit v business stylu nebo v hravých kombinacích. Dokonce i v zimě, spolu s kardiganem a kozačkami, vypadají košilové šaty skvěle. Knoflíky vpředu upoutají pozornost, takže není třeba dalších šperků. Vaši ženskou postavu zvýrazníte tím, že šaty budete nosit s opaskem.Lichotí všem typům postav.

Tričkové šaty jsou populární díky jejich rovnému a zdrženlivě stylovému střihu. Jsou vhodnou alternativou k pouzdrovým šatům pro každodenní nošení a skrývají problematické partie. Díky látkám jako je hedvábí, šifon a lyocel, působí tyto šaty lehce a vzdušně. V širších střizích poskytují maximální volnost pohybu.


Lichotí postavám typu A a X.