Dámské kalhoty

Dámské kalhoty

Tento přehled poskytuje informace o nejoblíbenějších modelech kalhot a pomůže vám najít perfektní střih pro vaši postavu.

Zalando Lounge nabízí všechny typy kalhot od těch nejkvalitnějších značek za značně snížené ceny.


Objevte Zalando Lounge

Blazertypes

“Bootcut” kalhoty jsou charakterizovány rozšířením ve spodní části. Tento střih nejen že umožňuje nosit kozačky pod kalhotami, ale také vypadá skvěle s letní obuví. V minulosti tento typ kalhoty nosili dělnící při práci přes boty, odpuzovaly špínu a vodu. Dnes lichotí většině postav, skrývají silná lýtka a výraznější pozadí.

Lichotí všem typům postav.

Kalhoty střihu “Skinny” jsou základem dámského šatníku už několik let. Jsou šity tak, aby byly nošeny upnuté, a proto jsou vyráběny z elastických materiálů a bavlny. Mnoho modelů má kapsy, které lichotí stehnům a pozadí, díky čemuž jsou perfektně zvýrazněny ženské křivky. Původně byly navrženy pro sportovce jako jsou tanečníci a skateři, kteří potřebovali co nejvolněji pohybovat nohami.

Lichotí typům postav H, V a X.

“Regular fit” kalhoty mají rovný střih bez zvláštních detailů. Tento model je populární díky tomu, že nabízí alternativu Skinny džínům a sedí lidem, kteří si nepřejí poutat pozornost na své nohy. Regular fit kalhoty jsou většinou velice pohodlné a nemívají mnoho zdobení.

Lichotí typům postav H, A a X.

Kalhoty do zvonu jsou podobné střihu bootcut. V obou případech se kalhoty rozšiřují pod koleny a nejširší jsou ve spodním lemu nohavic. Rozšíření je mnohem výraznější než u bootcut střihu, což je dělá perfektním společníkem pro kozačky. Hodí se také k sandálům a botám na klínku a dotváří tak nádherný bohémský vzhled.

Lichotí všem typům postav.

Mrkváče mají obecně velmi vysoký pas s rozšířením okolo boků a rovnými nohavicemi. Tento střih připomíná mrkev, což jim dává jejich název. Efektivně zvýrazňují ženskou postavu pomocí šikovného zvýraznění pasu. Měly by být nošeny s vypasovanými topy na tělo nebo s košilemi zastrčenými v kalhotách. Pokud je dobře zkombinujete, zvýrazní vám boky. Jsou tak vhodné pro ženy s méně výraznými křivkami.

Lichotí postavám typu H a V.

Chinos jsou letní kalhoty z lehkého, většinou bavlněného, materiálu. Mají volný střih širší v horní části, úzký ve spodní části a skvěle se doplňují s téměř všemi typy obuvi. Vypadají skvěle s klasickým tričkem nebo košilí s dlouhým rukávem a dají se nosit celoročně. Přes den se skvěle doplňují s teniskami a večer je lze kombinovat s botami na vysokém podpatku.

Lichotí postavám typu H a V.