Levné lodičky světových značek: Slevy až 75 %*!

prémiové značky
slevy až 75 %*
exkluzivní denní nabídky

Zaregistrujte se zdarma!

Módní lodičky levně na Zalando Lounge

Obuv na vysokých podpatcích je základem ženské módy po celá staletí. Její přitažlivost spočívá ve způsobu, jakým tato obuv zvýrazňuje ženskou siluetu, a také ve schopnosti dodat každému outfitu notnou dávku elegance. Na Zalando Lounge najdete elegantní levné lodičky, a to se slevou až 75 %*!


Na Zalando Lounge se nakupováním budete opravdu bavit! V našem online outletu si přijde na své každý milovník módních kousků, doplňků nebo interiérového designu. Slevy jsou k mání denně, a to skrze naše slevové nabídky na prémiové značky!

Ke slevovým nabídkám


levné lodičky


Řešili jste někdy výšku podpatků lodiček? Pokud ano, pak jistě víte, že existují podpatky různých velikostí. Levné lodičky s nízkým podpatkem jsou vybaveny nanejvýš 6,5 cm vysokým podpatkem. Rozměry středních podpatků určuje hranice 6,5 až 8,9 cm. Všechno nad tuto hranici se považuje za vysoký podpatek. Oděvní a obuvnický průmysl ale mnohdy zaujímá mnohem jednodušší přístup a vysoké podpatky definuje již od hranice 6 centimetrů. Jak jste na tom vy? Nedělá vám problém chůze na vysokých podpatcích? Nebo se raději držíte při zemi? Nabídka levných lodiček a další obuvi na Zalando Lounge vyhoví každé z vás.

Dámské lodičky levně pro každou příležitost

Věděli jste, že obuv na podpatcích nosili nejdříve muži? Boty na vysokých podpatcích byly přijaty evropskou šlechtou již během 17. století. Od té doby sloužily jako symbol stavu a vymezovaly elitu od zbytku společnosti. Logika věci byla jednoduchá: jelikož v tak nepraktické obuvi mohl chodit jen někdo, kdo nemusel pracovat, lodičky a vysoké podpatky byly určeny pouze aristokratům a členům královských rodů. Doba se, naštěstí, změnila a levné lodičky světových značek si může dovolit kdokoliv. Chtěli byste si koupit bílé lodičky levně? Pozvedněte svůj outfit a dodejte mu nový rozměr! Využijte nabídky a slevy až 75 %* na Zalando Lounge.


Členství v online outletu Zalando Lounge vás nic nestojí, můžete díky němu jen získat. Staňte se členy nákupního klubu Zalando Lounge a nakupujte více, než jen lodičky levně. Slevy až 75 %* chystáme denně.

Ke slevovým nabídkám


Levné lodičky pro každou příležitost

Vysoké podpatky a lodičky postupně pronikaly do celé společnosti. Důvodem byly změny společenských poměrů a nepochybně také touha přiblížit se vlivným a mocným. Vždyť jsou to právě příslušníci elitních vrstev, kteří určují módní trendy. Nutno dodat, že jejich reakce na vývoj situace na sebe nenechala dlouho čekat. Kupte si módní levné lodičky světových značek na Zalando Lounge. Nabídka našeho katalogu je plná oblečení, obuvi a módních doplňků za skvělou cenu. Zboží pravidelně zlevňujeme, dokonce až o 75 %*.


Dámské boty levně


Na Zalando Lounge koupíte vícenež jen lodičky levně

Jedna z prvních žen, která se na veřejnosti objevila na vysokých podpatcích, byla Kateřina Medicejská. Další noblesní dámou, která si svého času dovolila nazout boty na podpatcích, byla Madame de Pompadour, milenka Ludvíka XV. Tyto dvě dámy pomohly nastartovat módní revoluci, na jejímž konci bylo převzetí kdysi výsostného symbolu mužské síly a postavení na svou stranu. Máte políčeno na slevy a levné lodičky? Staňte se členkou nákupního klubu Zalando Lounge a nakupujte lodičky levně. Stáhněte si aplikaci nebo se přihlaste k odběru newsletteru a neunikne vám žádná sleva. Ty největší dosahují úrovně 75 %*!

Jak nakoupíte levné lodičky Zalando Lounge?

Zalando Lounge je online outlet se širokou nabídkou trendy značkového oblečení. Módní věci různých střihů, barev a velikostí lze nakupovat na jednom místě, doslova pod jednou střechou. Nabídka je dostupná pouze členům Zalando Lounge. Podmínkou členství je vytvoření konta, respektive registrace v nákupním klubu Zalando Lounge. Za členství ani registraci se nic neplatí a výhody, které z něj plynou, lze využít kdykoliv. Patří k nim například pravidelné akce a slevy na značkové zboží až do výše 75 %*.


Levné lodičky na Zalando Lounge nejsou pouhým marketingovým tahem, ale ryzím faktem. Vytvořte si účet v nákupním klubu a využívejte slevy až do výše 75 %* na veškeré značkové zboží z nabídky. Je libo černé lodičky levně? Díky Zalando Lounge žádný problém.

Ke slevovým nabídkám

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu