Nakupujte kvalitní levné sandály předních značek

Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75* %!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

LEVNÉ SANDÁLY OD PROVĚŘENÝCH ZNAČEK NA ZALANDO LOUNGE OBOHATÍ VÁŠ BOTNÍK

Sandály jsou nejstarším a snad i celosvětově nejrozšířenějším druhem obuvi. Světové značky ale nejsou tisíce let pozadu, a proto můžete najít kvalitní levné sandály se slevou až do výše 75 %* právě v nabídkách online outletu Zalando Lounge.

sandals_outlet_summer1_banner_CM

Není divu, že sandály se nejčastěji vyskytují mezi národy, které obývají oblasti kolem rovníku. Horký písek, skály a kamení, jedovatý hmyz nebo trnité rostliny – to tedy není nic přívětivého pro lidskou nohu. Navíc platí, že horké a suché podnebí vylučuje použití uzavřených bot. Historicky se však sandály neobjevují pouze v krajinách, kde panuje „nekonečné“ léto. Pro Japonskou kulturu jsou charakteristické sandály zvané „geta“, které se nosí s ponožkami zvanými „tabi“. Sandály znají dokonce i obyvatelé Sibiře a Aljašky. A co vy – také chcete objevit levné sandály, kterým nechybí komfort a styl? Mrkněte do nabídky online outletu Zalando Lounge a připravte se na léto již dnes. U nás najdete značkové sandály levně, ale opravdu mimořádně levně. Využijte pravidelných akcí a nakupte módní zboží za čtvrtinovou cenu.

SANDÁLY LEVNĚ Z KŮŽE, SYNTETICKÝCH MATERIÁLŮ, ALE TAKÉ DŘEVA A TEXTILU PROSTĚ MUSÍTE MÍT

V Indii se například k výrobě sandálů chap-pli používá buvolí kůže, ale také dřevo a kov (tyto materiály lze vidět na hinduistických sandálech paduka). Kombinaci dřeva a textilních vláken, stříbra či perleti využívají při výrobě tradičních sandálů v Sýrii, Turecku, Pákistánu nebo Afghánistánu. Také severoafričtí a blízkovýchodní kočovníci vyvinuli různé tvary sandálů, zejména s ohledem na pohyb v pouštních terénech. Ovšem ani módní tvůrci dneška nelení a každou sezonu dokážou příjemně překvapit. Nejedny levné sandály z nabídky nákupního klubu Zalando Lounge působí opravdu nadčasově. Pokud chcete koupit pánské sandály levně, bylo by hříchem nepodívat se na web Zalando Lounge. Výrobky zavedených světových značek, pravidelné akce a sandály levně – vytvořte si účet na Zalando Lounge a poznejte, co znamená nakupovat s radostí.

Vytvořte si účet na Zalando Lounge a staňte se členem exkluzivního nákupního klubu! Získejte přístup ke zboží od nejlepších módních návrhářů na světě, nakupujte a šetřete zároveň. Necháte se zlákat slevami až do výše 75 %*?

JAK NOSIT PÁNSKÉ SANDÁLY LEVNĚ? BEZ PONOŽEK? S PONOŽNAMI?

Po dlouhá staletí bylo spojení sandálů a ponožek zcela běžné a pochopitelné. Pouze v posledních několika desetiletých je tento moment předmětem diskuze, a to nejen v módních kruzích, ale i v řadách veřejnosti. Některé zdroje tvrdí, že nošení sandálů snižuje riziko vzniku mykózy nohou o více než 70 %. Neměl by proto být důvod nohu uzavírat do ponožek, zejména pak během horkých letních dnů. A jak to máte v tomto směru vy? Preferujete ponožky a k nim pánské sandály? Nebo patříte k pravověrným zastáncům nošení kvalitních, ale levných sandálů bez ponožek? Tak nebo tak, na Zalando Lounge můžete nakoupit jak ponožky, tak sandály levně. U nás najdete módu světových značek hezky na jednom místě, navíc za skvělé ceny. Dostanete pánské levné sandály i dámské sandály levně a ušetříte několik stovek, možná i tisíců korun.

shoes-kids_outlet_3_CM

PÁNSKÉ I DÁMSKÉ SANDÁLY LEVNĚ – ZAŽIJTE SKVĚLÉ CENY I KVALITU

Koncem 20. století byly představeny zbrusu nové modely sandálů, použitelné takřka v jakémkoli terénu. Sandály se již neomezovaly pouze na prostor pláží a bazénů. Tento druh obuvi získal novou podstatu a využitelnost například i při různých sportovních aktivitách. Na pultech prodejen se začaly objevovat kromě sportovních sandálů také sandály na klínku levně dostupné a celá řada dalších, veskrze pohodlných a módních modelů této obuvi. Chcete také vy nakoupit sandály levně? Neomezujte se na no-name značky pochybného původu. Klikněte na Zalando Lounge a nakupujte značkové zboží prémiové kvality za bezvadné ceny.

PROČ NAKUPOVAT LEVNÉ SANDÁLY A DALŠÍ ZBOŽÍ PRÁVĚ NA ZALANDO LOUNGE

Koncept online outletu Zalando Lounge je postaven na široké nabídce značkového zboží od předních světových módních tvůrců a bytové doplňky designových značek. Toto zboží najdete na webu Zalando Lounge hezky na jednom místě, navíc se slevami až do výše 75 %*. Akce na zboží se objevují v pravidelných intervalech a jsou dostupné pouze pro členy nákupního klubu Zalando Lounge. Členství lze získat bezplatně a velmi jednoduše – stačí se pouze zaregistrovat na Zalando Lounge a okamžitě můžete využívat výhod nákupního klubu. Jdete do toho i vy?

Držte prst na tepu doby! Chytněte tu správnou a aktuální módní vlnu a mějte informace vždy po ruce – díky aplikaci Zalando Lounge nebo odběru newsletteru našeho nákupního klubu.