Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

sandály ve výprodeji

Sandály. Nechte své nohy dýchat a vyzkoušejte naše stylové a pohodlné sandály. Od lehkých plážových modelů po elegantní kousky na večírek. Objevujte ještě dnes a nakupujte teď!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

LEVNÉ SANDÁLY OD PROVĚŘENÝCH ZNAČEK NA LOUNGE BY ZALANDO OBOHATÍ VÁŠ BOTNÍK

Sandály jsou nejstarším a snad i celosvětově nejrozšířenějším druhem obuvi. Světové značky ale nejsou tisíce let pozadu, a proto můžete najít kvalitní levné sandály se slevou až do výše 75 %* právě v nabídkách online outletu Lounge by Zalando.

sandals_outlet_banner_CM

Není divu, že sandály se nejčastěji vyskytují mezi národy, které obývají oblasti kolem rovníku. Horký písek, skály a kamení, jedovatý hmyz nebo trnité rostliny – to tedy není nic přívětivého pro lidskou nohu. Navíc platí, že horké a suché podnebí vylučuje použití uzavřených bot. Historicky se však sandály neobjevují pouze v krajinách, kde panuje „nekonečné“ léto. Pro Japonskou kulturu jsou charakteristické sandály zvané „geta“, které se nosí s ponožkami zvanými „tabi“. Sandály znají dokonce i obyvatelé Sibiře a Aljašky. A co vy – také chcete objevit levné sandály, kterým nechybí komfort a styl? Mrkněte do nabídky online outletu Lounge by Zalando a připravte se na léto již dnes. U nás najdete značkové sandály levně, ale opravdu mimořádně levně. Využijte pravidelných akcí a nakupte módní zboží za čtvrtinovou cenu.

SANDÁLY LEVNĚ Z KŮŽE, SYNTETICKÝCH MATERIÁLŮ, ALE TAKÉ DŘEVA A TEXTILU PROSTĚ MUSÍTE MÍT

V Indii se například k výrobě sandálů chap-pli používá buvolí kůže, ale také dřevo a kov (tyto materiály lze vidět na hinduistických sandálech paduka). Kombinaci dřeva a textilních vláken, stříbra či perleti využívají při výrobě tradičních sandálů v Sýrii, Turecku, Pákistánu nebo Afghánistánu. Také severoafričtí a blízkovýchodní kočovníci vyvinuli různé tvary sandálů, zejména s ohledem na pohyb v pouštních terénech. Ovšem ani módní tvůrci dneška nelení a každou sezonu dokážou příjemně překvapit. Nejedny levné sandály z nabídky nákupního klubu Lounge by Zalando působí opravdu nadčasově. Pokud chcete koupit pánské sandály levně, bylo by hříchem nepodívat se na web Lounge by Zalando. Výrobky zavedených světových značek, pravidelné akce a sandály levně – vytvořte si účet na Lounge by Zalando a poznejte, co znamená nakupovat s radostí.

Vytvořte si účet na Lounge by Zalando a staňte se členem exkluzivního nákupního klubu! Získejte přístup ke zboží od nejlepších módních návrhářů na světě, nakupujte a šetřete zároveň. Necháte se zlákat slevami až do výše 75 %*?

JAK NOSIT PÁNSKÉ SANDÁLY LEVNĚ? BEZ PONOŽEK? S PONOŽNAMI?

Po dlouhá staletí bylo spojení sandálů a ponožek zcela běžné a pochopitelné. Pouze v posledních několika desetiletých je tento moment předmětem diskuze, a to nejen v módních kruzích, ale i v řadách veřejnosti. Některé zdroje tvrdí, že nošení sandálů snižuje riziko vzniku mykózy nohou o více než 70 %. Neměl by proto být důvod nohu uzavírat do ponožek, zejména pak během horkých letních dnů. A jak to máte v tomto směru vy? Preferujete ponožky a k nim pánské sandály? Nebo patříte k pravověrným zastáncům nošení kvalitních, ale levných sandálů bez ponožek? Tak nebo tak, na Lounge by Zalando můžete nakoupit jak ponožky, tak sandály levně. U nás najdete módu světových značek hezky na jednom místě, navíc za skvělé ceny. Dostanete pánské levné sandály i dámské sandály levně a ušetříte několik stovek, možná i tisíců korun.

sandals_outlet_3_CM

PÁNSKÉ I DÁMSKÉ SANDÁLY LEVNĚ – ZAŽIJTE SKVĚLÉ CENY I KVALITU

Koncem 20. století byly představeny zbrusu nové modely sandálů, použitelné takřka v jakémkoli terénu. Sandály se již neomezovaly pouze na prostor pláží a bazénů. Tento druh obuvi získal novou podstatu a využitelnost například i při různých sportovních aktivitách. Na pultech prodejen se začaly objevovat kromě sportovních sandálů také sandály na klínku levně dostupné a celá řada dalších, veskrze pohodlných a módních modelů této obuvi. Chcete také vy nakoupit sandály levně? Neomezujte se na no-name značky pochybného původu. Klikněte na Lounge by Zalando a nakupujte značkové zboží prémiové kvality za bezvadné ceny.

PROČ NAKUPOVAT LEVNÉ SANDÁLY A DALŠÍ ZBOŽÍ PRÁVĚ NA LOUNGE BY ZALANDO

Koncept online outletu Lounge by Zalando je postaven na široké nabídce značkového zboží od předních světových módních tvůrců a bytové doplňky designových značek. Toto zboží najdete na webu Lounge by Zalando hezky na jednom místě, navíc se slevami až do výše 75 %*. Akce na zboží se objevují v pravidelných intervalech a jsou dostupné pouze pro členy nákupního klubu Lounge by Zalando. Členství lze získat bezplatně a velmi jednoduše – stačí se pouze zaregistrovat na Lounge by Zalando a okamžitě můžete využívat výhod nákupního klubu. Jdete do toho i vy?

Držte prst na tepu doby! Chytněte tu správnou a aktuální módní vlnu a mějte informace vždy po ruce – díky aplikaci Lounge by Zalando nebo odběru newsletteru našeho nákupního klubu.