Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

pánské boty ve výprodeji

Pánské boty, které vás dostanou! Od sportovní obuvi až po elegantní kousky, naše kolekce má vše, co potřebujete. Prozkoumejte ještě dnes a najděte si svůj nejlepší styl. Objevte nové možnosti!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Vybírejte pánské boty levně na Lounge by Zalando

Možností pořídit si ideální boty pro každou příležitost má dnes člověk spoustu. Nyní však máte šanci najít unikátní kousky za zajímavé ceny, a to díky slevovým a akčním nabídkám na Lounge by Zalando, ve kterých nechybí polobotky, pánské společenské boty, mokasíny ani espadrilky a mnohé další, a to se slevou až 75 %*. 

Pánské boty levně jakéhokoliv stylu najdete na Lounge by Zalando. Přidejte se zdarma k našemu prémiovému nákupnímu klubu a užívejte si slev až 75 %* na oblíbené a prémiové značky!

shoes-men_outlet_2_CM

Každá příležitost si říká o kvalitní pár pánských bot. Na některé příležitosti se skvěle hodí polobotky, na jiné zase mokasíny nebo espadrilky. Každý pár se přitom liší barvou a stylem. Na materiálu pánských bot velmi záleží, často se jedná o obuv s výraznější konstrukcí, oproti botám dámským, je proto dobré zvažovat právě onu příležitost, pro kterou pánské boty vybíráte. Zejména v případě výběru pánských bot pro sportovní aktivity je dobré k materiálu a stavbě boty přihlížet.

Pánské boty levně a stylově pro každé příležitosti

Existuje mnoho druhů pánské obuvi, z nichž každá se hodí pro trochu jinou příležitost. Pro pohodlné každodenní nošení je dobré vybírat tzv. brožovky, které jsou často koženými polobotkami s mnoha ozdobnými prvky. Perfektně se hodí například ke kalhotám s košilí nebo saku. Pro více ležérní a pohodlný pohyb jsou skvělé boots, vyšší kotníkové boty s pevnou stavbou, které jsou ideální pro dny v přírodě (šněrovací boty, často ve tmavé barvy). Každý muž by měl mít v botníku alespoň jedny mokasíny, tato pohodlná ležérní obuv je často i zdobená třásněmi nebo korálky, což vychází z původu těchto bot. Nakonec nesmí chybět pánské tenisky v kategorii “runners”, tento druh bot má stejnou podobu jako klasické pánské tenisky, nicméně jejich stavba a obsažená technologie je vyspělejší, a tím také vhodná pro běhání a jiné fyzické aktivity. Tyto a mnohé další Zalando boty naleznete v našem nákupním klubu!

Pánské boty levně v jakémkoliv stylu na Lounge by Zalando. Přidejte se k našemu prémiovému nákupnímu klubu a užívejte si slev až 75 %* na oblíbené a prémiové značky!

shoes-men_outlet_3_CM

Pánské společenské boty a jejich druhy

Příležitostí, ve kterých si mohou muži obout společenské boty je mnoho, je však velmi důležité vybrat správný druh bot pro správný druh příležitosti. Zde mnoho mužů chybuje. Vůbec nejformálnější jsou tzv. Oxfordky. Tyto pánské boty jsou formální obuví s uzavřeným šněrováním, často disponují nízkým podpatkem. Jejich původ pochází z preztižní univerzity v Oxfordu, kde byla formalita a elegance vždy přísně vyžadována. Méně formální jsou boty Derby, které se hodí k méně formálním příležitostem, oproti Oxfordkám mají otevřené šněrování a výrazným zdobením, díky čemuž se hodí ke každodennímu nošení. Pánské společenské boty vybírejte pečlivě, nejlépe podle velikostní tabulky s rozměry.

Výprodej pánských bot pro každodenní nošení

Pro každodenní nošení je možné vybírat z mnoha druhů obuvi, nejen té společenské nebo formální. Pánské boty v této kategorii jsou často vyráběny zejména z kůže, ale také semiše, který dodává komfort a hodí se skvěle jak na jaro, tak podzim. Zejména v podzimním a jarním období je při výběru pánských bot důležitá prodyšnost, která zajistí, že bude vaše noha v suchu, a to díky vzduchu, který se do bot dostává. Prodyšnost bot má tzv. RET klasifikace, podle kterých je hodnocena od té nejlepší (<6) po neuspokojivou (>20). Podle kvality prodyšnosti na pánské boty můžete vybírat ideální pár, například boty do přírody a těžkých terénů je dobré vybírat s nejvyšší kvalitou prodyšnosti.

A nakonec pánské tenisky levně na Lounge by Zalando

Pánské tenisky levně nebo pánské mokasíny nakoupíte také v našem online outletu. A mnohem více. Veškeré kategorie obsahují různé styly a druhy produktů, nabídka je tedy opravdu veliká a rozsáhlá. Nákupní klub Lounge by Zalando je speciálním místem, který pro své členy připravuje speciální akce a nabídky, a to na všechny různé kategorie se slevou až 75 %*. Díky těmto nabídkám se však jedná o časově i množstevně omezené slevy, dávejte proto pozor, aby vám váš ideální kousek neutekl před nosem. Mnohé zajímavé nabídky a upozornění na akce se nachází v našem pravidelném newsletteru, který vás bude pravidelně informovat o všech akčních nabídkách. Všechny nabídky jsou vám k dispozici po registraci, která je zcela zdarma!

Pánské boty levně v jakémkoliv stylu na Lounge by Zalando. Přidejte se k našemu prémiovému nákupnímu klubu a užívejte si slev až 75 %* na oblíbené a prémiové značky!