Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

sportovní kalhoty ve výprodeji

Sportovní kalhoty pro každou příležitost. Od cvičení v posilovně po odpočinek doma, naše kolekce kalhot nabízí ty nejlepší styly a pohodlí. Objevte je ještě dnes a vyberte si to své. Nakupujte teď!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(76)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Značkové, ale přesto levné sportovní kalhoty na Lounge by Zalando

Umíte si představit, že by kalhoty nebyly součástí vašeho šatníku? Přímo úděsná představa. Také nabídka nákupního klubu Lounge by Zalando by bez kalhot byla pořádně ochuzena. V online outletu Lounge by Zalando na vás čekají slevy až 75 %* nejen na sportovní kalhoty!

Lounge by Zalando je nákupní klub s bohatou nabídkou prémiového zboží se slevou až 75 %*. Přidejte se k našemu nákupnímu klubu zdarma a nakupujte s velikými výhodami!

sportovní kalhoty dámské

Západní svět zná kalhoty již od starověku. Má se za to, že první modely kalhot pocházejí z Persie a byly vytvořeny pro tamní bojovníky a jezdce na koních. Pohodlnost, kterou kalhoty poskytovaly během delší jízdy na koni, učinila z tohoto oděvu samozřejmou volbu již několik staletí před naším letopočtem. A co moderní kalhoty? Ty jsou nejen pohodlné, ale i velmi praktické, proto není divu, že je muži i ženy přijali jako součást svých každodenních outfitů. Vyberte si sportovní kalhoty z nabídky online outletu Lounge by Zalando, nebudete litovat. Přesvědčí vás široká nabídka prémiových značek a bezkonkurenční ceny?

Od zapovězených kalhot, přes šusťáky Nike až k high-tech kalhotám na běhání

Jezdci v kalhotách byli oblíbeným námětem pradávných umělců zejména ve východní a střední části Asie. Zdaleka ne všechny národy ovšem přijaly kalhoty ihned za své. Například starověcí Řekové se na muže v kalhotách dívali s velkým despektem. Na své tógy prostě nedali dopustit. Kalhotám posměšně říkali thulakos – pytle. Nový kousek oblečení odmítali také staří Římané, kteří kalhoty považovali za oděv barbarů. Nad všemi předsudky ale nakonec přece jen zvítězil zdravý rozum a zejména smysl pro praktičnost a pohodlí. Pokud hledáte opravdu kvalitní sportovní kalhoty, jste na správném místě. Na Lounge by Zalando si vyberete kalhoty na běhání, značkové kalhoty, jako například šusťáky Nike i sportovní legíny levně, dokonce mimořádně levně. Zpestřete si svůj šatník novým módním kouskem a ušetřete až 75 %* z běžné nákupní ceny.

Objevte kouzlo nákupního klubu Lounge by Zalando. Vybírejte si zboží největších módních značek a užívejte si pravidelné slevy až do výše 75 %*. Denně aktualizované slevové nabídky a značky, které máte rádi!

sportovní-kalhoty-levně

Dámské sportovní kalhoty by možná nikdy nevznikly

Kalhoty byly po celá staletí výhradně mužským oděvem. A ženy? Ty oblékaly především dlouhé a objemné sukně. K jistému uvolnění módních poměrů dochází během 19. století, kdy se kalhoty staly běžnou součástí dámských jezdeckých outfitů (přestože byly pořád skryty pod sukněmi). Rostoucí emancipace ale měnila svět. Mnohé zažité konvence se hroutily pod tlakem nejprogresivnějších osobností své doby. Zcela jistě k nim patřila i hvězdná Marlene Dietrich, která se nošením kalhot na veřejnosti provinila proti tehdejšímu řádu a byla zatčena policií.

Hráz odmítání kalhot jakožto oblečení pro ženy ale protrhla až rebelující Coco Chanel, která zavedla módu námořnických (širokých) kalhot. Ještě před několika desítkami let byste dámské sportovní kalhoty koupili jen stěží. V současnosti ale máte i díky Lounge by Zalando levné sportovní legíny a sportovní kalhoty dámské přímo na dosah, navíc se skvělými slevami až 75 %*.

sportovní-kalhoty-levně

Levné sportovní kalhoty pro každou příležitost

Sport a aktivní životní styl je synonymem moderní doby. Nejvlivnější představitelé módního průmyslu si to plně uvědomují a požadavkům svých zákazníků se umí přizpůsobit. Jestli hledáte značkové dámské nebo pánské sportovní kalhoty, projděte si nabídku online outletu Lounge by Zalando. Objevte sportovní kalhoty pro volný čas nebo funkční kalhoty na běhání se slevou až do výše 75 %*. Kvalitní a hezké oblečení ke sportu prostě patří. Užijte si svůj volný čas stylově – ciťte se skvěle, vypadejte skvěle.

Proč se vyplatí nakupovat pánské a dámské sportovní kalhoty na Lounge by Zalando?

Online outlet Lounge by Zalando nabízí svým členům celou řadu benefitů a zajímavých výhod. Vytvořením konta na Lounge by Zalando se stanete členy prestižního nákupního klubu, který je otevřen pro všechny milovníky módy a chytrého nakupování. Získáte přístup k neomezené nabídce luxusního značkového zboží za neuvěřitelně nízké ceny. Slevy 75 %* nejsou u nás vůbec výjimečné. Zaregistrujte se u nás, stáhněte si aplikaci Lounge by Zalando do svého mobilu nebo se přihlaste k odběru newsletteru a neunikne vám žádná z novinek módního světa.

Chcete nakupovat značkové oblečení za čtvrtinovou cenu? Vytvořte si účet na Lounge by Zalando a profitujte z výhod, které vám tento exkluzivní nákupní klub nabídne.