Sportovní oblečení levně seženete na Zalando Lounge

Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75* %!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

S nákupem sportovního oblečení levně jde cvičení samo!

Sportovní oblečení je mnohem víc než jen nutnou výbavou při sportovních aktivitách. V nabídce Zalando Lounge najdete pečlivě vybrané kousky levného sportovního oblečení, a to se slevou až 75 %*. 

buď v pohybu

Tričko na cvičení je jedním z nejdůležitějších kousků vaší sportovní výbavy, které vám také přinese nabídka sportovního oblečení levně. Materiál trička na cvičení musí splňovat vysoké nároky, jako například efektivně odvádět pot směrem od těla a být z pružného, ale odolného materiálu. Nejčastěji proto výrobci volí umělá vlákna. Výjimečně se u trička na cvičení můžete setkat s příměsí vlny, a to v případě, že hledáte tričko do chladnějšího prostředí. Vyberte si to ideální tričko na cvičení, které vás motivuje k vyššímu výkonu. Na Zalando Lounge jsou v nabídce levná sportovní trička vyrobená za pomocí nejnovějších technologií a materiálů. Díky široké nabídce navíc nemusíte dělat kompromisy mezi barvami, vzory a střihem. Sprtovní oblečení levně na Zalando Lounge znamená nabídku prémiových značek a kvalitu za výhodnou cenu.

Na Zalando Lounge najdete sportovní oblečení levně včetně sportovních legín levně

Jóga, kardio, běhání a posilování. Při těchto a mnoha dalších sportovních aktivitách se neobejdete bez sportovních kalhot nebo legín. Ideální sportovní legíny jsou upnuté po celé délce - díky tomu neomezují v pohybu a zajišťují pohodové cvičení. Sportovní legíny zároveň musí zajistit odvod potu a tepla pryč od těla. Díky široké nabídce sportovních legín levně na Zalando Lounge je možné vybírat legíny levně, které splňují nároky na komfort i nároky na vzhled.

I když největší část nabídky většinou tvoří jednobarevné sportovní legíny, není třeba se držet jen obligátní černé barvy. Novým trendem jsou například vzory a barevné kombinace. Nabídka sešívaných sportovní legín pro vás může být také zajímavá, jelikož správně tvarované švy dokáží lichotit postavě a zvýraznit tak křivky. Na Zalando Lounge můžete dále vybírat sportovní legíny levně jak s krátkými, tak i dlouhými nohavicemi a další kousky v nabídce sportovního oblečení levně.

Každá výzva bude hračkou s novým sportovním oblečením ze slevových akcí Zalando Lounge. Objevujte zajímavé kousky, které vás motivují a podpoří i při těch nejtěžších výkonech!

sportovní oblečení levně

Vyberte si z nekonečné nabídky bot na běhání ve slevě

Užijte si každý krok s novými botami na běhání. Na Zalando Lounge najdete pohodlné boty na běhání ve slevě, splňující nejpřísnější nároky na styl a módu. Vybírat můžete z obvyklých i exkluzivních značek. Všechny boty na běhání ve slevě v nabídce Zalando Lounge jsou vyrobeny z moderních prodyšných materiálů, kdy převažuje síťovina, syntetické tkaniny a syntetická kůže.

U bot na běhání je velmi důležitý materiál podešve. Při doskoku je totiž lidské chodidlo vystaveno nemalému nárazu na zem, který několikrát převyšuje lidskou váhu. Nejen proto je důležité klást důraz na správný výběr obuvi, která dopad utlumí. Pozor dejte také při výběru velikosti bot na běhání. Chodidlo při běhání drobně mění svoji velikost. Proto je dobré kupovat boty na běhání minimálně o půl čísla větší než normálně. Na Zalando Lounge je možné vybrat boty na běhání ve slevě pro všechny povrchy. Od bot na běhání ve vnitřních prostorách, přes boty na hladký povrch až po boty na běhání ve slevě pro lehký terén.

Kvalitní, ale levné sportovní oblečení vám dodá sebevědomí

Pro správný výběr sportovního oblečení levně je dobré znát, jak fungují moderní materiály používané při výrobě. Oblíbená jsou zejména dutá vlákna. Využívají se ve velké míře pro oděvní textil. Výborně izolují a zároveň zajišťují vysokou prodyšnost. To je ideální kombinace pro sportovní oblečení. V některých případech se do textilie přidávají i ionty stříbra. Ty zajišťují antibakteriální ochranu. Oblíbeným materiálem nejen pro sportovní obuv jsou polopropustné membrány. Membrána zajišťuje volný průchod tepla a výparů pryč od těla. Zároveň ale nepropustí vlhkost z vnějšku dovnitř. Výrobci sportovního oblečení těchto vlastností rádi využívají. Na Zalando Lounge najdete boty i oblečení využívající nejnovější poznatky ze světa moderních materiálů.

Kvalitní sportovní oblečení levně nyní v nabídce Zalando Lounge

V případě, že pro vás hledáte to správné sportovní oblečení ve slevě, můžete se nechat inspirovat a nakoupit v online outletu Zalando Lounge. Na stránkách najdete nejen sportovní oblečení všech kategorií, ale také dámské, pánské a dětské oblečení, doplňky, luxusní kabelky a produkty předních značek a vybavení do domácnosti. Od doplňků až po základní univerzální kousky. Výhodou Zalando Lounge jsou exkluzivní nabídky pro členy a slevy až 75 %*. Nabídky jsou ovšem časově omezené. Nepropásněte svou šanci na perfektní úlovek také díky naší aplikaci, se kterou budete mít slevy stále po ruce. Spousta sportovního oblečení už na vás čeká.

Funkční oblečení pro všechny sporty za zlomek ceny hledejte na Zalando Lounge!