Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

oblečení na jógu ve výprodeji

Oblečení na jógu, které vám poskytne komfort i styl. Naše kolekce zahrnuje legíny, sportovní podprsenky a další trendy kousky. Objevujte a nakupujte hned!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Sháníte oblečení na jógu levně? V nabídkách Lounge by Zalando!

Jóga je filosoficko-náboženský směr původem ze starověké Indie. Toto starodávné učení nabízí několik směrů, cest a oblastí, ovšem západní kultura si osvojila především tělesná cvičení sloužící k pročištění těla a mysli. Cvičíte rádi jógu, a proto sháníte oblečení na jógu levně? Jste na správné adrese! Na Lounge by Zalando najdete kvalitní, značkové a velmi levné legíny na jógu, jogamatky a další příslušentsví.

Najděte pohodu a vyrovnanost i v našemonline outletu – nákup na Lounge by Zalando je také dokonalou meditací! Online outlet nabídne skvělý poměr kvality a ceny, kde nakoupíte značkové oblečení na jógu levně – se slevou až 75 %*.

yoga-clothing outlet 2 CM

Jóga si klade za cíl absolutní osvobození od smrti, narození a hmotné existence jako takové. Kromě toho pokládá za mimořádně důležité zdokonalovat nejen tělo, ale i smyslové orgány člověka. Ztotožňujete se s východní filozofií, nebo vám jóga jakožto tělesné cvičení jednoduše vyhovuje? Tak nebo tak, bez pohodlného oblečení a doplňků na jógu se neobejdete. Staňte se členy Lounge by Zalando a nakupujte módní oblečení se slevou až 75 %*. Nová podložka na jógu čeká na vás.

Legíny na jógu a další doplňky na Lounge by Zalando

Smyslem jógy je najít cestu k osvobození duše od těla (hmoty), cestu k takříkajíc čistému vědomí a ke ztotožnění se svou spirituální podstatou. Klíčem k úspěchu je sebeovládání a zdokonalování své fyzické a duševní stránky. Askeze, meditace, tělesná cvičení… Jóga je opravdu zajímavým životním stylem. Plánujete se zapsat na hodiny jógy? Nechybí vám chuť a nadšení, ale například legíny na jógu a jogamatka ano? Nic se neděje – zaregistrujte se na Lounge by Zalando a kupte si vše potřebné na jednom místě. Nákupní klub Lounge by Zalando nabízí kromě bohatých možností výběru také slevy na značkové zboží až do výše 75 %*. Slaďte se od hlavy až k patě, abyste se cítili a také vypadali skvěle.

Lounge by Zalando je otevřen pro všechny – pro jogíny i zaryté nesportovce. Svým členům otevírá svět fashion doplňků a módního zboží od nejlepších značek z celého světa. Vytvořte si konto v našem online outletu a nakupujte luxusní oblečení se slevou až 75 %*.

yoga-clothing outlet 3 CM

Podložka na jógu – absolutní základ pro cvičení

Jóga se cvičí různými způsoby. Vše závisí na připravenosti žáků a typu výuky. Za každých okolností se ale ctí celostní přístup, sledující soulad duše a těla. Součástí cvičení jsou dynamické i statické asány, fáze uvolnění, koncentrace, meditace, ale také pomůcky jako joga ulstre, válce nebo popruhy. Absolutním základem pro jakékoliv cvičení je klasická jednoduchá jogamatka. Karimatka na jógu může mít různé barvy, délku i tloušťku. Lze ji stočit nebo poskládat. Vyrábí se z příjemné měkké umělé hmoty a poskytuje dokonalý komfort během cvičení. Kvalitní jogamatka je produkt, který najdete také na Lounge by Zalando. Pro členy nákupního klubu jsou připraveny prvotřídní kousky, sportovní i módní věci se slevami až 75 %*. Zaregistrujte se na webu a nakupujte chytře. K mání je také oblečení na jógu levně! Objednejte si třeba legíny na jógu a poznejte rozdíl mezi cvičením v teplákách a v kvalitním sportovním oblečení.

Karimatka na jógu může být jenom začátek

Získejte sílu, sebedůvěru a schopnost řešit problémové situace. Rozvíjejte svou koncentraci spolu s psychickou a fyzickou integritou. Zbavte se svých zlozvyků a závislostí a realizujte se tak, jak jste vždy chtěli! K tomu ať vám pomáhá jóga a nákupní klub Lounge by Zalando. Využijte slevy až 75 %*, nakupte si oblečení na jógu levně! Karimatka na jógu pro začátek, pak legíny na jógu a dále třeba hezký sportovní top. V našem online outletu najdete trendy zboží od nejznámějších značek a výrobců na světě. Staňte se členy Lounge by Zalando a těšte se z výhodného nakupovaní na internetu. Módní doplňky a značkové oblečení, boty, tílka, bundy, mikiny, rukavice i šperky najdete přehledně seřazeny na jednom místě. Váš nákupní košík čeká…

Na Lounge by Zalando najdete nejen oblečení na jógu levně

Online outlet Lounge by Zalando je exkluzivním nákupním klubem na internetu. Členství lze získat zdarma – stačí jednoduchá registrace a vytvoření uživatelského konta. Pak se vám otevře svět módy, značkového oblečení a kouzelných doplňků. Tým Lounge by Zalando pravidelně připravuje zajímavé promo akce a slevy až do výše 75 %*. Vstupte do rodiny Lounge by Zalando, stáhněte si zdarma aplikaci nebo se přihlaste k odběru novinek a nastupte na vlnu nestárnoucích módních trendů!

Přidejte se k Lounge by Zalando a nakupte značkové zboží se slevou až 75 %*. Trendové oblečení na jógu levně a celá řada dalších módních modelů a doplňků za skvělé ceny čeká na vás.