Pánské kalhoty

Pánské kalhoty

Tento přehled poskytuje informace o nejoblíbenějších modelech kalhot a pomůže vám najít perfektní střih pro vaši postavu.

Zalando Lounge nabízí všechny typy kalhot od těch nejkvalitnějších značek za značně snížené ceny.

Objevte Zalando Lounge

Hosenarten

Chinos jsou letní kalhoty z lehkého, většinou bavněného, materiálu. Jsou šity ve volném střihu v horní části a zúžené ve spodní, skvěle doplňují téměř všechny typy obuvi. Rozumí si s klasickými tričky a košilemi s dlouhým rukávem a dají se nosit celoročně. Přes den se skvěle doplňují s teniskami a večer budou perfektní pro akce ve smart-casual dresscodu.

Lichotí postavám typu H a V.

Kalhoty úzkého střihu “Slim Fit” jsou užší než “Regular fit” modely a těsně obepínají postavu. Vyrobeny jsou z elastických materiálů. Modely s obsahem 2-3 % elastanu udrží svůj původní tvar i při častém nošení.

Lichotí postavám typu H a V.

Tracksuit tepláky už dlouhou dobu nejsou považovány pouze za součást sportovních oděvů, po mnohá léta navrhují designové značky modely z vysoce kvalitních materiálů, sloužící jako součást oděvů pro běžné nošení. Tyto kalhoty se vyznačují širokým střihem a těsnou manžetou na spodním lemu.

Lichotí všem typům postav.

“Regular fit” kalhoty jsou šity v rovném střihu bez zvláštních detailů. Tento model je oblíbený i díky tomu, že nabízí alternativu skinny džínám a sedí lidem, kteří si nepřejí poutat pozornost na své nohy. Regular fit kalhoty bývají většinou velmi pohodlné bez mnoha ozdobných prvků.

Lichotí postavám typu A a V.

“Cargo” kalhoty, nebo také kapsáče jsou kalhoty rovného střihu, vhodné pro volnočasové využití. Většinou jsou nošeny v létě. Poznáte je podle kapes na vnější straně stehen se zavíráním na přezky, suchý zip nebo patent. Jsou populární součástí oděvu pro rekreační a outdoorové aktivity a dodávají všem outfitům sportovní prvek.

Lichotí všem typům postav.

Během horkých letních dnů jsou kraťasy populární volbou. Jsou oblíbené všemi a nosí se s espadrilkami nebo teniskami. Vždy si během jejich nákupu dávejte pozor na délku, měly by končit u kolenou, ale nezakrývat je úplně. Nicméně pokud kolena zakrývají, jednoduše můžete ohrnout lem nebo zvolit menší velikost.

Lichotí postavám typu H a V.