Lacoste Outlet: slevy až desítky procent na Zalando Lounge

prémiové značky
slevy až 75 %*
exkluzivní denní nabídky

Zaregistrujte se zdarma!

Nejlepší Lacoste outlet hledejte na Zalando Lounge

Pokud profesionální sportovec rozvíjí vlastní byznys, není to nic výjimečného. Někteří investují do nemovitostí, další se snaží prosadit na burze nebo vypustí do světa vlastní módní značku. Jedním z prvních sportovců – byznysmenů byl René Lacoste, zakladatel dnes již proslulé firmy, která má ve znaku krokodýla. Zaregistrujte se na Zalando Lounge a využijte Lacoste výprodej!


Lacoste sleva pro všechny členy Zalando Lounge! Zaregistrujte se a staňte se členem nákupního klubu Zalando Lounge. Lacoste slevy čekají i na vás!

Objevte Zalando Lounge


lacoste outlet


Kdo vlastně byl René Lacoste? V první třetině minulého století patřil ke hvězdám tehdejšího tenisového nebe. Dosáhl několika skvělých triumfů a byl držitelem celé řady grandslamových titulů. Díky svému nenapodobitelnému hernímu stylu a tenisovému mistrovství se ve své době stal nejlepším tenistou na světě. Charismatický a slavný sportovec založil značku Lacoste s byznysmenem Andrém Gillierem v roce 1933. Spojení elegance a sportu tak trvá více než osm desetiletí. Klikněte na Lacoste outlet a vyberte si model, který se vám líbí. Staňte se členem online outletu Zalando Lounge a můžete nakupovat nejlepší značkové věci za skvělé ceny.

Lacoste výprodej – prémiové zboží s logem zeleného krokodýla

Logo s krokodýlem je nezaměnitelnou součástí značky a její historie. Jeho vzniku prý předcházela sázka s trenérem před zápasem Davis Cupu v Bostonu. Lacoste se měl se svým trenérem vsadit, že pokud vyhraje svůj mač, trenér mu koupí kufřík z krokodýlí kůže. Duel sice prohrál, tato příhoda ale inspirovala amerického novináře, od kterého mladý tenista získal přezdívku aligátor, a nakonec posloužila jako inspirace také při tvorbě loga. Pokud máte slabost pro oblečení s logem krokodýla, staňte se členy Zalando Lounge a sledujte náš Lacoste výprodej. Lacoste boty výprodej, to je kombinace slov, která by vás mohla zaujmout.


Nákupní klub Zalando Lounge je otevřen pro všechny lidi s vytříbeným vkusem a zájmem o nakupování a módu. Čeká na vás značkové zboží, tradičně skvělé Lacoste slevy a množství fashion doplňků!

Objevte Zalando Lounge


Lacoste Outlet nabízí i řadu prvotřídních módních doplňků!

Módní značka Lacoste byla jednou z prvních fashion značek, která své produkty opatřila logem. Firma tak šla příkladem dalším módním značkám a odvážným designérům. Také díky tomuto kroku získal Lacoste uznání od odborné i laické veřejnosti. Za zmínku stojí fakt, že Lacoste přes 20 let vyráběl pouze polokošile bílé barvy. Není se ale čemu divit, vždyť bílá polokošile se zeleným krokodýlem vypadá i po více než 80 letech své existence nadčasově. Nutno říct, že bílo-zelená kombinace je dodnes charakteristická pro téměř všechen sortiment od Lacoste. Můžete se o tom přesvědčit na Zalando Lounge. Pro členy máme v nabídce Lacoste outlet a skvělé Lacoste slevy.


outlet lacoste


Lacoste umí upoutat pozornost veřejnosti i médií. Světový ohlas měla například kampaň v roce 2018, během které firma změnila své logo. Cílem kampaně bylo zvýšit povědomí o programu ochrany kriticky ohrožených zvířat na planetě. Zelený krokodýl byl proto nahrazen desítkou kriticky ohrožených zvířat. Limitovaný počet modelů oblečení pro každé zvíře (logo) korespondoval s počtem zbývající populace každého zvířete. Výjimečný počin výjimečné značky. Navštivte Lacoste výprodej na Zalando Lounge a staňte se fanouškem zeleného krokodýla! Trendy zboží a módní kousky můžete nakoupit výrazně levněji – stačí se pouze zaregistrovat a stát se členem našeho online outletu.

Zalando Lounge, Lacoste outlet a výhody

Nákupní klub Zalando Lounge má v nabídce kromě Lacoste outletu také celou řadu dalších módních značek z celého světa. Na kvalitní trendy zboží pravidelně připravujeme akce, výprodeje a slevy. Jak nakupovat na Zalando Lounge? Stačí se pouze zaregistrovat zdarma na naší stránce. Vytvořením konta se automaticky stáváte členem nákupního klubu Zalando Lounge s přístupem k veškerému zboží a slevám. Nenechte si ujít nejlepší nabídky módního zboží – stáhněte si aplikaci Zalando Lounge nebo se přihlaste k odběru newsletteru a sbírejte všechny novinky ze světa stylu a módy.


Využijte Lacoste slevy na Zalando Lounge! Registrací a vytvořením uživatelského konta se stáváte členem nákupní rodiny Zalando Lounge. Automaticky získáte přístup ke kompletní nabídce módního zboží za hříšně nízké ceny. Členství v našem nákupním klubu se vám může jen vyplatit.

Objevit Zalando Lounge

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu