Jsme součástí Zalando

Nové slevové nabídky každý den na Lounge by Zalando

Valentino Outlet

Valentino je značka, která vás uchvátí svou elegancí a vkusem. Od šatů až po doplňky, jejich kolekce vás nadchnou. Objevujte a nakupujte nyní!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Exkluzivní Valentino outlet na stránkách Lounge by Zalando

Peněženka Valentino nemusí zruinovat váš rozpočet. Staňte se členem Lounge by Zalando a nakupujte značkové zboží za skvělé ceny. Přijměte pozvání do jednoho z největších online outletů v Evropě.

valentino_outlet_2_CM

Valentino je v módní branži věhlasným pojmem. Společnost byla založena v roce 1960 v Itálii a své jméno získala po svém tvůrci – Valentino Garavani. Pokud milujete italský smysl pro styl, nenechte si ujít Valentino outlet na webu Lounge by Zalando. V nabídce najdete ty nejlepší módní doplňky s nezaměnitelným rukopisem, jaký umí pouze Valentino.

Značka Valentino získala pozornost celého světa v roce 1962, na fashion happeningu ve Florencii, tehdejším hlavním městě italské módy. Popularita stylu a´la Valentino pak rostla raketovým tempem. Genialitu ikonického módního designéra si oblíbily hvězdy jako Jennifer Lopez, Elizabeth Taylor nebo Courteney Cox – všechny měly své svatební šaty od Valentina. Čeká slavnostní událost i vás? Navštivte Valentino outlet na webu Lounge by Zalando a vyberte si krásné šaty nebo jiné skvěle padnoucí oblečení s pravým italským šarmem.

Kabelky Valentino výprodej: celá řada luxusních módních doplňků

V módním světě se ví, že Valentino přímo miluje červenou barvu. Červená pro něj není pouze barvou – je to značka, logo, ikonický prvek a nadčasová hodnota. Vášeň pro rudou se u Valentina objevila poté, co navštívil operu Carmen v Barceloně. Kostýmy umělců, opona, aranžmá na jevišti – všude byla červená. Valentino se zamiloval… Také si potrpíte na romantickou rudou? Sytě červená je skutečně nadčasovým prvkem s univerzálním využitím. Navštivte kabelky Valentino výprodej a zkuste si najít rudou krásku pro sebe! Nebo raději upřednostníte šaty a šmrncovní topy?

Vytvořte si konto na Lounge by Zalando – registrace je zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Značkové zboží v prémiové kvalitě a za skvělou cenu můžete nakupovat, kdykoliv budete chtít.

Co stojí za nezaměnitelným stylem značky Valentino?

Co se v mládí naučíš… Vždyť to znáte. V mládí Valentina ovlivnila především práce Jeana Dessèse, Guye Larochea a umění haute couture. Oblečení v tomto stylu je šité na míru každému zákazníkovi. Při výrobě se používají pouze vysoce kvalitní a drahé látky a pracuje se s extrémním důrazem na detail a zakončení každého švu. Těchhle principů se značka drží i 60 let po svém vzniku. Pokud hledáte elegantní oblečení a módní doplňky pro nevšední příležitosti, svěřte se do rukou italských módních tvůrců. Zaregistrujte se v online outletu Lounge by Zalando a navštivte Valentino outlet na našem webu. Doplňte svůj šatník o překrásné kabelky Valentino a další doplňky z dílny tohoto ikonického módního guru. Sázka na značku Valentino se vám rozhodně vyplatí; obzvlášť pokud jste členy Lounge by Zalando. Pro členy totiž denně připravujeme spoustu akcí a slev na veškeré značkové zboží z naší nabídky.

valentino_outlet_3_CM

Jaký je styl značky Valentino?

Siluety modelů značky Valentino jsou velmi klasické, chtělo by se říct až konzervativní. Nejedná se o typickou módu pro mladá děvčata, modely od Valentina padnou do oka spíše zkušenějším dívkám a ženám. Typickým rysem zboží značky Valentino je také obliba v používání etno-symbolů nebo prvků a symbolů různých kultur napříč celým světem. Valentinovo pojetí módy je velmi svérázné. Oblečení ale nepostrádá smysl pro vkus a notnou dávku elegance, která přináleží cílové skupině této slovutné italské značky. Řadíte se k Valentinovým fanouškům? Cítíte v kostech, že modely od Valentina by vám mohly vyhovovat? Pak tedy navštivte Valentino outlet na stránkách nákupního klubu Lounge by Zalando a nechte se unášet nadčasovými trendy a skvělými cenami za jedinečné značkové zboží.

Valentino outlet – značkové zboží za super ceny

Lounge by Zalando se řadí k největším online outletům v Evropě. Na webu Lounge by Zalando lze objevit stylové zboží od různých světových značek a módních tvůrců. Nabídka prémiového zboží se otevírá pouze pro členy nákupního klubu, kteří si zde vytvořili konto. Registrace na Lounge by Zalando je zdarma – každý člen pak může nakupovat, kdykoliv bude chtít. Tým Lounge by Zalando pravidelně připravuje celou řadu slevových akcí a výhodných nabídek. Pokud jste se již stali členy online outletu Lounge by Zalando, můžete se přihlásit k odběru novinek nebo si stáhnout aplikaci a žádná z chystaných slevových akcí vám neunikne.

Kabelky Valentino výprodej – vyvolávají ve vás tato tři slova nákupní horečku? Naordinujte si kúru v Lounge by Zalando! Staňte se členem našeho nákupního klubu a vybírejte si nejlepší značkové zboží za bezkonkurenční ceny!