Valentino Outlet: Dopřejte si kvalitu a luxus za zlomek ceny

prémiové značky
slevy až 75 %*
exkluzivní denní nabídky

Zaregistrujte se zdarma!

Exkluzivní Valentino outlet na stránkách Zalando Lounge

Valentino je v módní branži věhlasným pojmem. Společnost byla založena v roce 1960 v Itálii a své jméno získala po svém tvůrci – Valentino Garavani. Pokud milujete italský smysl pro styl, nenechte si ujít Valentino outlet na webu Zalando Lounge. V nabídce najdete ty nejlepší módní doplňky s nezaměnitelným rukopisem, jaký umí pouze Valentino.


Peněženka Valentino nemusí zruinovat váš rozpočet. Staňte se členem Zalando Lounge a nakupujte značkové zboží za skvělé ceny. Přijměte pozvání do jednoho z největších online outletů v Evropě.

Ke slevovým nabídkám


Valentino outlet


Značka Valentino získala pozornost celého světa v roce 1962, na fashion happeningu ve Florencii, tehdejším hlavním městě italské módy. Popularita stylu a´la Valentino pak rostla raketovým tempem. Genialitu ikonického módního designéra si oblíbily hvězdy jako Jennifer Lopez, Elizabeth Taylor nebo Courteney Cox – všechny měly své svatební šaty od Valentina. Čeká slavnostní událost i vás? Navštivte Valentino outlet na webu Zalando Lounge a vyberte si krásné šaty nebo jiné skvěle padnoucí oblečení s pravým italským šarmem.

Kabelky Valentino výprodej: celá řada luxusních módních doplňků

V módním světě se ví, že Valentino přímo miluje červenou barvu. Červená pro něj není pouze barvou – je to značka, logo, ikonický prvek a nadčasová hodnota. Vášeň pro rudou se u Valentina objevila poté, co navštívil operu Carmen v Barceloně. Kostýmy umělců, opona, aranžmá na jevišti – všude byla červená. Valentino se zamiloval… Také si potrpíte na romantickou rudou? Sytě červená je skutečně nadčasovým prvkem s univerzálním využitím. Navštivte kabelky Valentino výprodej a zkuste si najít rudou krásku pro sebe! Nebo raději upřednostníte šaty a šmrncovní topy?


Vytvořte si konto na Zalando Lounge – registrace je zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Značkové zboží v prémiové kvalitě a za skvělou cenu můžete nakupovat, kdykoliv budete chtít.

Ke slevovým nabídkám


Co stojí za nezaměnitelným stylem značky Valentino?

Co se v mládí naučíš… Vždyť to znáte. V mládí Valentina ovlivnila především práce Jeana Dessèse, Guye Larochea a umění haute couture. Oblečení v tomto stylu je šité na míru každému zákazníkovi. Při výrobě se používají pouze vysoce kvalitní a drahé látky a pracuje se s extrémním důrazem na detail a zakončení každého švu. Těchhle principů se značka drží i 60 let po svém vzniku. Pokud hledáte elegantní oblečení a módní doplňky pro nevšední příležitosti, svěřte se do rukou italských módních tvůrců. Zaregistrujte se v online outletu Zalando Lounge a navštivte Valentino outlet na našem webu. Doplňte svůj šatník o překrásné kabelky Valentino a další doplňky z dílny tohoto ikonického módního guru. Sázka na značku Valentino se vám rozhodně vyplatí; obzvlášť pokud jste členy Zalando Lounge. Pro členy totiž denně připravujeme spoustu akcí a slev na veškeré značkové zboží z naší nabídky.


Valentino outlet


Jaký je styl značky Valentino?

Siluety modelů značky Valentino jsou velmi klasické, chtělo by se říct až konzervativní. Nejedná se o typickou módu pro mladá děvčata, modely od Valentina padnou do oka spíše zkušenějším dívkám a ženám. Typickým rysem zboží značky Valentino je také obliba v používání etno-symbolů nebo prvků a symbolů různých kultur napříč celým světem. Valentinovo pojetí módy je velmi svérázné. Oblečení ale nepostrádá smysl pro vkus a notnou dávku elegance, která přináleží cílové skupině této slovutné italské značky. Řadíte se k Valentinovým fanouškům? Cítíte v kostech, že modely od Valentina by vám mohly vyhovovat? Pak tedy navštivte Valentino outlet na stránkách nákupního klubu Zalando Lounge a nechte se unášet nadčasovými trendy a skvělými cenami za jedinečné značkové zboží.

Valentino outlet – značkové zboží za super ceny

Zalando Lounge se řadí k největším online outletům v Evropě. Na webu Zalando Lounge lze objevit stylové zboží od různých světových značek a módních tvůrců. Nabídka prémiového zboží se otevírá pouze pro členy nákupního klubu, kteří si zde vytvořili konto. Registrace na Zalando Lounge je zdarma – každý člen pak může nakupovat, kdykoliv bude chtít. Tým Zalando Lounge pravidelně připravuje celou řadu slevových akcí a výhodných nabídek. Pokud jste se již stali členy online outletu Zalando Lounge, můžete se přihlásit k odběru novinek nebo si stáhnout aplikaci a žádná z chystaných slevových akcí vám neunikne.


Kabelky Valentino výprodej – vyvolávají ve vás tato tři slova nákupní horečku? Naordinujte si kúru v Zalando Lounge! Staňte se členem našeho nákupního klubu a vybírejte si nejlepší značkové zboží za bezkonkurenční ceny!

Ke slevovým nabídkám

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu