Jsme součástí Zalando

Asics Outlet na Lounge by Zalando

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(83)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Pro sportovní fanatiky i vyznavače sportovní módy je tu Asics Outlet

Asics Outlet na Lounge by Zalando uvítá každý, kdo se zajímá o sport nebo sportovní styl. Tahle značka je skutečnou legendou a nákup jejích produktů za výhodnou cenu v online outletu Lounge by Zalando s novými nabídkami každý den je čirým potěšením. Boty a oblečení s ikonickým logem ocení běžci, sportovci, ale i ti, kteří rádi tráví svůj čas stylově a sledují poslední módní trendy.

asics_outlet_2_CM

Nakupujte Asics boty i oblečení ve výprodeji

Název značky Asics je vytvořen z prvních písmen latinského rčení „Anima sana in corpore sano“, tj. ve zdravém těle zdravý duch. A přesně o tom tyto značkové produkty jsou. Navržené v Japonsku a vyrobené pro aktivní životní styl, uživatelský komfort a prvotřídní kvalitu. Na Lounge by Zalando si zcela jistě vyberete přesně to, co vám vyhovuje. Boty na běhání, na pochůzky po městě nebo na setkání s přáteli, bundu, tričko neb ponožky Asics na volnočasové aktivity i na zápas, na kterém vám opravdu záleží. [justify]Cílem zakladatele značky bylo inspirovat sportovce a podpořit je v nejlepším výkonu a zároveň propagovat mezi lidmi aktivní přístup k životu. Není tedy divu, že jedny z prvních párů jeho obuvi ve svém jméně nesly slovo „Tiger“.

Výprodej Asics bot: na maraton, volejbal i do města

Asics je v první řadě výrobcem prémiových sportovních bot a funkčního oblečení. Takže jestli milujete běhání, tenis, atletiku, volejbal a další sportovní disciplíny, jste v našem online outletu na správném místě. Výběru svých sportovních bot věnujte velkou pozornost, přihlédněte k typu svého chodidla (tzv. pronaci), míře intenzity svého tréninku nebo závodění. Otázkou osobních preferencí jsou pak barvy, vychytávky, šněrování a další atraktivní detaily. Při procházce nákupní galerií Lounge by Zalando vás překvapí, jak pestrý a překvapivý může být designů bot i oblečení Asics. Funkční materiály vás navíc ochrání před nepřízní počasí a poskytnou vám komfort, ať už se sportu věnujete za horkého dne nebo naopak ve chvílích, kdy vám počasí moc nepřeje.

Asics obuv a oblečení: inovativní, funkční a stylové

Nemusíte být zrovna špičkoví atleti, abyste nosili boty, trička, tepláky a další sportovní oblečení Asics. Značkové produkty totiž na online outletu Lounge by Zalando hledají i ti, kteří ve svém životě dávají přednost pohodlí a pohybu bez omezení. V prémiových teniskách tričku nebo kraťasech můžete směle vyrazit nejen na výlet nebo na procházku do parku, ale často i do práce a na další neformální setkání. [justify]Sportovní móda má dnes tak univerzální využití jako nikdy v minulosti. Dámy si mohou nazout boty Asics nejen k džínům, ale také k sukni či šatům. Nechte se inspirovat na Lounge by Zalando a povolte uzdu své fantazii, kombinujte zdánlivě nekombinovatelné a ukažte své pravé já. Už jste někdy vyzkoušeli povýšit svůj styl a sladit sportovní módu například s elegantním kloboukem nebo zlatými doplňky. Když přijdete neotřelým kombinacím na chuť, stanete se módní ikonou.

asics_outlet_3_CM

Lounge by Zalando: výprodej bot Asics a spousta dalších nabídek

Nechte se zlákat super výhodnými nabídkami na nákup prémiových produktů a zaregistrujte se na Lounge by Zalando. Budete mít příležitost pořídit si své oblíbené značky se slevou až 75 %* ve srovnání s doporučenou maloobchodní cenou. Jakmile to vyzkoušíte, budete mít z nakupování v online outletu radost každý den.