Jsme součástí Zalando

Dekorace do bytu levně: designové značky až o 75 %* levněji!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Home decor na Lounge by Zalando

Váš domov je jistě vaším nejmilejším místem a rádi se o něj staráte stejně dobře, jako se staráte o sebe. Prohlédněte si naše nejnovější nabídky a objevte svět designu, který máte na dosah za zlomek běžné ceny!

home_outlet_2_CM

V našem nákupním klubu naleznete všechny moderní styly, které se prodávají v luxusních obchodech s nábytkem. Vzhledem k výhodným cenám si ale můžete dovolit i to, co by vás jinak stálo desítky tisíc. U nás totiž naleznete dekorace do bytu levně a se slevou až 75 %*. Jen pár drobných úprav stačí k tomu, aby se váš domov transformoval v prostor, jaký vídáte na stránkách časopisů. Stačí si jen rozmyslet, v jaké stylu chcete svůj domov zútulnit a můžete nakupovat. Baví vás uvolněný boho styl, industriální prvky nebo snad skandinávský styl? Dekorace do bytu levně a veškerý home decor na Lounge by Zalando najdete snadno a můžete začít s úpravami bez delšího rozmýšlení.

Jak Lounge by Zalando funguje?

  • Je členství v nákupním klubu zdarma? Ano, je zcela zdarma a bez povinnosti nákupu.
  • Jak dlouho nabídky trvají? 3 až 5 dní.
  • Jak často jsou nabídky obnovovány? Každý den.
  • Je doprava zdarma? Ne, ale pokud se přihlásíte k odběru našeho newsletteru, obdržíte slevové kódy, které vám umožní na dopravě ušetřit nebo ji mít někdy zdarma úplně.
  • Kolik stojí náklady na doručení? Doručení je za 69 Kč.
  • Existuje aplikace? Aplikace Lounge by Zalando je samozřejmě k dispozici jak pro iOS, tak i Android.

Do vašeho domova nakupujte jen to nejlepší! Zrcadla, dekorativní plakáty, stylové květináře nebo to nejlepší vybavení vaší kuchyně. Se Lounge by Zalando je zařizování snadné a vždy výhodnější!

Dekorace do bytu levně a nadčasově

Váš byt si, stejně jako vy, zaslouží to nejlepší a pokud budete pečlivě vybírat, můžete jej zútulnit za pomoci pár jednoduchých doplňků. Ať už preferujete jakýkoliv styl, investujte do kvalitních kousků, které běžně v obchodech nenajdete. Například vaší starší pohovku nemusí čekat výměna, pokud si koupíte levnou dekoraci, jako je kvalitní přehoz z vlny a pár stylových polštářů a punc novoty je tak na světě. Stejně tak obyčejná bílá zeď nepotřebuje drahé obrazy, ale stačí vybrat stylový plakát, pověsit pár poliček a zrcadla, která opticky zvětší jakýkoliv prostor.

Levné dekorace do bytu podle vašeho vkusu

Jedním z nejdůležitějších elementů při výběru home decoru a dekoraci bytu obecně je světlo. Pokud máte okna orientována na sever, tak s přirozeným světlem nemůžete moc počítat, ale nebojte - každá situace se dá řešit. Tradiční lustry jsou již v dnešní době trochu zastaralé, a proto se nebojte experimentovat. Můžete například koupit několik různých lamp, jak stojacích, tak i menších na poličky a díky teplému světlu tak dodat pokoji útulnost. Nebo naopak místo lustru pořídit ultra trendy designové světlo, kde jsou žárovky úmyslně odhalené. Světlo, stejně jako ostatní levné doplňky do bytu na Lounge by Zalando, mohou prostor zcela proměnit. Nepotřebujete drahého interiérového designéra, stačí si přečíst pár ověřených tipů, podívat se na inspirace a upravit si domov podle sebe díky levným dekoracím tak, abyste byli spokojeni.

home_outlet_3_CM

Levné dekorace do bytu a další home decor na balkon či terasu

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak osvěžit home decor jsou rostliny. I když nejste rodilý zahradník, můžete si zelení vyzdobit celý byt bez obavy o jejich péči. Udělejte si menší výzkum a hledejte rostliny vhodné do našeho podnebí, které nepotřebují příliš zalévat a stačí jim i částečný stín. V létě mohou spokojeně růst na balkoně a v zimě bez problémů přežijí za oknem. Kromě obecných designových prvků, jako jsou květináče nebo podstavce na květiny, se můžete zaměřit i na zútulnění celé konkrétní místnosti. Například pro přerod vaší koupelny nepotřebujete nové dlaždičky a nejnovější vodovodní baterie. Stačí vám nový sprchový závěs sladěný s předložkou a doplňky k umyvadlu, jako kelímek na zubní kartáček, nebo držák na mýdlo. I vaše kuchyně si zaslouží trochu osvěžení a uvidíte, že to je možné i s velmi omezeným rozpočtem. Barevné doplňky, zavěšení kuchyňských pomůcek, designové nádobí nebo nové osvětlení provede s vaší kuchyní zázraky a veškeré úpravy navíc zvládnete sami bez pomoci instalatérů.

Pořiďte si levné doplňky do bytu na Lounge by Zalando

Váš domov se pomocí několika menších úprav může stát vaším osobním královstvím, na které budete opravdu hrdí. Proto neváhejte a zaregistrujte se na Lounge by Zalando ještě dnes. Registrace i členství v nákupním klubu je zcela zdarma a vy kromě prohlížení akčních nabídek nemusíte podnikat žádné další kroky. Navíc vás budeme newslettery nebo notifikací upozorňovat na nadcházející akce, a vy tak o nic nepřijdete. Několikrát týdně zveřejňujeme to nejlepší, co se dá v online outletech najít a vy můžete být vždy mezi prvními, kteří si uloví levné dekorace do bytu.

Ještě nejste členy klubu Lounge by Zalando? Nečekejte a začněte vybavovat svůj domov levnými dekoracemi ve vašem stylu. Zařizování bytu je zábava, ale se slevami až 75 %* si to užijete ještě mnohem více!