Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

Tom Tailor Outlet

Vítejte v Tom Tailor! Naše móda je pro všechny, kteří chtějí vypadat dobře a cítit se skvěle. Objevte naše stylové oblečení, boty a doplňky. Nakupujte nyní a objevte svůj vlastní styl.

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(72)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Exkluzivní Tom Tailor outlet na Lounge by Zalando

Posláním společnosti Tom Tailor je vyrábět a prodávat oblečení, které je klasické, hodí se na všední den i do společnosti a přitom je cenově dostupné. V našem nákupním klubu najdete všechny tyto krásné kousky ve slevě. Podívejte se do virtuálního šatníku na Lounge by Zalando a vyberte si ze stovek jedinečných nabídek v Tom Tailor outletu.

Svěží a pohodlné oblečení, obuv a doplňky najdete v našem Tom Tailor outletu na Lounge by Zalando. Přesvědčte se sami a nakupujte za skvělé ceny Tom Tailor a další luxusní značky.

tomtailor outlet 2 CM

Tom Tailor Group je jednou z předních společností v oblasti módy a životního stylu v Evropě. Obě značky, které pod ní patří – Tom Tailor i Bonita, nabízí módní oblečení a doplňky za středně vysoké ceny. Tom Tailor Group se zaměřuje na módní oblečení pro běžné nošení. Každá produktová řada má svou vlastní jasně definovanou podstatu a jedinečný charakter. Všechny však mají společný cíl: Nabízet vysoce kvalitní módu pro všechny, kdo mají rádi stylové oblečení a doplňky ve střední cenové hladině. Návrháři a pracovníci Tom Tailor vždy udržují krok s nejnovějšími trendy a úspěšně je aplikují v nových kolekcích. Podívejte se na ty nejnovější v Tom Tailor outletu u nás.

V našem online nákupním klubu najdete všechny kolekce Tom Tailor ve výprodeji za skvělé ceny. V Tom Tailor outletu si každý z vás najde to své!

Jak funguje koncept Lounge by Zalando?

  • [justify]Je členství v nákupním klubu zdarma? Ano, je zcela zdarma a bez povinnosti nákupu. [justify]Jak dlouho nabídky trvají? 3 až 5 dní. [justify]Jak často jsou nabídky obnovovány? Každý den. [justify]Je doprava zdarma? Ne, ale pokud se přihlásíte k odběru našeho newsletteru, obdržíte slevové kódy, které vám umožní na dopravě ušetřit nebo ji mít někdy zdarma úplně. [justify]Kolik stojí náklady na doručení? Doručení je za 69 Kč. Existuje aplikace? Aplikace Lounge by Zalando je samozřejmě k dispozici jak pro iOS, tak i Android.
tomtailor outlet 3 CM

Mladistvá inspirace v Tom Tailor outletu

Inspirací jsou značce v dnešní době zejména městští lidé, mladá generace a moderní trendy z ulice. Výrobci si všímají momentálních trendů, což umožňuje značce Tom Tailor a Bonita reagovat na konkrétní zájmy zákazníků a uspokojit potřeby různých cílových skupin. Tom Tailor vyrábí a prodává oblečení, obuv a

pro všechny věkové kategorie - od dětí až po nejstarší klientelu. Přitom navíc úspěšně udržuje svou ideu a jednotný styl ve všech typech kolekcí. Inspirujte se i vy v našem online nákupním klubu a nakupujte Tom Tailor ve výprodeji.

Všechny kolekce Tom Tailor na Lounge by Zalando

Tom Tailor kolekce se zaměřují na pohodlný a všestranný vzhled a styl s módním, sebevědomým a autentickým přístupem. Hlavního tématu Denim je využito ve všech kolekcích a je doplněné sportovním a námořnickým stylem, ovlivněným odvážnými a provokativními trendy lidí žijících v Hamburku. Produktová řada My True Me cílí na ženy mající větší konfekční velikost. Nabízí uvolněný a neformální styl módních kousků, ve kterých se cítí ženy pohodlně a je vyzvednuto jejich sebevědomí. Prostřednictvím promyšlených střihů a využitím efektivních vzorů a detailů si i vy můžete vytvořit svůj vlastní outfit a vyjádřit tak svou osobnost.

Pohodové a funkční oblečení Tom Tailor pro děti

Pokud hledáte styl, který vyvažuje eleganci a oblečení na běžné nošení, jste na správném místě. Všechno oblečení v tomto duchu najdete v Tom Tailor výprodeji na Lounge by Zalando. Módní kolekce Tom Tailor zvýrazní vaši jedinečnou osobnost. Hodí se do společnosti i na všední pracovní den. Kromě řad pro dospělé vyrábí Tom Tailor také řady pro děti a miminka. Tyto kolekce jsou přizpůsobené jemné dětské pokožce příjemným materiálem a vysokou funkčností, aby se děti a miminka cítila dobře a oblečení jim pohodlně sedělo. V neposlední řadě najdete v Tom Tailor outletu rovněž doplňky a bytový textil, které zachovávají poslání svobodného ducha značky. Přidejte se k nám a zjistěte více.

Tom Tailor outlet na Lounge by Zalando

V našem online nákupním klubu Lounge by Zalando můžete nakupovat pohodlně odkudkoliv na světě. Jediné, co potřebujete, je připojení k internetu. Registrace do našeho nákupního klubu je bezplatná a k ničemu vás nezavazuje. Získáte tak přístup k tisícům slev na všechny světově známé značky. Prostřednictvím našeho Lounge by Zalando newsletteru budete vždy včas informování o všech slevách. Naše slevy jsou časově omezeny a díky newsletteru vám již nic neuteče.

Přidejte se bezplatně do našeho nákupního klubu a získejte okamžitý přístup ke stovkám slev na luxusní značky jako Tom Tailor, Guess, Armani, Marc Jacobs a jiné. Vše na jednom místě!