Jordan boty levně: slevy až několik desítek procent na Lounge by Zalando!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(92)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Jordan boty levně v nabídce Lounge by Zalando

Brand, pojmenovaný po jednom z nejlepších basketbalistů všech dob, se hřeje na výsluní již několik desítek let – podobně jako svého času hvězdný Michael Jordan. Sháníte Jordan boty levně? Pak tedy navštivte náš Jordan outlet a vyberte si veleúspěšné sportovní boty.

jordan_outlet_2_CM

Design bot Jordan se brzy stal symbolem pro sport a pouliční kulturu, samotný Michael se s ním ale dlouho nemohl ztotožnit. Kamenem úrazu byla zejména červeno-černá kombinace barev – v době, kdy se obuv na palubovce dala označit přinejlepším jako konzervativní, šlo o výjimečný počin. Nicméně pro mladičkou basketbalovou hvězdu těžko stravitelný. „Tohle nosit nebudu, vždyť bych vypadal jako klaun!“ nechal se prý slyšet Michael Jordan. Nebylo to snadné, ale vše nakonec dobře dopadlo a boty Air Jordan uzřely světlo světa.

Jordan outlet – legendární boty na Lounge by Zalando

Spolupráce firmy Nike a Michaela Jordana se zrodila v roce 1984. Výsledkem spolupráce byly boty Air Jordan, určené výhradně 21 letému hráči Chicaga Bulls. Ještě tentýž rok se ale dostaly i na pulty prodejen. Poznávacím znamením „jordanů“ se stalo typické logo – ztvárnění ikonické pózy smečujícího Michaela Jordana, pózy, kterou milovaly miliony diváků po celém světě. Bez Jumpmana, jak zněl název loga, si boty Jordan nedovedl představit snad nikdo. A nejen boty, vždyť později byl sortiment brandu rozšířen i o další druhy oblečení, které samozřejmě máme v nabídce na Lounge by Zalando. Co třeba Jordan mikina levně? Nabídce bot a dalších trendy kousků značky Jordan v našem outletu Lounge by Zalando odolá jen málokdo.

Jordan levně? Na Lounge by Zalando dokonce mimořádně levně! Díky členství v nákupním klubu Lounge by Zalando můžete nakupovat nejen Jordan boty, ale také celou řadu dalších produktů od fashion značek jako Adidas, Balenciaga nebo Versace.

Jordan levně – ikonická značka za skvělou cenu

Design několika modelů bot Jordan byl inspirován designem automobilů, zejména italských značek. Plynulé linie a smysl pro čistou sílu a rychlost perfektně korespondoval s herním projevem Michaela Jordana a konceptem bot Jordan. Kromě toho ale nesmíme zapomenout ani na fakt, že Jordan byl a je velkým fanouškem automobilismu. Nepřímo ale ovlivnil i svět komiksových hrdinů. Batman, netopýří muž a ikonický bojovník proti zločinu, také nosil speciální „jordany“. Bat Boots, součást kostýmu Batmana ve snímku Batman se vrací z roku 1992, totiž vycházely právě z modelu Air Jordan. Chybí vám křídla a na basketbalový koš taky nedosáhnete? Nevadí, i tak si můžete obstarat Jordan boty pánské levně. Přidejte se k rodině Lounge by Zalando, staňte se členy našeho nákupního klubu a využijte nabídky Jordan outletu na naší stránce. Kupte si Jordan boty levně a vydejte se do ulic!

jordan_outlet_3_CM

Kupte si Jordan boty levně na Lounge by Zalando

Pokud si potrpíte na streetwear, boty Jordan by rozhodně neměly chybět ve vašem „arzenálu“. Možná už některý z modelů těchto kultovních bot dokonce vlastníte. Pak jistě víte, že nabídka značky Jordan nesestává pouze z kvalitních bot, ale také kšiltovek, triček nebo kalhot s logem Jumpmana. Jordan je volbou pro všechny pohodáře, kteří si nepotrpí na slavnostní šaty a obleky, ale preferují spíše uvolněnou módu ulice. Vždyť právě ulice je místem, kde plyne reálný život bez příkras.

Proč nakupovat Jordan levně na Lounge by Zalando?

Lounge by Zalando je známý internetový online outlet s pestrou nabídkou kvalitního značkového zboží. Na tomto webu nenakoupíte pouze Jordan boty levně, k dispozici je (kromě jiného) i zboží dalších sportovních i fashion značek. Výhody nakupování na Lounge by Zalando zná každý člen našeho nákupního klubu, který se zaregistroval v nákupním klubu Lounge by Zalando. Registrace probíhá rychle, je jednoduchá a zcela bezplatná, stejně jako samotné členství. Lze nakupovat kdykoli a cokoli, bez obav o ztrátu výhod, které z členství plynou. A jaké že výhody to jsou? Členové Lounge by Zalando mohou využívat mimořádných slev a akcí na veškeré nabízené zboží. Díky nim lze při nakupování na Lounge by Zalando výrazně ušetřit.

Jumpman je naprosto cool, viďte? Pak tedy na nic nečekejte a pořiďte si Jordan boty levně ještě dnes! Stačí se pouze zaregistrovat na Lounge by Zalando a nakupování může začít.