Jordan boty levně: slevy až několik desítek procent na Zalando Lounge!

prémiové značky
slevy až 75 %*
exkluzivní denní nabídky

Zaregistrujte se zdarma!

Jordan boty levně v nabídce Zalando Lounge

Brand, pojmenovaný po jednom z nejlepších basketbalistů všech dob, se hřeje na výsluní již několik desítek let – podobně jako svého času hvězdný Michael Jordan. Sháníte Jordan boty levně? Pak tedy navštivte náš Jordan outlet a vyberte si veleúspěšné sportovní boty.


Ke všem slevám


jordan boty levně


Design bot Jordan se brzy stal symbolem pro sport a pouliční kulturu, samotný Michael se s ním ale dlouho nemohl ztotožnit. Kamenem úrazu byla zejména červeno-černá kombinace barev – v době, kdy se obuv na palubovce dala označit přinejlepším jako konzervativní, šlo o výjimečný počin. Nicméně pro mladičkou basketbalovou hvězdu těžko stravitelný. „Tohle nosit nebudu, vždyť bych vypadal jako klaun!“ nechal se prý slyšet Michael Jordan. Nebylo to snadné, ale vše nakonec dobře dopadlo a boty Air Jordan uzřely světlo světa.

Jordan outlet – legendární boty na Zalando Lounge

Spolupráce firmy Nike a Michaela Jordana se zrodila v roce 1984. Výsledkem spolupráce byly boty Air Jordan, určené výhradně 21 letému hráči Chicaga Bulls. Ještě tentýž rok se ale dostaly i na pulty prodejen. Poznávacím znamením „jordanů“ se stalo typické logo – ztvárnění ikonické pózy smečujícího Michaela Jordana, pózy, kterou milovaly miliony diváků po celém světě. Bez Jumpmana, jak zněl název loga, si boty Jordan nedovedl představit snad nikdo. A nejen boty, vždyť později byl sortiment brandu rozšířen i o další druhy oblečení, které samozřejmě máme v nabídce na Zalando Lounge. Co třeba Jordan mikina levně? Nabídce bot a dalších trendy kousků značky Jordan v našem outletu Zalando Lounge odolá jen málokdo.


Jordan levně? Na Zalando Lounge dokonce mimořádně levně! Díky členství v nákupním klubu Zalando Lounge můžete nakupovat nejen Jordan boty, ale také celou řadu dalších produktů od fashion značek jako Adidas, Balenciaga nebo Versace.

Ke všem slevám


Jordan levně – ikonická značka za skvělou cenu

Design několika modelů bot Jordan byl inspirován designem automobilů, zejména italských značek. Plynulé linie a smysl pro čistou sílu a rychlost perfektně korespondoval s herním projevem Michaela Jordana a konceptem bot Jordan. Kromě toho ale nesmíme zapomenout ani na fakt, že Jordan byl a je velkým fanouškem automobilismu. Nepřímo ale ovlivnil i svět komiksových hrdinů. Batman, netopýří muž a ikonický bojovník proti zločinu, také nosil speciální „jordany“. Bat Boots, součást kostýmu Batmana ve snímku Batman se vrací z roku 1992, totiž vycházely právě z modelu Air Jordan. Chybí vám křídla a na basketbalový koš taky nedosáhnete? Nevadí, i tak si můžete obstarat Jordan boty pánské levně. Přidejte se k rodině Zalando Lounge, staňte se členy našeho nákupního klubu a využijte nabídky Jordan outletu na naší stránce. Kupte si Jordan boty levně a vydejte se do ulic!


jordan outlet


Kupte si Jordan boty levně na Zalando Lounge

Pokud si potrpíte na streetwear, boty Jordan by rozhodně neměly chybět ve vašem „arzenálu“. Možná už některý z modelů těchto kultovních bot dokonce vlastníte. Pak jistě víte, že nabídka značky Jordan nesestává pouze z kvalitních bot, ale také kšiltovek, triček nebo kalhot s logem Jumpmana. Jordan je volbou pro všechny pohodáře, kteří si nepotrpí na slavnostní šaty a obleky, ale preferují spíše uvolněnou módu ulice. Vždyť právě ulice je místem, kde plyne reálný život bez příkras.

Proč nakupovat Jordan levně na Zalando Lounge?

Zalando Lounge je známý internetový online outlet s pestrou nabídkou kvalitního značkového zboží. Na tomto webu nenakoupíte pouze Jordan boty levně, k dispozici je (kromě jiného) i zboží dalších sportovních i fashion značek. Výhody nakupování na Zalando Lounge zná každý člen našeho nákupního klubu, který se zaregistroval v nákupním klubu Zalando Lounge. Registrace probíhá rychle, je jednoduchá a zcela bezplatná, stejně jako samotné členství. Lze nakupovat kdykoli a cokoli, bez obav o ztrátu výhod, které z členství plynou. A jaké že výhody to jsou? Členové Zalando Lounge mohou využívat mimořádných slev a akcí na veškeré nabízené zboží. Díky nim lze při nakupování na Zalando Lounge výrazně ušetřit.


Jumpman je naprosto cool, viďte? Pak tedy na nic nečekejte a pořiďte si Jordan boty levně ještě dnes! Stačí se pouze zaregistrovat na Zalando Lounge a nakupování může začít.

Ke všem slevám

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu