Prémiový výběr hodinek ve Fossil Outletu

prémiové značky
slevy až 75 %*
exkluzivní denní nabídky

Zaregistrujte se zdarma!

Světové hodinky ve Fossil outletu na Zalando Lounge

Společnost Fossil založili bratři Kosta a Tom Kartsotis v roce 1984. Pokud hledáte módní hodinky prvotřídní kvality, podívejte se na nabídku Fossil  outletu na Zalando Lounge. Najdete v něm jak elegantní Fossil hodinky, tak také sportovně laděné chytré hodinky Fossil. American style tak, jak ho máme rádi!


Zalando Lounge je unikátní nákupní klub od Zalando, kde najdete světově známé značky se slevou až několik desítek procent, denně aktualizované slevové nabídky a speciální akce. Členství je zdarma a nemáte žádnou povinnost nákupu. Přesvědčte se sami!

Přidat se k Zalando Lounge


fossil outlet


Prvořadým úkolem společnosti Fossil je uvádět na trh jedinečné produkty za rozumnou cenu. Fossil hodinky jsou technicky i designově vybroušeným produktem. Nabízejí módní vzhled, vysokou přidanou hodnotu a v mnoha případech určují módní směr ve svém segmentu. Pokud tedy milujete kvalitní produkty a sázíte na osobitost, Fossil hodinky by vám neměly utéct. Vytvořte si konto na Zalando Lounge a navštivte náš Fossil outlet. Nabízíme prémiové zboží nejvyšší kvality, přesně v duchu značky Fossil.

Fossil hodinky a jedinečnost na každém kroku díky pokročilým technologiím

Ačkoli je Fossil známá především jako módní značka, rozhodně nesází pouze na líbivý vzhled svých produktů. Společnost vyvíjí a aplikuje také celou řadu pokročilých technologií. Fenomenálního úspěchu dosáhl například model Kaleido, který měnil svou barvu. Tyto hodinky jsou pořád v nabídce, možná je objevíte i v našem Fossil outletu. Dalším zajímavým modelem jsou hodinky vybavené technologií Smart Personal Object. Jedná se o chytré hodinky Fossil, na kterých firma spolupracovala s Microsoftem a které kromě času zobrazují také zprávy, počasí, novinky ze sportu atd. Fossil outlet na stránkách nákupního klubu Zalando Lounge skrývá mnohá překvapení. Vyberte si z nabídky dámských nebo pánských hodinek Fossil, které nejlépe pasují k vašemu naturelu.


Za členství v online outletu Zalando Lounge nic neplatíte – můžete pouze získat. Co? Především přístup k nabídkám chytrých hodinek Fossil, módního oblečení a doplňků do domácnosti i zahrady za skvělé ceny. Nakupujte s námi a šetřete na ceně, ne na kvalitě.

Přidat se k Zalando Lounge


Fossil outlet


Chytré hodinky Fossil – symbol úspěchu značky

Značka Fossil kráčí cestou úspěchu už od svého vzniku a všechny okolnosti svědčí o tom, že její růst a úspěch by měl pokračovat i v příštích letech. Je to snad i díky tomu, jakou pozornost společnost věnuje i těm nejmenším detailům. Zákazník, který si koupí Fossil hodinky, se může těšit na opravdový zážitek z nakupování. Styling, provedení hodinek i samotné balení navozují dojem výjimečné kvality. Zkrátka a jasně, na všech detailech je vidět, že Fossil si váží svých zákazníků a dělá pro ně to nejlepší. Být ve správný čas na správném místě, to je jeden z cílů firmy Fossil. Nechte se přesvědčit kvalitou jejích produktů a vyberte si například dámské Fossil hodinky z nabídky Zalando Lounge. Pro členy našeho nákupního klubu připravujeme denně celou řadu výhodných slev a akcí.


Fossil outlet


Fossil hodinky – budoucnost je dnes

Hledáte vhodný dárek pro muže nebo ženu? Fossil outlet nabízí ty nejlepší Fossil hodinky, které jsou aktuálně dostupné na trhu. Vyberte si z desítek, možná až stovek modelů elegantních analogových hodinek, které byly vyrobeny přesně v duchu tradic značky Fossil. Hodinky Fossil se vyznačují nadčasovým designem, který v sobě nese jemný vintage nádech. Nebo raději upřednostníte chytré hodinky Fossil? Pokud rádi sportujete, milujete outdoorové aktivity a chcete mít věci pod kontrolou, budou pro vás chytré hodinky značky Fossil jednoznačnou volbou. Klikněte na Fossil outlet a vyberte si kvalitní hodinky proslulé americké značky. Síla tradice, která se odráží v každém detailu – takové jsou hodinky Fossil.

Prémiový Fossil outlet hledejte na Zalando Lounge

Fossil hodinky patří k prémiovým produktům ve svém segmentu. Líbí se vám některý z modelů této značky? Potrpíte si na kvalitu a styl ryzích amerických značek? Pak se zaregistrujte v online outletu Zalando Lounge a nakupujte nejlepší značkové věci na jednom místě. Kromě hodinek Fossil máme v nabídce také celou řadu módního zboží – oblečení, fashion doplňků, šperků nebo věcí do domácnosti či zahrady. Za členství v Zalando Lounge se nic neplatí; zcela zdarma je také aplikace, díky které vám neuteče žádná z novinek módního světa Zalando Lounge. Nakupujte kdykoli, odkudkoli a hlavně kvalitně a levně.


Nejlepší nákupy módního zboží se odehrávají na Zalando Lounge! Staňte se členy nákupního klubu a nakupujte kvalitní oblečení a značkové doplňky za výhodnou cenu. Vyberte si třeba chytré hodinky Fossil a exkluzivní sportovní oblečení k tomu!

Přidat se k Zalando Lounge

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu