Jsme součástí Zalando

Nové slevové nabídky každý den na Lounge by Zalando

Patagonia Outlet

Patagonia - vstupte do světa stylové módy a životního stylu. Naše kolekce nabízí nejnovější trendy, odolné oblečení a doplňky pro dobrodružné duše. Objevte svůj unikátní styl ještě dnes. Nakupujte teď!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Chcete kvalitní outdoorové oblečení a vybavení? Využijte Patagonia výprodej!

Ve světě outdoorového oblečení a vybavení existuje velké množství výrobců, nicméně značka Patagonia patří mezi nejrespektovanější. Patagonia bundy, mikiny a třeba i batohy jsou známé svou funkčností, dlouhou životností a výrobce klade důraz také na snadnou opravitelnost. Se Lounge by Zalando získáte nejen na značku Patagonia slevy ve výši až několik desítek procent.

patagonia outlet 2 CM

Historie značky Patagonia sahá až do roku 1957, kdy si americký horolezec Yvon Chouinard otevřel prodejnu horolezeckých potřeb a mimo jiné dovážel ze Skotska rugbyové dresy, jejichž límeček se ukázal jako skvělá ochrana krku před lanem. Úspěšný prodej oblečení a vybavení na lezení nakonec v roce 1973 vedl k založení vlastní značky nesoucí jméno Patagonia.

Patagonia outlet: Patagonia batoh vydrží i několik desetiletí

Značka Patagonia bundy a další oblečení, stejně jako vybavení do přírody vyrábí z ekologicky šetrných materiálů a snaží se, aby její výrobky sloužily co možná nejdéle. Značka také zavedla pojízdné opravny oděvů a podporuje prodej oblečení z druhé ruky. Není výjimkou, když na internetu najdete Patagonia mikiny nebo Patagonia batoh z 90. let a přitom v perfektním stavu! Příznivci značky Patagonia outlet často ani nehledají, protože vědí, že investice například do Patagonia bundy se vyplatí, protože ji velmi pravděpodobně budou mít na celý život.

Nakupujte oblečení a vybavení do přírody výhodně! Získejte nejen na značky North Face, Columbia nebo Patagonia slevy ve výši až několika desítek procent. Stačí se připojit k nákupnímu klubu Lounge by Zalando – členství je zdarma a registrace zabere jen pár kliknutí.

Lounge by Zalando nabízí na oblečení Patagonia slevy ve výši až několika desítek procent

Jak už bylo řečeno, oblečení značky Patagonia výprodej nezažívá často, ale pokud je zákazník trpělivý, může se dočkat třeba kvalitní Patagonia mikiny na kolo za velmi výhodnou cenu. Podobně výhodně lze získat třeba Patagonia batoh nebo Patagonia mikiny na běhání. Patagonia outlet na Lounge by Zalando velmi často zpřístupní zajímavé slevy na oblečení a vybavení do přírody.

patagonia outlet 3 CM

Značka Patagonia vám zajistí čisté svědomí

Majitel a zakladatel značky Patagonia již v 90. letech odmítl trend fast fashion a rozhodl se jít proti proudu. Sám nejraději chodí v 10 let staré košili a u výrobků své značky, z nichž některé stále sám navrhuje, klade důraz na kvalitu a odolnost. Navíc všechny produkty pocházejí z materiálů, které šetří životní prostředí a dodržují filozofii fair trade.

Outdoorové oblečení a vybaveni do přírody výhodně nakoupíte se Lounge by Zalando

Lounge by Zalando je nákupní klub, jenž nabízí bezplatné členství, které k ničemu nezavazuje. Každý den zde najdete výhodné nabídky oblečení, obuvi, doplňků a vybavení domácnosti se slevami, které u některých prodejních akcí dosahují až desítky procent. Registrace je snadná a rychlá a pokud se přihlásíte také k odběru novinek, žádná sleva vám neuteče, takže stačí vyčkat na kouzelné slovní spojení "Patagonia výprodej".

Nakupujte vybavení do přírody a outdoorové oblečení značek Patagonia, North Face, Columbia a mnoha dalších se slevami až několika desítek procent. Nákupní klub Lounge by Zalando každý den nabízí výhodné akce, které osloví každého milovníka přírody a outdoorových sportů.