Jsme součástí Zalando

Nové slevové nabídky každý den na Lounge by Zalando

Desigual Outlet

Desigual - Oblečení, které rozzáří váš den! Unikátní vzory a živé barvy, které vám vždy vykouzlí úsměv na tváři. Objevujte nové trendy a nakupujte hned!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Desigual outlet na vás už netrpělivě čeká v Lounge by Zalando

Španělská značka, jejíž název zcela přesně vystihuje vlastnosti jejích produktů, ať už jde o trička, kabáty, Desigual peněženky nebo o úplně jiný sortiment. Desigual totiž v překladu ze španělštiny znamená doslova „nestejný“.  Na Lounge by Zalando máte možnost nahlédnout do světa zcela unikátních slevových akcí nejen této značky.

desigual outlet 2 CM

Zvolte si pohodlí, kvalitu a jedinečný styl v produktech, které vám nabízí Desigual outlet na Lounge by Zalando. Zamilujte se do peněženky Desigual, jež vás svou originalitou znovu okouzlí pokaždé, když ji při placení vyndáte. Náš Desigual výprodej vám navíc zaručuje, že za zboží neutratíte tolik. Desigual peněženky nebo třeba Desigual batohy si tak v rámci Desigual slevy můžete v Lounge by Zalando pořídit za neuvěřitelně příjemné ceny.

Objevte náš Desigual výprodej a ukažte všem okolo svůj styl

Desigual outlet online vám pomůže ukázat vašemu okolí, že nejste v oblasti módy žádný nováček, ale naopak se dokážete odvázat a zazářit i ve velmi odvážných kouscích. Ty nyní seženete za skvělou cenu i mimo Desigual e-shop, a to právě na Lounge by Zalando.

V nákupním klubu Lounge by Zalando na vás čekají slevy ve výši až několik desítek procent. Zaregistrujte se ještě dnes, aby vám již neunikla žádná ze skvělých slevových akcí na produkty luxusních značek.

Desigual slevy nyní exkluzivně na Lounge by Zalando

Těšit se můžete třeba na peněženky Desigual z oblíbených kolekcí této značky. Ale také například na Desigual šátky, které díky romantickým vzorům a zajímavým barvám budou perfektně sedět i k obyčejnému a jinak nevýraznému kabátu či svetru.

Stylové Desigual batohy v různých dekorech a barvách, na něž se Desigual slevy také vztahují, vám poslouží jako praktický doplněk. Jak všichni víme, kombinace barev je v rámci outfitu pro každé roční období velmi důležitá. S produkty, které vám s neuvěřitelnými slevami nabízí Lounge by Zalando a Desigual e-shop, proto rozhodně nešlápnete vedle.

desigual outlet 3 CM

V Desigual outlet online si na své přijde každý

Desigual batohy jsou ideální volbou pro muže i ženy, kteří vedle stylu ocení také funkčnost a praktičnost. Stejně tak peněženky Desigual. Tato prémiová značka, která se v posledních letech vrhla dokonce i na bytové doplňky a boty, se ale pyšní třeba i luxusními Desigual šátky. Náš Desigual outlet online vám umožní si levně pořídit také ty.

V nákupním klubu Lounge by Zalando vás oslní nejen Desigual výprodej

V Lounge by Zalando pro vás vždy připravujeme desítky těch nejzajímavějších akcí na produkty úspěšných světových značek. Jednou z takových slevových kampaní je také Desigual outlet. Až několik desítek procent vysoké slevy se vztahují na produkty, jako jsou Desigual peněženky, Desigual šátky, batohy a další sortiment, který nabízí Desigual e-shop. V našem nákupním klubu Lounge by Zalando ale naleznete i mnoho dalších premiérových značek, kterými si můžete udělat radost.

Výhody Lounge by Zalando:

  • denně nové slevové nabídky
  • slevy až 75 % na oblíbené a prémiové značky
  • registrace zdarma a nezávazně
  • aplikace pro snadný přístup ke slevám odkudkoliv

Využijte možnost jednoduché registrace do Lounge by Zalando zdarma. Jen tak budete okamžitě vědět o všech žhavých slevových bombách, které jsou každý den aktualizovány. Neunikne vám tak už žádný trendy model za neopakovatelnou cenu.