Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

Toms Outlet

Toms. Stylové oblečení a doplňky pro moderního člověka. Objevte naše trendy kousky a doplňte si šatník o nejnovější módní trendy. Nakupujte nyní!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(72)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Toms boty v sobě snoubí kvalitu, pohodlí a šlechetné poslání

Tento výrobce se od mnoha jiných producentů obuvi liší v několika aspektech. Ať už jde o to, že Toms dámské i pánské boty vyrábí v jednoduchém designu, nebo o neskutečné pohodlí, které Toms boty nabízejí. Kdo jednou vyzkoušel Toms espadrilky, už nikdy je nebude chtít sundat z nohy.

outlet toms

Kromě kvality a pohodlí ovšem Toms boty přicházejí také s důležitým sdělením. Jde o jejich slogan #OneForOne, v překladu "jeden za jeden" nebo "kus za kus". O co jde? Pokud si koupíte jedny Toms espadrilky nebo jakékoliv jiné Toms dámské boty, majitel této značky daruje jeden pár bot člověku v tísnivé situaci.

V tuto chvíli také někoho možná napadne, jak časté jsou na boty Toms slevy. Pokud se přidáte do nákupního klubu Lounge by Zalando a přihlásíte se k odběru novinek, určitě na vytoužený Toms outlet nebo Toms výprodej brzy narazíte.

Zakoupením obuvi Toms pomáháte tam, kde je to potřeba

Pokud si tedy dopřejete některou z této úžasné obuvi, uděláte něco nejen pro komfort svých nohou, ale také si připíšete dobrý skutek. Výrobce přitom neřeší, jestli jste využili při koupi bot Toms slevy, nějaké výhodné akce nebo vám přihrál vaše boty Toms výprodej. Princip je totiž jednoduchý, jeden prodaný pár obuvi = pomoc jednomu konkrétnímu člověku.

Zaujala vás tato obuv a hledáte, kde je na boty Toms výprodej? Přitom na obuv Toms slevy získáte mnohem snadněji. Nákupní klub Lounge by Zalando přichází každý den s jedinečnými nabídkami obuvi značek jako právě Toms, Converse, Vans, Ecco a mnoha dalších, až to do výše několika desítek procent.

Jak správně vybrat boty?

Při výběru bot je nejdůležitější brát v potaz svou velikost chodidla a účel, za kterým vlastně boty pořizujete. Důležité je podívat se zejména na svršek, pak také na vzorek podrážky a případně zvážit, zda vybrané boty poskytnou noze potřebnou oporou při zamýšlené činnosti. Nejdůležitějším aspektem ovšem bývá rozpočet. U něj vždy vše začíná a končí.

Tady je dobré si uvědomit, že levné boty jsou často dočasným řešením, které v praxi nefunguje. Na Lounge by Zalando v Toms Outletu však nakoupíte pohodlné a udržitelné boty, které vám vyrží léta. Náš online outlet vám také zaručí bezpečnou platbu, spolehlivý zákaznický servis a snadné řešení případné reklamace.

Kvalitní obuv za příjemné ceny? Se Lounge by Zalando zcela běžné!

Lounge by Zalando je nákupní klub a online outlet, který každý den přichází s jedinečnými nabídkami značkového oblečení, obuvi či vybavení domácnosti. A sortiment se neustále rozšiřuje. Členství je bezplatné a k ničemu nezavazuje, registrace zabere jen chvilku a zvládne ji úplně každý. Aby vám žádná nabídka neutekla, můžete se také přihlásit k odběru novinek nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Lounge by Zalando, díky které budete mít možnost výhodných nákupů vždy nadosah.

Obuv světových značek jako Toms, Vans, Converse a mnoha dalších se slevami ve výši až několika desítek procent? Že to zní jako sci-fi? Se Lounge by Zalando jde o reálnou věc. Stačí se několika kliknutími přidat a můžete z pohodlí domova výhodně nakupovat.