Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

tenisky ve výprodeji

Tenisky: Objevte široký výběr stylových tenisek od nejlepších značek. Pohodlné a moderní modely pro každou příležitost. Nakupujte nyní a najděte si svůj dokonalý pár!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(72)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Outlet tenisek předních značek na Lounge by Zalando

Bot není v botníku nikdy dost, jsou a vždy budou důležitým prvkem, který dokáže skvěle doladit finální outfit. Široký výběr značkových tenisek můžete najít právě na Lounge by Zalando, a to navíc se slevou až 75 %*!

sneaker_outlet_2_CM

Je to neuvěřitelné, ale tenisky jsou s námi již více než 100 let, poprvé se začaly vyrábět v Anglii, koncem 19. století a posléze také v USA. Oproti společenským botám a pracovní obuvi se tak jednalo o nový prvek, který bylo možné zařadit do světa módy, a to pro všechny věkové kategorie i pohlaví. Tenisky se staly natolik oblíbeným druhem obuvi, že je dnes vyrábí téměř každá světová značka, a to hned v několika kategoriích.

Dámské tenisky levně pro všechny generace

Převážně dámské tenisky byly dříve otázkou zejména sportovních aktivit, teď už tomu tak zdaleka není. Tenisky se dnes hodí téměř kamkoliv. U žen je v současné době velmi oblíbená kombinace tenisek a šatů nebo sukní, které zpestří každodenní výběr oblečení, ale také zaručí den v pohodlí zejména u povolání, u kterých je člověk stále na nohou. Skvělým příkladem jsou bílé tenisky ve slevě, kterých lze využít do každé příležitosti a s téměř jakoukoliv barevnou kombinací. Slevy až 75 %* jsou perfektní příležitostí k tomu, si vybrat ideální druh tenisek, ať již na sport nebo do práce.

Vybírejte z našich nabídek pánské tenisky levně i dámské tenisky levně pro každou příležitost. Nabízíme oblíbené i světové značky, jako například Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Adidas, Nike, Versace, Gucci a mnoho dalších. Od sportu po každodenní nošení!

sneaker_outlet_3_CM

A co sport? Také kvalitní levné tenisky na různé druhy sportů

Původně byly tenisky vynalezeny právě jako boty pro sport. Existuje mnoho druhů sportovních tenisek, výrazně populární jsou například tzv. low-tops, tedy tenisky, které nepřekrývají kotník. Tyto dámské tenisky, ale i pánské tenisky se vyznačují svou lehkostí a prodyšností, díky čemuž udržují během sportu nohu v suchu a pohodlí. Sportovní boty se vyznačují různorodostí, jiné tenisky zvolíte například pro horolezectví, jiné naopak pro tenis nebo halové sporty. Sportovní boty musí na noze pohodlně sedět a přitom jí však poskytnout pevnou oporu. Důležité je ponechat si zhruba centimetr volného místa a tím zabránit odřeninám, zejména při dlouhých aktivitách. Během sportu musí být vaše noha v naprostém pohodlí, a tím i bezpečí.

Jaké levné tenisky Lounge by Zalando nabízí?

Ať již vybíráte v outletu pánské tenisky levně jako například Vans nebo Fila, či hledáte v outletu dámské tenisky Converse se slevou, nabídka je opravdu široká. Najdete kupříkladu skateové tenisky s pevnou a rovnou podrážkou, díky které vydrží mnohem déle i při aktivnějším využití a poskytují také větší stabilitu. Tyto tenisky jsou často vyráběny zejména z lehké látky nebo kůže.

Na výše zmíněné low-tops navazují další dvě kategorie, a to medium-top a high-top tenisky, tedy tenisky se středním a vysokým překrytím kotníku. Zejména vysoké kotníkové boty se hodí do podzimních a zimních měsíců, svou stavbou jsou oproti botám se středním nebo nižším překrytím kotníku těžší a zároveň také teplejší. Vhodné je tento druh kombinovat s každodenním oblečením, k formálním příležitostem se tento druh tenisek příliš nehodí. V této kategorii nabídek najdete například basketbalové tenisky levně, sportovní boty nebo "conversky" se slevami až 75 %*.

Tenisky levně všech druhů a stylů na Lounge by Zalando

Ať už chcete do svého botníku přidat jakýkoliv druh tenisek levně, na Lounge by Zalando najdete vše, co hledáte. Lounge by Zalando je místem s širokou nabídkou, nejen s velkým množstvím akcí na veškeré druhy tenisek ve slevě a další obuv. Slevy a akce jsou však časově omezeny, je proto důležité neváhat a nabídku si prohlédnout co nejrychleji, dokud je pro vás stále k dispozici. Pravidelný newsletter plný těch nejzajímavějších nabídek je připraven na míru všem, kteří se o něj přihlásí, stejně tak Lounge by Zalando aplikace. Registrace je zcela zdarma a otevře vám širokou a výhodnou nabídku online outletu dámských tenisek, pánských tenisek se slevou a dalších sportovních bot se slevami až 75 %*!

Tenisky pro každou příležitost přímo na Lounge by Zalando. Přidejte se k našemu nákupnímu klubu a využívejte velkých slevových akcí, a to celoročně!