Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

Vero Moda Outlet

Vero Moda - nejnovější móda, která vás dostane! Objevujte trendy kousky, které vás budou bavit a zároveň budete skvěle vypadat. Nakupujte teď a buďte stále v kroku s módou!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(75)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Vero Moda outlet na Lounge by Zalando

Vero Moda oblečení je výsledkem realizace velmi jednoduchého nápadu. Nápadu vytvářet kvalitní oblečení odrážející nejnovější módní trendy za přijatelnou cenu. Pokud vás zaujal design značky Vero Moda, zaregistrujte se v nákupním klubu Lounge by Zalando a využívejte skvělé Vero Moda slevy hned od začátku!

Vero Moda oblečení nabízené v Lounge by Zalando outletu nabízí kvalitní provedení, trendy look a velmi dobré ceny. Staňte se zdarma členy nákupního klubu Lounge by Zalando a užijte si porce výhodného nakupování!

vero_moda_outlet_2_CM

Značka Vero Moda je členem skupiny Bestseller, která sdružuje přes 20 fashion značek a výrobců módního zboží pro ženy, muže a děti. Vero Moda oblečení se stalo brzy po svém uvedení silným hráčem na trzích ve Skandinávii, Velké Británii, Německu, ale i v Číně. Značku můžete vidět také na Středním východě, v Kanadě a samozřejmě také ve střední Evropě. Důkazem tohoto tvrzení je i nabídka online outletu Lounge by Zalando. Vytvořte si uživatelské konto na našem webu a nakupujte šmrncovní  oblečení ve Vero Moda outletu, a to za skvělou cenu.

Vero Moda oblečení ve slevě na Lounge by Zalando

Pevné základy, kontinuální úspěch a poměrně rychlý růst – to jsou tři pilíře, na kterých stojí brand s názvem Vero Moda. Zboží značky Vero Moda si získalo popularitu na celém světě zejména u mladších milovníků módy a stylu. Snad i proto, že Vero Moda za svou nedlouhou historii již spolupracovala s celou řadou hvězd módního nebe. V 90. letech se o propagaci značky staraly supermodelky jako Christy Turlington, Claudia Schiffer nebo dánská kráska Helena Christensen. V novém miléniu pak Vero Moda spolupracovala třeba s Kate Moss nebo Gisele Bündchen. Líbí se Vero Moda oblečení i vám? Získejte členství v nákupním klubu Lounge by Zalando a využijte Vero Moda slevy na bundy, trička, kalhoty a další krásné módní doplňky.

Členství v nákupním klubu Lounge by Zalando se vám vyplatí. Vyberte si z naší nabídky nejen Vero Moda produktů, ale také z nabídky nadčasových módních značek prémiové kvality, a to za skvělé ceny!

vero_moda_outlet_3_CM

Udržitelná móda ve Vero Moda Outletu

Fast fashion, takzvaná rychlá móda, je kritizována za svůj příspěvek ke globálnímu oteplování, za množství vytvořeného odpadu a alarmující pracovní podmínky zaměstnanců vyrábějících oblečení. Některé z módních značek se rozhodly proti tomuto nešvaru bojovat a Vero Moda není výjimkou. Speciální kolekce Aware od Vero Moda je vyrobena z eco-friendly materiálů, které snižují zatížení přírodních zdrojů během výroby. Každá z položek této kolekce se vyznačuje typickým skandinávským stylem s charakteristickým nádechem elegantní modernosti. Také Vero Moda outlet na Lounge by Zalando nabízí zboží v tomto stylu. Praktické, vkusné a skvěle kombinovatelné Vero Moda oblečení za skvělé ceny pouze na Lounge by Zalando.

Vero Moda vytváří svou nabídku tak, aby vyhovovala nejen mileniálům, ale širokému spektru zákazníků. Skvělý vkus a vytříbený styl přece není o věku. Jde o to poznat, co vám vyhovuje, oblékat se podle nálady a nebát se zariskovat. Ve firmě Vero Moda se neustále děje spousta opravdu vzrušujících nových věcí a výsledky můžete vidět i v našem Vero Moda outletu. Pokud se zaregistrujete na Lounge by Zalando a stanete se členy exkluzivního nákupního klubu, poznáte cestu, jak se dostat k nejlepším nabídkám trendových kousků za bezkonkurenční ceny. Využijte Vero Moda slevy a nakupte si stylové oblečení pro všední i nevšední příležitosti.

Vero Moda outlet na Lounge by Zalando přináší to nejlepší

Online outlet Lounge by Zalando funguje jako internetový nákupní klub. Členství v tomto klubu lze získat vytvořením uživatelského konta na webu Lounge by Zalando. Pak může každý z členů klubu využívat nejen Vero Moda outlet, ale také akce na veškeré zboží z nabídky Lounge by Zalando také jiných značek. Na jednom místě budete mít k dispozici módní zboží od největších módních tvůrců a značek z celého světa. Lounge by Zalando nabízí také možnost odběru novinek nebo stáhnutí aplikace, která vás bude informovat o všem podstatném, co se na Lounge by Zalando děje.

Líbí se vám Vero Moda oblečení? Staňte se členy Lounge by Zalando a využijte skvělé Vero Moda slevy! Díky členství v prestižním nákupním klubu Lounge by Zalando můžete nakupovat zboží světových značek za velmi příjemnou cenu.