Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

společenské šaty ve výprodeji

Společenské šaty, které zvýrazní vaši eleganci a vytvoří nezapomenutelný vzhled. Od klasických až po moderní styly, naše kolekce nabízí něco pro každou příležitost. Objevujte nyní a najděte si ten pravý kousek pro vás.

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(75)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Kvalitní společenské šaty levně na Lounge by Zalando

Šaty pro každou příležitost oblíbených i světových značek, jako například Tommy Hilfiger, Calvin Klein, GuessVersace, Gucci a mnoho dalších nakoupíte na Lounge by Zalando se slevou až 75 %*! Objevujte denně nové slevy a oblíbené značky!

evening_dresses_outlet_1_CM

Společenské šaty patří do každého šatníku. A zvlášť, když koupíte společenské šaty ve slevě. S dobou se vyvíjely také různé druhy společenských šatů, ze kterých dnes můžete pohodlně vybírat, a to i díky naší bohaté nabídce slevových akcí na Lounge by Zalando. Ať už potřebujete šaty do tanečních nebo hledáte na Zalando šaty na svatbu, na oslavu, do luxusní restaurace nebo do opery, u nás najdete demně zajímavé slevy až 75 %*.

Šaty do tanečních Lounge by Zalando přináší také

Vybírat dnes můžete ze společenských šatů ve slevě nejen pro každou příležitost, ale také pro každou věkovou kategorii. Při jejich výběru je však důležité brát v potaz nejen váš oblíbený nebo vysněný styl, ale také to, jaký máte tvar postavy. Právě Zalando šaty jsou druhem oblečení, při jehož nákupu je nejlepší zohlednit tvar postavy. Díky tomu vám společenské šaty nejlépe padnou a i vy se v nich budete cítit mnohem pohodlněji.

Dobré je zaměřit se zejména na tvar vašich boků a dekolt, jelikož právě díky svému střihu mohou šaty více zvýraznit vaše přednosti nebo naopak skrýt problémové partie. Pro výběr správné velikosti použijte našeho Průvodce velikostmi, vybetre si ty nejlepší Zalando šaty a nebojte se ukázat své osobité kouzlo.

Vyberte si z naší nabídky společenských šatů ve slevě a ušetřete až 75 %*! Společenské šaty ve slevě pro každou příležitost a mnoho dalších slevových nabídek v nákupním klubu Lounge by Zalando.

evening_dresses_outlet_2_CM

Plesové šaty levně a maturitní šaty se slevou pro každou dívku

Jedním z hlavních důvodů, proč se začnou mladé dívky s blížící se plnoletostí zajímat o společenské oblečení nebo šaty, je výběr ideálních šatů na maturitní ples nebo do tanečních. Šaty pro mladé na tyto události jsou často unikátní svým velkolepým stylem, avšak kreativitě se meze nekladou. Některé dívky chtějí vyzkoušet šaty jako pro princezny, jiné se cítí mnohem lépe v decentních nebo minimalistických designech. Tyto šaty lze vybírat z pohledu mnoha aspektů, patří totiž k druhu oděvu, který svým unikátním střihem dokáže mnohé. Vybírat můžete z maturitních nebo plesových šatů, které schovají boky nebo bříško, ale také z šatů vhodných pro dívky s širokými rameny (například asymetrické střihy nebo šaty s výstřihem do véčka) a v neposledním případě také z šatů, které vás mohou opticky zeštíhlit, například díky rozparku na sukni.

 

Jak nakupovat plesové šaty levně podle jejich druhů

Existuje mnoho druhů Zalando společenských šatů, které můžete vybírat dle dané příležitosti na kterou budou oblékány. V našem outletu společenských šatů Zalando můžete například vybírat šaty ve slevě na plesy, na večery v opeře nebo do lepší společnosti můžete vybírat večerní šaty ve slevě. Jedná se často o dlouhé šaty, které v některých případech disponují také vlečkou. Samotné plesové šaty jsou zvláštním druhem společenského oděvu, který můžete vybírat nejen podle stylu, ale také druhu tance, který se od samotné akce očekává. Méně formálními a přesto společenskými šaty a také potřebným kouskem v každém šatníku, jsou černé koktejlové šaty (s délkou k lýtkům) nebo mini šaty, ve kterých je možno ukázat osobitý styl, kouzlo i krásu dívky nebo ženy.

center]Proč nakupovat společenské a plesové šaty levně na Lounge by Zalando

Ideální plesové Zalando šaty ve slevě, ale také maturitní šaty ve slevě, můžete nakoupit na Lounge by Zalando. Lounge by Zalando je online outlet, kde najdete mnoho nabídej na Zalando plesové šaty ve slevě! Tento nákupní klub svým členům poskytuje speciální akce a nabídky, ve kterých nechybí například slevy až 75 %*. Všechny tyto nabídky jsou však časově i množstevně omezeny, je tedy dobré nakupovat zavčas, ať vám ten nejlepší kousek neuteče. Přístup k těmto unikátním nabídkám získáte registrací, která je zcela zdarma. O tom nejlepším vás může zároveň informovat náš šikovný newsletter nebo aplikace, která pro vás vytipuje to nejzajímavější z naší nabídky!

Ideální maturitní šaty a mnohem více na Lounge by Zalando. Vyberte si šaty přesně vystihující váš styl a osobnost, a to se slevou až 75 %*.