Zalando Lounge Magazín

78.jpg

Jak originálně zabalit vánoční dárky

Vánoce se nezadržitelně blíží a s tím také čas balení dárků. Vneste trochu kreativity do letošních Vánoc a zabalte dárky jinak než obvykle. Balicí papír vás nebude tolik stát a ke všemu uděláte svým blízkým velkou radost!

To-je-l%C3%A1ska-banner_450x300_CZ.jpg

test darky-na-valentyna

Valentýn se blíží! Hledáte inspiraci pro nejlepší valentýnské dárky? Inspirujte se v našem článku plném nápadů na valentýnské dárky a od 21. ledna do 23. ledna prozkoumejte jedinečné nabídky valentýnských dárků také ve slevových nabídkách Zalando Lounge!

Timeless-moments-cz.jpg

Timeless Moments - čas na luxusní doplňky

Užijte si luxus při nošení doplňků s nenapodobitelným designem a propracovanými detaily. V tomto speciálním soukromém výprodeji Zalando Lounge čekají na všechny milovníky doplňků exkluzivní slevy na luxusní hodinky a šperky!

Mezin%C3%A1rodn%C3%AD-den-%C5%BEen.jpg

Mezinárodní den žen a speciální interview

Pro Mezinárodní den žen jsme v Zalando Lounge vytvořili speciální fotosérii a interview s 5 ženami, abychom zjistili, co si o tomto dni myslí. Přečtěte si rozhovor a zjistěte jejich odpovědi!

preview_bucketlist_cz.png

USNADNĚTE SI VÁNOČNÍ PŘÍPRAVY S NAŠÍM SEZNAMEM

Chceme, aby pro vás byly Vánoce co nejkrásnější, a proto jsme pro vás připravili vánoční seznam úkolů, který vám pomůže zorganizovat si nezbytnosti a ještě najít čas pro sebe.

Strom-v%C3%A1no%C4%8Dn%C3%ADch-dekorac%C3%AD-2.jpg

Jaké vánoční dekorace se hodí k vašemu stylu?

Vyberte si mezi tradičním, minimalistickým, hravým a moderním typem a zjistěte, které vánoční dekorace a outfit vyhovují vašemu stylu nejlépe!

v%C3%A1no%C4%8Dn%C3%AD-ve%C5%99%C3%ADrek-.jpg

Jak sladit ten nejlepší vánoční outfit

Nevíte, jaký outfit zvolit na vánoční večírek nebo ke štědrovečerní večeři? Nechte se inspirovat nejnovějšími trendy v našem Zalando Lounge Magazínu!

Jak-vybrat-zimn%C3%AD-boty.jpg

Jak vybrat kvalitní zimní boty

V zimě je dvakrát tak důležité uchovávat nohy v suchu a teple, a proto jsme pro vás připravili článek o tom, na co při výběru zimních bot nezapomínat.

magazin_fitness.jpg

Jak se dostat po Vánocích do formy?

Smažená jídla, bramborový salát, kopce cukroví a chlebíčků zbožňujeme všichni, ale pro naše těla je takové stravování přinejmenším trochu šok. Nechte se inspirovat, jak se dostat zpět do formy pohodově, zdravě a nenásilně.