Přejít na Zalando Lounge

Zalando Lounge Magazine

Black Friday 2021: největší slevy tohoto roku!

Magazine Featured Image

Black Friday 2021: největší slevy tohoto roku!

Jste připrveni na největší slevy tohoto roku? S naším nákupním klubem Zalando Lounge si užijte Black Friday 2021 slevy v ještě větším stylu. Připravte se na naši speciální nabídku plnou exkluzivních značek!

Speciální nabídky -

Moderní tenisky: Největší hity sezóny

Velký výprodej Zalando Lounge

Moderní tenisky: Největší hity sezóny

Módní sportovní obuv vám nejen umožní vyniknout z davu, ale také se cítit pohodlně po celý den. Chcete vědět, které tenisky jsou v této sezóně nejmodernější? Objevte s námi 5 hlavních trendů ze světa tenisek a ověřte si, který je pro vás ten nejlepší!

Inspirace | Móda -

Mezinárodní den žen: Poznejte Annu!

Mezinárodní den žen: Poznejte Annu!

Anna je jednou z hvězd nadcházející kampaně k Mezinárodnímu dni žen na Zalando Lounge. Je nejen vášnivou matkou a babičkou, ale také úspěšnou modelkou. Anna je také aktivistkou za rovnost. Mluvili jsme s ní o ženskosti, módě a jak je důležité, když ženy podporují jiné ženy.

Interview | Lifestyle -

dárky na valentýna

Valentýn se blíží! Hledáte inspiraci pro nejlepší valentýnské dárky? Inspirujte se v našem článku plném nápadů na valentýnské dárky a od 21. ledna do 23. ledna prozkoumejte jedinečné nabídky valentýnských dárků také ve slevových nabídkách Zalando Lounge!

Inspirace | Lifestyle | Speciální nabídky -

DŽÍNY LEVI’S: IKONICKÉ MODELY

Levi´s

DŽÍNY LEVI’S: IKONICKÉ MODELY

Levi’s, nejslavnější značka džínové a volnočasové módy na světě, s námi sdílela exkluzivní výběr svých ikonických džín, mikin, bund a mnoha dalších kousků, které vám v tomto článku představíme.

Inspirace | Móda | Speciální nabídky -
*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu