Zalando Lounge Magazín

SEO_LP_Header_tenisky.jpg

Moderní tenisky: Největší hity sezóny

Módní sportovní obuv vám nejen umožní vyniknout z davu, ale také se cítit pohodlně po celý den. Chcete vědět, které tenisky jsou v této sezóně nejmodernější? Objevte s námi 5 hlavních trendů ze světa tenisek a ověřte si, který je pro vás ten nejlepší!

Poznej-Annu-ZL-1.jpg

Mezinárodní den žen: Poznejte Annu!

Anna je jednou z hvězd nadcházející kampaně k Mezinárodnímu dni žen. Je nejen vášnivou matkou a babičkou, ale také úspěšnou modelkou a aktivistkou za rovnost. Přečtěte si rozhovor o ženskosti, módě a dalších tématech!

v%C3%A1no%C4%8Dn%C3%AD-zvyky-a-tradice-scaled.jpg

Nejoblíbenější vánoční zvyky a tradice v Česku a v Evropě

Jste zvědaví, jak se slaví Vánoce v dalších koutech Evropy? Nalaďte se na vánoční atmosféru naším článkem, ve kterém vám prozradíme ty nejkouzelnější české zvyky a také tradice dalších evropských zemí!

v%C3%BDroba-sv%C3%AD%C4%8Dek-scaled.jpg

Vánoční dárky jinak: Ručně vyrobené dárky, které potěší blízké i přírodu

Vánoce pomalu klepou na dveře a vy stále uvažujete, čím obdarovat své blízké? Ne nadarmo se říká, že ručně vyrobené dárky udělají dvojnásobnou radost. A co takhle darovat dárek nejen osobní a užitečný, ale i šetrný k přírodě?

Levi%C2%B4s-1.jpg

DŽÍNY LEVI’S: IKONICKÉ MODELY

Levi's, nejslavnější značka džínové a volnočasové módy na světě, s námi sdílela exkluzivní výběr svých ikonických džín, mikin, bund a mnoha dalších kousků, které vám v tomto článku představíme.

organizace-sk%C5%99%C3%ADn%C4%9B-4.jpg

ÚKLID SKŘÍNĚ, NEBOLI JAK SPRÁVNĚ ZORGANIZOVAT ŠATNÍK

Vyhoďte ze svého šatníku módní chaos a nepořádek z předchozích let. Naučte se techniky organizace šatníku a skladování oblečení, díky kterým bude uspořádání šatníku velmi snadné a trvalé!

moda-podzim-2020.jpg

Podzimní outfit: Návrat k přírodě nejen s Boho stylem

Prozkoumejte nejnovější trendy podzimu 2020, inspirované nejslavnějšími světovými designéry a seznamte se s tipy stylistů Lounge by Zalando, kteří vám ukáží, jak nakombinovat ty nejlepší podzimní outfity.

oble%C4%8Den%C3%AD-m%C3%A1ma-dcera-e1598350471206.png

Oblečení máma dcera – trend, který je na světě více než 100 let

Jedním z velkých trendů v dětské módě je "oblečení máma dcera", kdy sladíte váš outfit s outfitem své malé dcerky. Trend, který protnul téma mateřství s módou, a to jemným a roztomilým způsobem! Proto jsme pro vás shromáždili oblíbené outfity v článku pl

Sportovn%C3%AD-oble%C4%8Den%C3%AD-pro-v%C3%A1s.jpg

Jak vybrat to nejlepší sportovní oblečení?

Sportovní oblečení vhodné pro tělo a typ fyzické aktivity je základem úspěšného a zdravého cvičení. Odpovězte na 3 otázky a zjistěte, jaký je váš ideální styl cvičení a nejvhodnější outfit, který váš trénink podpoří co nejvíce!