Jsme součástí Zalando

Zalando Lounge Magazín

organizace-sk%C5%99%C3%ADn%C4%9B-4.jpg

ÚKLID SKŘÍNĚ, NEBOLI JAK SPRÁVNĚ ZORGANIZOVAT ŠATNÍK

Vyhoďte ze svého šatníku módní chaos a nepořádek z předchozích let. Naučte se techniky organizace šatníku a skladování oblečení, díky kterým bude uspořádání šatníku velmi snadné a trvalé!

Levi%C2%B4s-1.jpg

DŽÍNY LEVI’S: IKONICKÉ MODELY

Levi's, nejslavnější značka džínové a volnočasové módy na světě, s námi sdílela exkluzivní výběr svých ikonických džín, mikin, bund a mnoha dalších kousků, které vám v tomto článku představíme.

v%C3%BDroba-sv%C3%AD%C4%8Dek-scaled.jpg

Vánoční dárky jinak: Ručně vyrobené dárky, které potěší blízké i přírodu

Vánoce pomalu klepou na dveře a vy stále uvažujete, čím obdarovat své blízké? Ne nadarmo se říká, že ručně vyrobené dárky udělají dvojnásobnou radost. A co takhle darovat dárek nejen osobní a užitečný, ale i šetrný k přírodě?

v%C3%A1no%C4%8Dn%C3%AD-zvyky-a-tradice-scaled.jpg

Nejoblíbenější vánoční zvyky a tradice v Česku a v Evropě

Jste zvědaví, jak se slaví Vánoce v dalších koutech Evropy? Nalaďte se na vánoční atmosféru naším článkem, ve kterém vám prozradíme ty nejkouzelnější české zvyky a také tradice dalších evropských zemí!

Poznej-Annu-ZL-1.jpg

Mezinárodní den žen: Poznejte Annu!

Anna je jednou z hvězd nadcházející kampaně k Mezinárodnímu dni žen. Je nejen vášnivou matkou a babičkou, ale také úspěšnou modelkou a aktivistkou za rovnost. Přečtěte si rozhovor o ženskosti, módě a dalších tématech!

SEO_LP_Header_tenisky.jpg

Moderní tenisky: Největší hity sezóny

Módní sportovní obuv vám nejen umožní vyniknout z davu, ale také se cítit pohodlně po celý den. Chcete vědět, které tenisky jsou v této sezóně nejmodernější? Objevte s námi 5 hlavních trendů ze světa tenisek a ověřte si, který je pro vás ten nejlepší!

78.jpg

Jak originálně zabalit vánoční dárky

Vánoce se nezadržitelně blíží a s tím také čas balení dárků. Vneste trochu kreativity do letošních Vánoc a zabalte dárky jinak než obvykle. Balicí papír vás nebude tolik stát a ke všemu uděláte svým blízkým velkou radost!

To-je-l%C3%A1ska-banner_450x300_CZ.jpg

test darky-na-valentyna

Valentýn se blíží! Hledáte inspiraci pro nejlepší valentýnské dárky? Inspirujte se v našem článku plném nápadů na valentýnské dárky a prozkoumejte jedinečné nabídky valentýnských dárků pro všechny!

Timeless-moments-cz.jpg

Timeless Moments - čas na luxusní doplňky

Užijte si luxus při nošení doplňků s nenapodobitelným designem a propracovanými detaily. V tomto speciálním soukromém výprodeji Lounge by Zalando čekají na všechny milovníky doplňků exkluzivní slevy na luxusní hodinky a šperky!