Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

Mm6 Maison Margiela Outlet

Maison Margiela - váš průvodce světem módy a životního stylu. Objevujte neodolatelné kousky, které vás vylepší a nadchnou. Nakupujte už dnes a užijte si svou módní cestu!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Maison Margiela: značka, která změnila dějiny módy, může být i ve vašem šatníku

Pokud vás oslovuje francouzský šarm spojený s kapkou nonkonformity a rebelství, pak je módní značka založená belgickým designerem Martinem Margielou přesně tím, co hledáte. Navíc Maison Margiela boty, doplňky i oděvy pořídíte se Lounge by Zalando se slevami až ve výši několika desítek procent.

mm6maisonmargiela outlet 2 CM

Příběh Martina Margiely je stejně zajímavý jako jeho výtvory. Historie jeho módní značky sahá až do 80. let 20. století, kde se vzhlédl v revoltě proti uniformní módě a do svých návrhů začal zapracovávat prvky dekonstruktivismu. To ve výsledku znamenalo například viditelné švy, podšívku nebo záměrně odhalenou strukturu obuvi. Maison Margiela boty se brzy staly pojmem a v podstatě přivedly tenisky na přehlídková mola.

Maison Margiela outlet? Značku proslavily butiky ukryté v zapadlých uličkách

K "marketingu" (a zde jsou uvozovky skutečně na místě) Martin Margiela přistupoval velmi svérázně. Své butiky na konci 80. let ukrýval v zapadlých uličkách a přehlídky nových kolekcí a modelů pořádal v parcích nebo na nepoužívaných parkovištích. Kdo značku neznal, prakticky neměl šanci si ji pořídit. Tím o ni ale stoupal zájem. Žádné zboží se v buticích moc dlouho neohřálo, takže značka Maison Margiela outlet opravdu nepotřebovala.

Chcete svůj šatník posunout na vyšší úroveň, nebo si jen tak občas udělat radost něčím tak trochu neobvyklým? Lounge by Zalando je online outlet, který dělá luxusní módu světových značek mnohem dostupnější. V rámci slevových akcí tak můžete pořídit módu od Versace, Maison Margiela, Prada a mnoha dalších světových značek až o desítky procent levněji. Registrace je hned hotová, nic nestojí a k ničemu nezavazuje.

mm6maisonmargiela outlet 3 CM

Maison Margiela - Tajemství záhadného loga

Logo této módní značky tvoří tři řady černých čísel od 0 do 23 na bílém podkladu. Jeho úkolem je jednak ukrytí identity a jednak má také praktický význam. Každé číslo je totiž spojeno s určitou produktovou řadou a označuje ji tak, že je dané číslo zakroužkované. Maison Margiela boty tak mají číslo 22, trojka patří k parfémům a dvanáctka ke šperkům.

Tenisky Reebok Maison Margiela – nečekané spojení, které funguje

Výrobce sportovního oblečení Reebok se nevšední spolupráce nikdy nebál a módní značka Maison Margiela boty tvoří způsobem, který nevidíme nikde jinde. Ze společného úsilí tak vznikly dva modely tenisek Reebok Maison Margiela, které nezapřou jak funkčnost, na jakou jsme zvyklí u značky Reebok, tak kořeny Maison Margiela. Můžete volit mezi staromilským modelem Classic Leather a extravagantním Tabis odděleným palcem.

Lounge by Zalando nabízí světové módní značky za ceny, které si může dovolit každý

Možná vám značky jako Versace, Prada, Gucci a další připadají jako něco z jiné planety, co je určeno pouze instagramovým celebritám a filmovým hvězdám. A přitom všechny zmíněné i rebelský Maison Margiela outlet internetový nákupní klub Lounge by Zalando nabízí v rámci slevových akcí za ceny někdy i o desítky procent nižší, než je obvyklé. Registrace je snadná a pokud se přihlásíte k odběru novinek nebo vyzkoušíte mobilní aplikaci, žádná sleva vám už neuteče.

Nakupujte oblečení, obuv a doplňky luxusních značek Prada, Gucci, Maison Margiela a mnoha dalších se slevami ve výši až desítek procent. Obohaťte svůj šatník o kousky, o kterých jste netušili, že si je vůbec můžete dopřát. Dělejte si radost se Lounge by Zalando třeba každý den.