Exkluzivní Gucci Outlet

prémiové značky
slevy až 75 %*
exkluzivní denní nabídky

Zaregistrujte se zdarma!

Gucci Outlet: Staňte se Gucci ženou

Italské luxusní značky jsou v módním průmyslu těmi nejoblíbenějšími a to z dobrého důvodu. Nikdo jiný nemá takovou odvahu bořit hranice, objevovat nové způsoby a rozšiřovat obzory jako italské značky. A přesně takovou značkou je i Gucci. Ponořte se do záplavy zajímavých kousků za ty nejlepší ceny, které jinde nenajdete.


Objevte náš prémiový nákupní klub s akčními slevami až několik desítek procent! V našem online outletu najdete slevové nabídky na značky jako Guess, Michael Kors, Tommy Hilfiger a mnohé další, a to za zlomek ceny!

Ke slevovým nabídkám


Gucci outlet


Gucci outlet a oblečení jako takové je již desítky let jedním z těch nejexkluzivnějších, po kterém můžete toužit. Pořídit si si Gucci džíny nebo Gucci triko levně, je známkou stylu a extravagance, kterou si nyní můžete dovolit jednoduše i vy. Ikonické logo, dvojitého G, je jedním z nejpoznávanějších na světě a vy máte  díky Gucci outletu jedinečnou příležitost vychutnat si vše, co tato značka nabízí.

Tradiční Gucci oblečení levně v moderním kabátě

Značka Gucci začala, stejně jako mnoho dalších v Itálii jako skromná rodinná firma vyrábějící kožené zboží. Guccio Gucci, který v mládí žil a pracoval v pařížském hotelu Savoy, byl okouzlen kvalitou a pompézností zavazadel hostů a před návratem do rodné Florencie se mu v hlavě zrodil nápad vyrábět stejně kvalitní kožené zboží pro své krajany.


Světové značky za ty nejlepší ceny a to se slevami až několik desítek procent. Dámské, pánské a dětské oblečení, doplňky, vybavení domácnosti, speciální slevové akce a nabídky. To vše je Zalando Lounge! 

Ke slevovým nabídkám


Gucci outlet


Od rodinné firmy ke světové značce a Gucci outletu

Guccio Gucci a jeho synové byli ve svém oboru rozhodně inovátory, ale potrpěli si také na kvalitní zpracování. Gucci zavazadla a luxusní kabelky vyráběli tradičním rukodělným způsobem a jejich produkty se brzy z Florencie rozšířily do Milána a Říma, kde si je oblíbili bohatí měšťané. Značka Gucci v té době kromě tašek a obuvi začala prodávat i hedvábné a pletené zboží a celosvětový úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Netrvalo dlouho a z inciálů zakladatele se stala ikona známá po celém světě. Produkty, které nabízí Gucci outlet, vždy obsahují slavné logo a jsou dnes symbolem luxusu.


Gucci outlet


Pořiďte si Gucci oblečení levně a budete jako z módního mola

Od dob působení zakladatele značky Gucci už uplynulo téměř sto let, ale její hvězda nehasne. Dnešní styl tohoto módního domu je tomu původnímu opravdu vzdálený, ale o nic méně kvalitní. Gucci pravidelně obléká celebrity na významné společenské akce a získává ocenění za své průkopnické designy. Díky nákupnímu klubu Zalando Lounge můžete tuto luxusní značku nakupovat za ceny, které náš Gucci outlet připravil jen pro vás.


Gucci outlet


Co znamená Gucci outlet na Zalando Lounge?

Značku Gucci vám přinášíme s hrdostí a doufáme, že budete stejně jako my okouzelni její hravostí a lehkostí, s jakou s každou novou sezónou překonává sama sebe. Staňte se Gucci ženou a žijte nespoutaně, kombinujte výrazné barvy a bavte se módou a nákupem dámského oblečení. Abychom vám lovení těch nejlepších nabídek usnadnili, vytvořili jsme pro vás Zalando Lounge newsletter, ve kterém budete dostávat jako první do své emailové schránky informace o výjimečných akcích a slevách. Stejně tak s naší aplikací budete mít slevy stále po ruce. Začněte společně s námi a pořiďte si vlastní Gucci džíny, Gucci triko levně nebo Gucci doplňky, a nakupujte jako celebrita za ty nejlepší ceny.


Zalando Lounge přináší denně nové slevové nabídky na produkty prémiových a oblíbených značek, a to za zlomek ceny. Aplikace Zalando Lounge přináší ještě více výhod. Přidejte se zdarma k našemu nákupnímu klubu a využívejte skvělých členských výhod! 

Přidat se k Zalando Lounge

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu