Exkluzivní Gucci Outlet na Zalando Lounge

prémiové značky
slevy až 75 %*
exkluzivní denní nabídky

Zaregistrujte se zdarma!

Gucci Outlet: Dopřejte si kvalitu Gucci produktů


Italské luxusní značky jsou v módním průmyslu těmi nejoblíbenějšími a to z dobrého důvodu. Nikdo jiný nemá takovou odvahu bořit hranice, objevovat nové způsoby a rozšiřovat obzory jako italské značky. A přesně takovou značkou je i Gucci. Ponořte se na Zalando Lounge do záplavy kousků za ty nejlepší ceny!


Ke všem slevám


Gucci outlet


Gucci outlet a oblečení této značky jako takové, je již desítky let jedním z těch nejexkluzivnějších, po kterém můžete toužit. Pořídit si si Gucci džíny, Gucci boty nebo Gucci triko, je známkou stylu a extravagance, kterou si nyní můžete dovolit jednoduše i vy. Ikonické logo, dvojitého G, je jedním z nejpoznávanějších na světě a vy máte  díky Gucci outletu jedinečnou příležitost vychutnat si vše, co tato značka nabízí.

Tradiční Gucci oblečení levně v moderním kabátě

Značka Gucci začala, stejně jako mnoho dalších v Itálii jako skromná rodinná firma vyrábějící kožené zboží. Guccio Gucci, který v mládí žil a pracoval v pařížském hotelu Savoy, byl okouzlen kvalitou a pompézností zavazadel hostů a před návratem do rodné Florencie se mu v hlavě zrodil nápad vyrábět stejně kvalitní kožené zboží pro své krajany. Pořište si stylové Gucci triko nebo Gucci boty i vy!


Světové značky za ty nejlepší ceny a to se slevami až několik desítek procent. Dámské, pánské a dětské oblečení, doplňky, vybavení domácnosti, speciální slevové akce a nabídky. To vše je Zalando Lounge! 

Ke všem slevám


Od rodinné firmy ke světové značce a Gucci outletu

Guccio Gucci a jeho synové byli ve svém oboru rozhodně inovátory, ale potrpěli si také na kvalitní zpracování. Gucci zavazadla a luxusní kabelky vyráběli tradičním rukodělným způsobem a jejich produkty se brzy z Florencie rozšířily do Milána a Říma, kde si je oblíbili bohatí měšťané. Značka Gucci v té době kromě tašek a obuvi začala prodávat i hedvábné a pletené zboží a celosvětový úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Netrvalo dlouho a z inciálů zakladatele se stala ikona známá po celém světě. Gucci oblečení, které nabízí Gucci outlet, vždy obsahují slavné logo a jsou dnes symbolem luxusu. Gucci tričko nebo boty Gucci můžete kombinovat k libovolným outfitům, a tím vždy přidat špetku stylu té největší kvality!


Nejočekávanější slevy roku se blíží!

Black Friday 2021 na Zalando Lounge! ♥

 – slevy až 80 % na designérské kousky

– speciální nabídky prémiových značek

nové slevy několikrát denně

Prohlédnout si aktuální slevy


Gucci outlet


Pořiďte si Gucci oblečení levně a budete jako z módního mola

Od dob působení zakladatele značky Gucci už uplynulo téměř sto let, ale její hvězda nehasne. Dnešní styl tohoto módního domu je tomu původnímu opravdu vzdálený, ale o nic méně kvalitní. Gucci obleční si pravidelně oblékají celebrity na významné společenské akce, a tím značka získává ocenění za své průkopnické designy. Díky nákupnímu klubu Zalando Lounge můžete tuto luxusní značku nakupovat za ceny, které náš Gucci outlet připravil jen pro vás.


Gucci outlet


Co znamená Gucci outlet na Zalando Lounge?

Značku Gucci vám přinášíme s hrdostí a doufáme, že budete stejně jako my okouzelni její hravostí a lehkostí, s jakou s každou novou sezónou překonává sama sebe. Staňte se Gucci ženou a žijte nespoutaně, kombinujte výrazné barvy a bavte se módou a nákupem dámského oblečení. Abychom vám lovení těch nejlepších nabídek usnadnili, vytvořili jsme pro vás Zalando Lounge newsletter, ve kterém budete dostávat jako první do své emailové schránky informace o výjimečných akcích a slevách. Stejně tak s naší aplikací budete mít slevy stále po ruce. Začněte společně s námi a pořiďte si vlastní Gucci džíny, Gucci triko, boty Gucci nebo Gucci doplňky a nakupujte jako celebrita za ty nejlepší ceny.


Zalando Lounge přináší denně nové slevové nabídky na produkty prémiových a oblíbených značek, a to za zlomek ceny. Aplikace Zalando Lounge přináší ještě více výhod. Přidejte se zdarma k našemu nákupnímu klubu a využívejte skvělých členských výhod! 

Ke všem slevám

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu