Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

Levi'S® Outlet

Levi's. Ikona americké módy. Džíny plné stylu, pohodlí a trvanlivosti. Objevte naše klasické střihy a styly, které nikdy nevyjdou z módy. Nakupujte teď!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(72)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Levi’s džíny na Lounge by Zalando

Na světě neexistuje značka, která by mohla být slavnější ve spojení s džíny. Už jen z tohoto důvodu by měl mít každý možnost vlastnit alespoň jedny džíny Levi’s. V našem Levi’s outletu najdete nejen džíny za unikátní ceny, ale také další oblečení a doplňky se slevou až několik desítek procent!

levi's_outlet_2_CM

Najít ty pravé džíny není vždy jednoduché, každá značka je totiž vyrábí trochu jinak, s různým číslováním a stylem. Dámské, pánské nebo dětské oblečení, které vám Levi’s outlet nabízí, je odkazem značky, která patří mezi vůbec nejstarší módní značky na světě.

Tato americká značka, založena v roce 1853, se přeměnila z výrobce hrubého plátna na nejslavnějšího a nejstaršího výrobce a návrháře módy, který má silný podíl na určování současných trendů a jehož přítomnost v oblasti módy je nepostradatelná. V Lounge by Zalando si navíc můžete kousky od této módní značky jednoduše pořídit do svého šatníku, a to díky slevám až několik desítek procent.

Jak využít Levi’s slevy v našem outletu?

Možná už jste si někdy džíny Levi’s v nějakém obchodě prohlíželi, ale nekoupili kvůli jejich ceně. Kromě toho, že pro vás máme džíny Levi’s levně, vám teď vysvětlíme jejich číslování. Při prohlížení džín této značky jste si možná všimli zvláštních čísel na zadní straně džín přímo nad pravou zadní kapsou, která vypadají jako součást designu značky. Ačkoliv i to je pravda, jedná se zejména o unikátní číslování, které je univerzální napříč Levi’s outletem a jedná se o speciální numerickou tabulku, kterou tato značka využívá již dlouhé generace a která byla podrobena dlouhému výzkumu. Jedná se o tříčíselný systém, který funguje trochu jinak pro Levi’s pánské džíny a trochu jinak pro Levi’s dámské džíny.

Udělejte si radost a pořiďte si vlastní džíny Levi’s levně! V nákupním klubu Lounge by Zalando se slevou až několik desítek procent! 

levi's_outlet_3_CM

Levi’s džíny levně a pro každého

Jak zmiňujeme výše, velikost pro Levi’s pánské džíny se řídí speciálními vlastnostmi. U mužů toto trojčíslí určuje, jak vám džíny z Levi’s outletu budou sedět celkově, se zaměřením na pohodlí muže od rozkroku až k nohavicím, liší se ale také výškou a strukturou pasu. Levi’s pánské džíny nabídnou klasické styly, ale také styly hodící se pro muže s drobnou postavou (slim fit), muže preferující volnější džíny (loose fit) nebo muže s atletickou postavou (athletic fit). Veškeré číslování začíná číslem “5”, a to jak u dámských, tak u pánských džín. Klasické Levi’s pánské džíny jsou označovány číslem 501. Jedná se o designové džíny se stylem, který dnes definuje tuto značku a které najdete v Levi’s outletu na Lounge by Zalando, kde nechybí ani mnohé další modely.

Dámské Levi’s džíny levně pro každou z vás

Stejně jako u mužů, také Levi’s dámské džíny mají své specifické číslování začínající číslem “5”. Velikosti pro Levi’s dámské džíny se zaměřují zejména na to, jak vám džíny Levi’s padnou přes boky, pas a stehna. Na výběr je díky tomu z mnoha stylů, zejména podle střihu nohavic, který bude pro vaši postavu zcela ideální a ve kterém se budete cítit pohodlně. Vybírat lze z klasického obepínajícího stylu (slim fit), stylu pro plnoštíhlé dívky a dámy (curvy fit), nebo volnějšího stylu (relaxed fit). Dámské džíny Levi’s outlet nabízí v mnoha stylech, velikostech a barvách. Džíny skvěle doplní také tričko Levi’s levně.

Trička Levi’s levně a mnohem více na Lounge by Zalando

Lounge by Zalando je unikátní nákupní klub, který má pro své členy připraveny bohaté nabídky, včetně nemalých slev. Nabízíme oblíbené i světové značky, jako například Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Adidas, Nike, Versace, Gucci a mnoho dalších a všechny aktuální nabídky jsou k dispozici pro registrované členy tohoto online outletu. Registrace je rychlá, zcela bezplatná a k ničemu vás nezavazuje. Připraven je pro vás také náš newsletter, který vás bude vždy informovat o těch nejzajímavějších nabídkách a stejně tak aplikace Lounge by Zalando, se kterou budete mít slevy stále u sebe. Pozor, všechny akce jsou časově omezeny, ať vám ten nejlepší kousek neuteče.

Stáhněte se naši aplikaci Lounge by Zalando a buďte pořád v obraze! Denně nové slevové akce na oblíbené a prémiové značky na Lounge by Zalando!