Guess outlet na Zalando Lounge

prémiové značky
slevy až 75 %*
exkluzivní denní nabídky

Zaregistrujte se zdarma!

Guess outlet plný krásných kousků

Guess je jednou z nejoblíbenějších značek na světě. Pokud jste si vždy přáli doplnit svůj outfit kouskem od značky Guess, pak jste na správném místě. 


Na Zalando Lounge se nakupováním budete opravdu bavit! V našem online outletu si přijde na své každý milovník módních kousků, doplňků nebo interiérového designu. Akce a výjimečné slevy jsou k mání denně, a to skrze naše slevové nabídky na prémiové značky!

Ke všem slevám


guess outlet


Guess je oblíbenou americkou značkou, která vyrábí oblečení pro dámy, pány a děti, ale vyrábí také nejrůznější doplňky a vždy kombinuje různorodé styly. Brzy tato značka určovala nové trendy, které se staly populární nejen ve Spojených státech, ale také po celém světě, kam se značka Guess postupně rozšířila. Značka Guess byla založena v 80. letech bratry původem z Francie, kteří se přestěhovali do slunné a módní Kalifornie. Kombinací amerického a francouzského stylu se značka brzy stala vyhledávanou a oblíbenou ikonou na poli módy, kterou zůstává dodnes.

Guess kabelky pro každou příležitost

Každoročně vychází několik kolekcí, které milovníci módy sledují a na které se těší. Guess kabelky jsou jednou z nich. Tato značka své kabelky vyrábí již několik dekád a patří mezi často vyhledávané doplňky. Tyto kabelky jsou často výrazné svým elegantním tvarem a různorodostí stylů. Vybírat můžete z kabelek přes rameno, do ruky i z modelů v podobě pohodlných a prostorných batůžků. Z našeho širokého katalogu můžete vybírat ideální Guess kabelku k vašemu outfitu.


Guess outlet plný zajímavých kousků za skvělé ceny na Zalando Lounge. Nákupní klub plný slevových nabídek a akčních cen – přesvědčte se sami! 

Ke všem slevám


Ačkoliv tato značka disponuje zejména elegantními modely, je možné ji jednoduše kombinovat také s každodenní módou, ať už do pracovního nebo školního prostředí. Mnohé styly můžete vybírat podle formy kabelky (například v retro stylu, prostorné a pevné kabelky pro větší množství věcí, nebo malé kabelky pouze na drobnosti), ale také barvy od tmavých barev po klasickou Guess růžovou.

A co další Guess doplňky?

Kromě kabelek je Guess světově proslulý také svými doplňky. K těm patří například Guess peněženka, kterou můžete kombinovat se svou Guess kabelkou nebo Guess hodinkami. To také díky kolekcím, které tato značka pravidelně představuje v podobných a přesto různorodých stylech. Ať už chcete peněženku na drobné nebo patříte mezi dámy s řadou kartiček a osobních dokladů, v této nabídce a díky velkým slevám si můžete jednoduše vybrat. Peněženky najdete o různých rozměrech a vybírat je možné také z širokého spektra barev a provedení, které Guess peněženka dokáže nabídnout. To stejné platí o hodinkách. Pokud sháníte Guess hodinky ať už jako dárek pro ženu či muže, v našem Guess outletu si můžete vybrat z bezmezné nabídky obsahující všechny možné styly i kolekce.Speciální výběr slev na oblečení pro každého

Kromě doplňků má značka Guess dlouhou tradici ve výrobě oblečení. To samotnou značku proslavilo a díky tomu si také můžete Guess outlet užít i v České republice. Guess oblečení je typické kladením důrazu na svůj branding, oblečení tak hrdě ukazuje své logo a stejně tak jeho kvalitu. Mezi vůbec nejtypičtější druh oblečení, který si můžete od této značky pořídit patří Guess tričko, dostupné pro muže i ženy, v různých barvách i stylech. Guess tričko se často vyznačuje elegantním i sportovním designem typickým pro značku a logem tohoto amerického módního giganta. Kromě triček si u nás můžete pořídit také společenské oblečení, kalhoty, šaty či kabáty, ale také obuv.

Co je Guess outlet na Zalando Lounge?

Unikátní Guess outlet plný skvělých kousků, od doplňků po oblečení, můžete jednoduše navštívit v nákupním klubu Zalando Lounge. Tento online outlet je místem pro milovníky módy a nabízí velké slevy a nabídky na exkluzivní produkty a oblíbené i světové značky, jako například Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Adidas, Nike, Versace, Gucci a mnoho dalších. Tyto nabídky jsou však časově omezeny, proto neváhejte příliš dlouho, jinak vám ten nejlepší kousek uteče před očima. Aktuální nabídky, jako například Guess tričko podle vlastního výběru, Guess peněženky nebo Guess kabelky pro váš outfit, najdete také v našem newsletteru, který vždy včas upozorní na to nejlepší. Guess outlet nide možné prohlédnout si po registraci do nákupního klubu Zalando Lounge, která je zcela zdarma a nezávazná!


Členové nákupního klubu Zalando Lounge mohou využívat Guess slevy a další speciální nabídky na různé druhy značkového zboží. Registrace na Zalando Lounge je bezplatná a získáte díky ní množství výhod.

Ke všem slevám

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu