Jsme součástí Zalando

Nakupujte značkové vlasové doplňky levně na Lounge by Zalando

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(83)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

V nabídce Lounge by Zalando také vlasové doplňky levně

Doplňky do vlasů jsou staré jako lidstvo samo. Předpokládá se, že vlasové doplňky a sponky do vlasů používali již pravěcí lidé, ozdoby do vlasů si ale své místo pod sluncem našly i v přetechnizovaném 21. století. Jsou tyto praktické pomůcky součástí vaší výbavy? Možná se vám budou zamlouvat také vlasové doplňky z naší nabídky!

Vlasy jsou korunou krásy. Ozdobte svůj účes vlasovými doplňky z nabídky Lounge by Zalando. Objevte exkluzivní ozdoby do vlasů a další produkty a značky se slevou až 75 %*.

sponky do vlasů

Trend a sázka na přírodní materiály se projevuje ve vlasových doplňcích starověkých kultur po celém světě. Staří Řekové a Římané měli v oblibě koruny z květů a listů, prastaré národy z Afriky zase preferovaly mušle a korálky. Zapomenout nesmíme ani na domorodé kultury Severní a Jižní Ameriky, které si vytvářely doplňky do vlasů z kostí a peří. Vlasové doplňky jsou nejen ozdobné, ale také funkční, a snad i tato skutečnost jim pomohla přežít tisíce let. Hledáte stylové doplňky do vlasů? Staňte se členy nákupního klubu Lounge by Zalando a můžete si vybírat krásné fashion kousky od nejlepších módních návrhářů z celého světa. Všechny aplikace a sponky do vlasů máme hezky na jednom místě a se slevou až do výše 75 %*.

Nepružné i elastické ozdoby do vlasů se slevami až 75 %*

Elastické doplňky do vlasů jsou dnes běžnou součástí outfitů dívek a žen, ovšem první modely byste možná ani nepoznali. V Egyptě se vyráběly z keramiky, alabastru nebo jaspisu a byly symbolem společenského postavení člověka. Z území Evropy zase známe ozdoby do vlasů ze zlata nebo stříbra. Obzvláště bohatí lidé si do vlasových ozdob nechávali vkládat i drahé kameny. Hledáte exkluzivní vlasové doplňky, nebo se spokojíte spíše s praktickou ozdobou do vlasů? Tak nebo tak, online outlet Lounge by Zalando vyhoví vašemu přání. Nakupujte nejlepší módní doplňky s obrovskou slevou až 75 %* a užívejte si výhod členství v nákupním klubu Lounge by Zalando.

Sponky do vlasů a vlasové doplňky jsou nyní součástí nabídky Lounge by Zalando. Spolupracujte s lidmi, kteří rozumí módě – staňte se členy nákupního klubu Lounge by Zalando, využívejte pravidelné akce a nakupujte až o 75 %* levnější značkové zboží.

Sponky do vlasů jsou nyní hitem!

Ženy v dávných dobách žily skromně, ovšem bez špendlíků do vlasů se ani ony neobešly. V Africe se sponky do vlasů vyráběly z kostí, slonoviny nebo dřeva. Pro starověký Řím jsou zase typické dlouhé a uvnitř duté sponky, podobně jako pro Francii 17. století. Sponky ve tvaru písmene U pomáhaly udržet tehdy populární paruky na hlavách mužů i žen. Také pro ženy viktoriánské éry byly sponky a vlasové doplňky naprosto zásadní. Využijte slevy až 75 %* na vlasové doplňky a ozdoby do vlasů z nabídky Lounge by Zalando! Vylaďte svůj outfit do absolutní dokonalosti například sponkami do vlasů, které jsou nyní hitem! Vlasy spnuté na jedné straně 2-3 sponkami jsou velmi jednoduchou úravou, které ale vypadá velmi elegantně!

doplňky do vlasů

Ozdoby do vlasů na Zaladno Lounge – vysoká kvalita, velmi nízká cena

Čelenky patří k těm vlasovým doplňkům, které snadno kombinují funkčnost s ozdobným aspektem. První čelenky používali obyvatelé Mezopotámie v období kolem roku 3500 před naším letopočtem. Nosili je ženy i muži a vyráběly se z kovu nebo jiných tvrdých materiálů. Postupem času však tyto druhy materiálů nahrazovaly kusy látky. Čelenky se staly maximálně funkčním vlasovým doplňkem a lze je vídat po celém světě i dnes. Stejně tak šátky do vlasů, které mohou sloužit nejen jako barevný doplněk vašeho účesu, ale také jím lze oživit například kabelku. Ani nabídka Lounge by Zalando není ochuzena o prvotřídní ozdoby do vlasů. Najdete v ní sponky do vlasů a všemožné vlasové doplňky prvotřídní kvality.

Funkční vlasové doplňky na Lounge by Zalando

Online outlet Lounge by Zalando funguje jako nákupní klub, sdružující milovníky a milovnice nakupování a exkluzivního značkového zboží. Nabízíme značkové oblečení, obuv, doplňky, ale i vybavení domácnosti se slevou až 75 %*. Členem se může po zaregistrování a vytvoření konta stát kdokoli. Registrace je zdarma a členství je dobrovolné a nezavazující. Z bohaté nabídky zlevněných vlasových doplňků a módního zboží můžete čerpat kdykoli.

Zaregistrujte se na Lounge by Zalando a nakupujte trendy módní doplňky. Exkluzivní doplňky do vlasů můžete mít se slevou až do výše 75 %*.