Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

Clarks Outlet

Clarks. Objevte špičkovou kvalitu a stylový design. Nabídka zahrnuje pohodlné boty pro každou příležitost. Nakupujte nyní a najděte si svůj nejlepší pár.

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(76)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Clarks outlet: designová obuv pyšnící se neskonalým pohodlím

Najít boty, které by byly nejen pohodlné, ale po vzhledové stránce dokonalé – to se zdá být nerozlousknutelným oříškem. Pravdou ale je, že se na trhu už neuvěřitelné dvě století nachází to, co hledáte. Clarks boty, které vás naprosto dostanou! Podívejte se na Clarks Outlet a pořiďte si obuv, se kterou projdete svět, a to za zlomek ceny.

Clarks CZ nyní na Lounge by Zalando a nejen to! Nahlédněte do světa slev a ušetřete až desítky procent na známých značkách!

clarks_outlet_2_CM

Když se v roce 1830 zrodily ve vesnici Somerset první pantofle bratrů Clarkových, nikdo tehdy netušil, že budou doprovázeny dalšími druhy obuvi, které se budou radovat z celosvětového úspěchu.

Clarks cz – víc než jen boty

Zájem o obuv rostl již od začátku poměrně rychle. Už v roce 1865 rozkvetla výroba do takových rozměrů, že se začaly používat i speciální stroje. S plynoucími léty se z obyčejného příjmení dvou mužů stala značka, která je dodnes synonymem té nejvyšší kvality.

Clarks CZ – to nejsou jenom boty. To je synonymum pro neuvěřitelný počin, se kterým jde ruku v ruce pohodlí a šmrnc. Vyberte si boty, které se stanou vaším parťákem. Clarks Outlet otvírá své brány na Lounge by Zalando!

clarks_outlet_3_CM

Obuv pro muže i ženy v Clarks Outletu

Začalo to pantoflemi, pokračovalo rozšířením sortimentu o další typy obuvi a skončilo to - ono to vlastně neskončilo. Nabídka celosvětově uznávané značky se stále rozšiřuje, přesto však zůstává věrná prvotní vizi - pracovat jen s prvotřídními materiály, dbát na pohodlí a propracovávat detaily. Clarks boty jsou tak i po letech skvělou volbou, které nebudete litovat.

Clarks CZ: Boty vyráběné za pomoci nejmodernějších technologií

I když to začínalo v dílně dvou bratrů, s postupem let se značka otvírala novým možnostem. Dnes se produkty vyrábí s pomocí těch nejmodernějších technologií, které jednotlivé modely posouvají zase o úroveň výš. Clarks boty se tak pyšní odolnými podrážkami, unikátními vložkami s vycpávkami i tím, že dokonale absorbují náraz poté, co se noha dotkne země.

Využijte slevových nabídek na Lounge by Zalando

Clarks outlet je stejně jako desítky dalších módních značek součástí sortimentu nákupního klubu Lounge by Zalando. Staňte se členem a čerpejte z jedinečných slev a neopakovatelných nabídek ještě dnes!

Jak to na Lounge by Zalando funguje?

  • Je členství v nákupním klubu zdarma? Ano, je zcela zdarma a bez povinnosti nákupu.
  • Jak dlouho nabídky trvají? 3 až 5 dní.
  • Jak často jsou nabídky obnovovány? Každý den.
  • Je doprava zdarma? Ne, ale pokud se přihlásíte k odběru našeho newsletteru, obdržíte slevové kódy, které vám umožní na dopravě ušetřit nebo ji mít někdy zdarma úplně.
  • Kolik stojí náklady na doručení? Doručení je za 69 Kč.
  • Existuje aplikace? Aplikace Lounge by Zalando je samozřejmě k dispozici jak pro iOS, tak i Android.

Podívejte se na aktuální nabídku slev a stáhněte si aplikaci Lounge by Zalando, ať vám už žádná sleva neunikne!