Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

Teva Outlet

Teva - stylová móda pro každou příležitost. Objevte naše trendy oblečení a doplňky, které vás nadchnou. Nakupujte nyní a nechte se inspirovat!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(72)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Teva sandály: obuv s dobrodrunou povahou

Bez outdoorových sandálů si většina lidí, kteří se alespoň trochu věnují aktivním výletům, dovoleným, cestování a pobytu v přírodě všeobecně, snad ani nedovede představit život. Dámské i pánské sandály Teva se vyznačují pohodlím, odolností a nadčasovým designem a na Lounge by Zalando je koupíte za zlomek ceny!

teva levně

Teva design sluší každému a hodí se k jakémukoliv outdoorovému outfitu, který si na sebe obléknete. Pokud předpokládáte, že, jak je tomu u funkčního oblečení a obuvi zvykem, má značka jeden model sandálů v barvě pro ženy a jeden pro muže, jste na omylu. Sortiment Teva sandálů je natolik pestrý, že si z něj vyberou i ti, kteří se při výběru sandálů pro venkovní aktivity soustředí hodně také na designové zpracování.

S nápadem na výrobu těchto outdoorových sandálů, které toho tolik vydrží, přišel v osmdesátých letech minulého století Američan, který byl zároveň průvodcem po řece protékající Grand Canyonem. Sandály Teva dámské i pánské noze proto nejen sluší, ale jsou jí také skvělou oporou. Společnost Teva sandály vyrábí tak, aby se uplatnily zejména při pěší turistice, chůzi v náročném terénu, vodáctví, rybaření a turistice poblíž vodních ploch.

Teva sleva? Tento pěkný rým se na Lounge by Zalando stává realitou

Užijte si Teva outlet, který si pro vás milovníci funkční módy na Lounge by Zalando přichystali. Tato slevová akce může být zároveň příležitostí k tomu vyřešit blížící se narozeniny vašeho blízkého člověka. Pokud jde o nadšence do venkovních aktivit, jistě mu Teva obuví uděláte velkou radost. Stačí jen nenápadně zjistit velikost bot, bezplatně se zaregistrovat na Lounge by Zalando a vybrat ten nejvhodnější model. Pak už si jen užívejte potěšení z výhodného nákupu a radosti obdarovaného.

Nakupujte obuv a outdoorové oblečení značek jako Teva, The North Face, Mammut, Roxy a dalších se slevami až desítky procent. Přidejte se do jedinečného nákupního klubu Lounge by Zalando a nakupujte kvalitu za zlomek ceny!

Sandály Teva výprodej zlevní až o desítky procent

Pokud vás dámské či pánské sandály Teva oslovily a právě rozhazujete sítě, kde by se dala získat na sandály Teva sleva, máme pro vás skvělou zprávu. Nemusíte už trávit hodiny hledáním na internetu. Stačí se zaregistrovat do nákupního klubu Lounge by Zalando, ve kterém si můžete užívat zajímavé nabídky na nákup oblečení, obuvi, doplňků a potřeb do domácnosti. Chcete-li výhodně pořídit sandály Teva dámské i pánské, není potřeba hledat Teva outlet. Klíčem je bezplatné členství v Lounge by Zalando.

Jak vybrat outdoorové sandály?

Teva sandály dámské i pánské noze padnou vždy naprosto dokonale. A to díky geniální vlastnosti boty se přizpůsobit. Teva ale na trh dodává tolik různých modelů v mnoha zpracováních, že někdy může být obtížné si z široké nabídky vybrat. Čím se tedy při výběru sandálů řídit? Klíčovými faktory jsou zejména pohodlí, hmotnost obuvi, vzorek podrážky a také možnost přizpůsobení pásků. Způsob, jakým podrážka tlumí otřesy a šetří vaše klouby, je u Teva bot opěvovanou vlastností, stejně jako například jejich voděodolnost.

Teva výprodej? Získejte na Lounge by Zalando výhodnější nabídky

Také jste si všimli, že narazit na Teva výprodej je téměř nemožné? O obuv této značky je totiž díky její enormní kvalitě neustále obrovský zájem. Pokud chcete Teva sandály dámské najít za skvělé ceny, tím nejlepším způsobem je přidat se k Lounge by Zalando. Členství v tomto nákupním klubu vám zaručí přístup k nabídkám oblečení, obuvi a vybavení domácnosti za ceny, o kterých se vám nesnilo.

Výhody 

 Lounge by Zalando:

  • denně nové slevové nabídky
  • slevy až 75 %* na oblíbené a prémiové značky
  • registrace zdarma a nezávazně
  • aplikace pro snadný přístup ke slevám odkudkoliv

Od luxusního sortimentu, který pro vás na Lounge by Zalando máme za super ceny, vás dělí jen pár kliknutí. Prohlédněte si naši denně novou nabídku slevových akcí!