Dolce & Gabbana Outlet

prémiové značky
slevy až 75 %*
exkluzivní denní nabídky

Zaregistrujte se zdarma!

Dolce Gabbana outlet na Zalando Lounge

Luxusní italskou značku Dolce Gabbana vám jistě není třeba představovat. Jedna ze stálic světové haute couture je ztělesněním italské vášně, elegance a kvality. Pro vás je však oblečení a doplňky nyní dostupnější, než kdy předtím, a to díky exkluzivnímu nákupnímu klubu Zalando Lounge.


Dolce Gabbana produkty jsou pro vás nyní dostupnější, než kdy předtím! Přidejte se zdarma k exkluzivnímu nákupnímu klubu Zalando Lounge a užívejte si slevy až několik desítek procent na prémiové i oblíbené značky.

Přidat se k Zalando Lounge


Dolce Gabbana outlet


Nechte se okouzlit kombinací folkloru, sex-appealu a nedbalé elegance, které se vám dostane v našem Dolce Gabbana outletu. Oblečení a doplňky, které najdete na Zalando Lounge za několikanásobně nižší ceny, než v běžných obchodech. Stanete se součástí světové elity díky značce, kterou nosí takové celebrity jako Victoria Beckham, Sophia Loren nebo Naomi Campbell.

Dolce Gabbana outlet: Ze sicilské tradice do celého světa

Značku Dolce Gabbana založili Domenico Dolce a Stefano Gabbana v italském Legnanu v 80. letech jako studio, které pro ženy vytvářelo osobité kousky plné ženskosti a tradic Itálie a Sicílie. Brzy se značka stala natolik známá, že začala své oblečení vyvážet do Japonska, díky čemuž se jejich módní značka rozšířila i o boty, luxusní kabelky, doplňky a parfémy a dosáhla celosvětového úspěchu. Dolce Gabbana oblečení je známé i díky tvorbě kostýmů pro filmy a světové pěvecké hvězdy, jakými jsou Madonna, Beyoncé nebo Whitney Houston.


Nákupní klub Zalando Lounge vám přináší světově známé značky za zlomek ceny. Denně nové nabídky a sleciální výprodeje, které vás jistě potěší!

Přidejte se k Zalando Lounge


 DG-outlet


 Oblečení z Dolce Gabbana outletu s duší Itálie

Dolce Gabbana je značkou, pro kterou je příznačná hravost, eklektický a bohémský styl. V kolekcích opakovaně najdete kombinace potisků, zvířecí vzory a proužky inspirované sicilskou mafií. Dolce Gabbana kabelka je stejně výrazná a zajímavá, jako zbytek sortimentu. Designéři Dolce Gabbana se nechali slyšet, že své kolekce netvoří tak, aby byly za každou cenu trendy, ale aby se v nich žena mohla cítit sexy a svobodně. Jejich značka je určena pro život, který je plný vášně, lásky a silných emocí.

Výhody Dolce Gabbana Outletu

Outlet Zalando Lounge vám nabízí Dolce Gabbana oblečení za výrazně nižší ceny a vždy pro vás hledá ty nejvýhodnější nabídky. Díky tomu můžete ve vašem šatníků nyní být Dolce Gabbana kabelka, společenské šaty, kabáty nebo dámské boty, a to za cenu, o které se vám nesnilo. Vybírejte ze široké řady stylových, s láskou šitých, kousků a budete se cítit jako hlavní hrdinka v romantickém italském filmu.

 


Dolce Gabbana outlet


Zalando Lounge: Stylově, s láskou a výhodněji

Veškeré oblečení a doplňky Dolce Gabbana nyní naleznete na jednom místě a nemusíte proto ztrácet čas hledáním nejlepších nabídek. Zaregistrujte se ještě dnes, a navíc získáte i možnost dostávat informace o slevových akcích a výhodách přímo do vaší emailové schránky. Zalando Lounge newsletter vás jako první bude informovat o slevách, které jsme pro vás vytvořili na míru a s naší aplikací budete mít slevy stále po ruce. Nepropásněte šanci nosit Dolce&Gabbana, Gucci nebo Versace oblečení, které znáte z magazínů, za ty nejlepší ceny.


Dolce Gabbana produkty jsou pro vás nyní dostupnější, než kdy předtím! Přidejte se k exkluzivnímu nákupnímu klubu Zalando Lounge a užívejte si slevy až několik desítek procent na prémiové značky.

Přidejte se k Zalando Lounge

*veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH a bez nákladů na dopravu