Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

hodinky ve výprodeji

Hodinky, které vás okouzlí! Neomezené možnosti stylu a elegance. Objevte širokou škálu designů a materiálů. Najděte si svůj dokonalý doplněk ještě dnes!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Levné hodinky od světových značek v nabídce Lounge by Zalando

Pokud vás ale lákají moderní levné hodinky od předních světových výrobců, jste na správném místě. Výprodej hodinek na Lounge by Zalando přináší hodinky levně, se slevou až 75 %*!

watches_outlet_2_CM

První mechanické hodiny byly vynalezeny koncem 13. století. Neměly ovšem žádný ciferník ani ručičky, nebyly ani zvlášť přesné a aktuální čas oznamovaly prostřednictvím zvuku zvonků. Podobný hodinářský stroj, který byl používán v katedrále Salisbury, se dochoval dodnes. Jaký to protiklad v porovnání s moderními hodinkami. I nejlevnější sportovní hodinky však dnes kromě měření času umí mnohem víc funkcí – měří tep, nadmořskou výšku, spálené kalorie a další parametry. Chcete koupit sportovní hodinky levně a měřit svůj sportovní výkon během dne? Staňte se členy online outletu Lounge by Zalando a využijte nabídky pánských nebo dámských značkových hodinek za hříšně nízké ceny.

Výprodej hodinek – od Kalvína k nejlepším levným hodinkám

16. století bylo z hlediska historie hodinářství průlomovým obdobím. A nejen proto, že dříve používané železo postupně nahrazovala mosaz, bronz a stříbro. V polovině 16. století začaly vznikat první hodinářské dílny ve Švýcarsku, které je dnes jednou z hodinářských velmocí. Důvod? Působení reformátora Jana Kalvína, který lidem zakázal luxus a nošení šperků. Toto opatření přinutilo tehdejší klenotníky naučit se další dovednost – hodinářské řemeslo. V současnosti ale můžete koupit hodinky levně a hrdě je nosit spolu s různými doplňky. Vyberte si levné hodinky z nabídky online outletu Lounge by Zalando. Značkové hodinky za čtvrtinovou cenu jen pro členy našeho nákupního klubu.

Online outlet Lounge by Zalando nabízí značkovou obuv a oblečení na celý rok. V nabídce tohoto nákupního klubu najdete prémiové značky a mnoho další oblíbené módy se slevou až 75%*!

watches_outlet_3_CM

Prodáváme hodinky levně, nešetříme ale na kvalitě

Působení kyvadla studoval již Galileo Galilei počátkem 17. století, ale první kyvadlové hodiny si nechal patentovat až Christian Huygens v roce 1656. Tehdejší kyvadlové hodiny dokázaly snížit odchylku času na přibližně 15 sekund denně. To byl velký posun, když si uvědomíme, že i nejlepší mechanické hodinky se zpožďovaly o zhruba 15 minut každý den. V průběhu let bylo kyvadlo studováno a používáno nejen pro vědecké účely. Bylo zdokonaleno natolik, aby umělo udržet co nejpřesnější čas po dlouhou dobu. Tuto schopnost mají v 21. století snad všechny měřiče času, i levné hodinky. Vždyť levné nemusí automaticky znamenat špatné; rozhodně ne v případě, že se jedná o levné hodinky z nabídky nákupního klubu Lounge by Zalando. Nyní pořádáme online výprodej hodinek světových značek se slevami až do výše 75 %* - to si nesmíte nechat ujít!

Levné hodinky v opravdové kvalitě

První náramkové hodinky byly představeny koncem 16. století, podobně jako první kapesní hodinky. K jejich masové výrobě ale došlo až v 19. století. Popularitu si náramkové hodinky získaly zejména v armádě. Známý je příběh brazilského letce Alberta Santose-Dumonta. Ten hledal hodinky, které by mohl nosit, aniž by při kontrole času byť jen na chviličku pustil z rukou ovládání letadla. Oslovil tedy svého přítele Louise Cartiera, aby mu pomohl. Jako výsledek přátelské pomoci vznikly legendární hodinky Cartier Santos. Chcete i vy koupit pěkné a kvalitní hodinky levně, ale nemáte kamaráda, který by je pro vás sestrojil? Spolehněte se na nabídku levných hodinek v online outletu Lounge by Zalando. Nejlepší značky hodinek za nejlepší ceny.

Chcete koupit hodinky levně? Využijte jedinečný nákupní klub Lounge by Zalando!

Lounge by Zalando je nákupním klubem, který razí poměrně jednoduchou praxi – nabídnout svým zákazníkům prvotřídní zboží za nejlepší ceny. Zaregistrujte se na Lounge by Zalando a můžete nakupovat levné hodinky, oblečení a další módní doplňky se slevami až do výše 75 %*. Nechte se informovat o aktuálních slevových akcích! Stáhněte si aplikaci Lounge by Zalando nebo se přihlaste na odběr novinek ze světa módy. Zažijte pocit z výhodného nakupování.

Rozvrhněte si svůj čas s nejlepšími levnými hodinkami z nabídky Lounge by Zalando. Využijte registraci zdarma a slevy až 75 %* na veškeré značkové zboží.