Nakupujte značkové hodinky levně na Zalando Lounge

Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75* %!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Levné hodinky od světových značek v nabídce Zalando Lounge

Pokud vás ale lákají moderní levné hodinky od předních světových výrobců, jste na správném místě. Výprodej hodinek na Zalando Lounge přináší hodinky levně, se slevou až 75 %*!

výprodej hodinek

První mechanické hodiny byly vynalezeny koncem 13. století. Neměly ovšem žádný ciferník ani ručičky, nebyly ani zvlášť přesné a aktuální čas oznamovaly prostřednictvím zvuku zvonků. Podobný hodinářský stroj, který byl používán v katedrále Salisbury, se dochoval dodnes. Jaký to protiklad v porovnání s moderními hodinkami. I nejlevnější sportovní hodinky však dnes kromě měření času umí mnohem víc funkcí – měří tep, nadmořskou výšku, spálené kalorie a další parametry. Chcete koupit sportovní hodinky levně a měřit svůj sportovní výkon během dne? Staňte se členy online outletu Zalando Lounge a využijte nabídky pánských nebo dámských značkových hodinek za hříšně nízké ceny.

Výprodej hodinek – od Kalvína k nejlepším levným hodinkám

16. století bylo z hlediska historie hodinářství průlomovým obdobím. A nejen proto, že dříve používané železo postupně nahrazovala mosaz, bronz a stříbro. V polovině 16. století začaly vznikat první hodinářské dílny ve Švýcarsku, které je dnes jednou z hodinářských velmocí. Důvod? Působení reformátora Jana Kalvína, který lidem zakázal luxus a nošení šperků. Toto opatření přinutilo tehdejší klenotníky naučit se další dovednost – hodinářské řemeslo. V současnosti ale můžete koupit hodinky levně a hrdě je nosit spolu s různými doplňky. Vyberte si levné hodinky z nabídky online outletu Zalando Lounge. Značkové hodinky za čtvrtinovou cenu jen pro členy našeho nákupního klubu.

Online outlet Zalando Lounge nabízí značkovou obuv a oblečení na celý rok. V nabídce tohoto nákupního klubu najdete prémiové značky a mnoho další oblíbené módy se slevou až 75%*!

hodinky-levně

Prodáváme hodinky levně, nešetříme ale na kvalitě

Působení kyvadla studoval již Galileo Galilei počátkem 17. století, ale první kyvadlové hodiny si nechal patentovat až Christian Huygens v roce 1656. Tehdejší kyvadlové hodiny dokázaly snížit odchylku času na přibližně 15 sekund denně. To byl velký posun, když si uvědomíme, že i nejlepší mechanické hodinky se zpožďovaly o zhruba 15 minut každý den. V průběhu let bylo kyvadlo studováno a používáno nejen pro vědecké účely. Bylo zdokonaleno natolik, aby umělo udržet co nejpřesnější čas po dlouhou dobu. Tuto schopnost mají v 21. století snad všechny měřiče času, i levné hodinky. Vždyť levné nemusí automaticky znamenat špatné; rozhodně ne v případě, že se jedná o levné hodinky z nabídky nákupního klubu Zalando Lounge. Nyní pořádáme online výprodej hodinek světových značek se slevami až do výše 75 %* - to si nesmíte nechat ujít!

levné hodinky

Levné hodinky v opravdové kvalitě

První náramkové hodinky byly představeny koncem 16. století, podobně jako první kapesní hodinky. K jejich masové výrobě ale došlo až v 19. století. Popularitu si náramkové hodinky získaly zejména v armádě. Známý je příběh brazilského letce Alberta Santose-Dumonta. Ten hledal hodinky, které by mohl nosit, aniž by při kontrole času byť jen na chviličku pustil z rukou ovládání letadla. Oslovil tedy svého přítele Louise Cartiera, aby mu pomohl. Jako výsledek přátelské pomoci vznikly legendární hodinky Cartier Santos. Chcete i vy koupit pěkné a kvalitní hodinky levně, ale nemáte kamaráda, který by je pro vás sestrojil? Spolehněte se na nabídku levných hodinek v online outletu Zalando Lounge. Nejlepší značky hodinek za nejlepší ceny.

Chcete koupit hodinky levně? Využijte jedinečný nákupní klub Zalando Lounge!

Zalando Lounge je nákupním klubem, který razí poměrně jednoduchou praxi – nabídnout svým zákazníkům prvotřídní zboží za nejlepší ceny. Zaregistrujte se na Zalando Lounge a můžete nakupovat levné hodinky, oblečení a další módní doplňky se slevami až do výše 75 %*. Nechte se informovat o aktuálních slevových akcích! Stáhněte si aplikaci Zalando Lounge nebo se přihlaste na odběr novinek ze světa módy. Zažijte pocit z výhodného nakupování.

Rozvrhněte si svůj čas s nejlepšími levnými hodinkami z nabídky Zalando Lounge. Využijte registraci zdarma a slevy až 75 %* na veškeré značkové zboží.