Nakupujte značkové hodinky levně na Zalando Lounge

Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75* %!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Levné hodinky od světových značek v nabídce Zalando Lounge

Lidi vždy fascinovalo pozorovat, jak plyne čas. Od našich prvních předků po moderní dobu – svět zažil hodně různých zařízení používaných k měření času. Pokud vás ale lákají moderní levné hodinky od předních světových výrobců, zapomeňte na historii. Výprodej hodinek na Zalando Lounge přináší hodinky levně, se slevou až 75 %*!

Online outlet Zalando Lounge nabízí značkovou obuv a oblečení na celý rok. V nabídce tohoto nákupního klubu najdete prémiové značky a mnoho další oblíbené módy se slevou až 75%*!

výprodej hodinek

První mechanické hodiny byly vynalezeny koncem 13. století. Neměly ovšem žádný ciferník ani ručičky, nebyly ani zvlášť přesné a aktuální čas oznamovaly prostřednictvím zvuku zvonků. Podobný hodinářský stroj, který byl používán v katedrále Salisbury, se dochoval dodnes. Jaký to protiklad v porovnání s moderními hodinkami. I nejlevnější sportovní hodinky však dnes kromě měření času umí mnohem víc funkcí – měří tep, nadmořskou výšku, spálené kalorie a další parametry. Chcete koupit sportovní hodinky levně a měřit svůj sportovní výkon během dne? Staňte se členy online outletu Zalando Lounge a využijte nabídky pánských nebo dámských značkových hodinek za hříšně nízké ceny.

Výprodej hodinek – od Kalvína k nejlepším levným hodinkám

16. století bylo z hlediska historie hodinářství průlomovým obdobím. A nejen proto, že dříve používané železo postupně nahrazovala mosaz, bronz a stříbro. V polovině 16. století začaly vznikat první hodinářské dílny ve Švýcarsku, které je dnes jednou z hodinářských velmocí. Důvod? Působení reformátora Jana Kalvína, který lidem zakázal luxus a nošení šperků. Toto opatření přinutilo tehdejší klenotníky naučit se další dovednost – hodinářské řemeslo. V současnosti ale můžete koupit hodinky levně a hrdě je nosit spolu s různými doplňky. Vyberte si levné hodinky z nabídky online outletu Zalando Lounge. Značkové hodinky za čtvrtinovou cenu jen pro členy našeho nákupního klubu.

Potřebujete více času? Ten vám asi neprodáme, zato hodinek máme habaděj. Kupte si například sportovní hodinky levně se slevou až 75 %*. Kvalitní a levné hodinky prémiových značek z nabídky Zalando Lounge vás zcela jistě nezklamou.

hodinky-levně

Prodáváme hodinky levně, nešetříme ale na kvalitě

Působení kyvadla studoval již Galileo Galilei počátkem 17. století, ale první kyvadlové hodiny si nechal patentovat až Christian Huygens v roce 1656. Tehdejší kyvadlové hodiny dokázaly snížit odchylku času na přibližně 15 sekund denně. To byl velký posun, když si uvědomíme, že i nejlepší mechanické hodinky se zpožďovaly o zhruba 15 minut každý den. V průběhu let bylo kyvadlo studováno a používáno nejen pro vědecké účely. Bylo zdokonaleno natolik, aby umělo udržet co nejpřesnější čas po dlouhou dobu. Tuto schopnost mají v 21. století snad všechny měřiče času, i levné hodinky. Vždyť levné nemusí automaticky znamenat špatné; rozhodně ne v případě, že se jedná o levné hodinky z nabídky nákupního klubu Zalando Lounge. Nyní pořádáme online výprodej hodinek světových značek se slevami až do výše 75 %* - to si nesmíte nechat ujít!

levné hodinky

Levné hodinky v opravdové kvalitě

První náramkové hodinky byly představeny koncem 16. století, podobně jako první kapesní hodinky. K jejich masové výrobě ale došlo až v 19. století. Popularitu si náramkové hodinky získaly zejména v armádě. Známý je příběh brazilského letce Alberta Santose-Dumonta. Ten hledal hodinky, které by mohl nosit, aniž by při kontrole času byť jen na chviličku pustil z rukou ovládání letadla. Oslovil tedy svého přítele Louise Cartiera, aby mu pomohl. Jako výsledek přátelské pomoci vznikly legendární hodinky Cartier Santos. Chcete i vy koupit pěkné a kvalitní hodinky levně, ale nemáte kamaráda, který by je pro vás sestrojil? Spolehněte se na nabídku levných hodinek v online outletu Zalando Lounge. Nejlepší značky hodinek za nejlepší ceny.

Chcete koupit hodinky levně? Využijte jedinečný nákupní klub Zalando Lounge!

Zalando Lounge je nákupním klubem, který razí poměrně jednoduchou praxi – nabídnout svým zákazníkům prvotřídní zboží za nejlepší ceny. Zaregistrujte se na Zalando Lounge a můžete nakupovat levné hodinky, oblečení a další módní doplňky se slevami až do výše 75 %. Nechte se informovat o aktuálních slevových akcích! Stáhněte si aplikaci Zalando Lounge nebo se přihlaste na odběr novinek ze světa módy. Zažijte pocit z výhodného nakupování.

Rozvrhněte si svůj čas s nejlepšími levnými hodinkami z nabídky Zalando Lounge. Využijte registraci zdarma a slevy až 75 %* na veškeré značkové zboží.