Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

Herschel Outlet

Herschel - stylová móda pro každou příležitost. Objevte naše kvalitní kabelky, batohy a příslušenství. Buďte in s Herschelem! Nakupujte hned!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Herschel outlet – stylové batohy za skvělou cenu

Herschel je kanadská firma zabývající se výrobou netradičních retro hipsterských batohů. Společnost funguje teprve od roku 2009, velmi brzy si ale získala pověst globálního fenoménu. Chcete získat batohy Herschel levně? Nakupujte na online outletu Lounge by Zalando! Naše nabídka je bohatá a ceny (také díky super slevám) lidové.

Herschel – to je tradiční kvalita, na kterou se můžete spolehnout. Staňte se členy Lounge by Zalando a využívejte slevy na značkové zboží z naší nabídky. U nás pořídíte nejen Herschel batohy levně.

herschel banner 2 CM

Značka nenabízí pouze batohy Herschel levně. Vyrábí také sportovní a multifunkční brašny nebo různé druhy zavazadel a doplňků. Sortiment značky je zaměřen zejména na zákazníky a zákaznice mladšího věku a snaží se vyvolat zdravou míru nostalgie – například prostřednictvím kožených řemínků nebo starodávně vyhlížejícího loga. Hodně zajímavý je bezesporu také název firmy, který odkazuje na stejnojmennou malou pohraniční vesničku v kanadské provincii Saskatchewan. Pokud se vám líbí retro a vintage, pak byste určitě měli navštívit Herschel outlet v našem nákupním klubu. Ten, kdo batoh Herschel koupí, neprohloupí.

Herschel outlet – když je minulost inspirací budoucnosti

Funkčnost – to je vlastnost, kterou by neměl postrádat žádný spolehlivý a opravdu kvalitní batoh. Pokud vsadíte na značku Herschel, můžete si být jisti, že dostanete univerzálně využitelný produkt s propracovanými detaily. Batohy Herschel můžete nosit do práce, do školy a samozřejmě také na výlety do přírody. Produkty firmy Herschel jsou navrženy do nejmenších detailů tak, aby svým majitelům usnadňovaly každodenní cestování. Design batohů byl inspirován okolním světem – evokuje kapku nostalgie, zároveň je ale dokonale nadčasový a nabízí absolutní funkčnost s ohledem na jemné detaily. Prostě skrz naskrz moderní kousek a doplňěk, který vás nezklame. Vyberte si batohy Herschel levně na Lounge by Zalando ještě dnes.

Buďte retro, buďte in! Navštivte Herschel outlet a nakupte batohy Herschel levně! Díky členství v nákupním klubu Lounge by Zalando můžete využívat různé slevy a akce na veškeré zboží z naší nabídky. Šmrncovní kousky teď můžete mít za čtvrtinovou cenu!

herschel banner 3 CM

Herschel – vyjádření funkčnosti a stylu

Víra ve vlastní síly a nápady pro Herschel byla a pořád je hnacím motorem úspěchu. Ponořte se do Herschel outletu v našem nákupním klubu a pořádně si prohlédněte nabídku této kanadské značky. Všimněte si zejména vizuální jednoduchosti batohů Herschel. Nikde nic zbytečného nevyčnívá, všechny části a doplňky mají své pevné místo a zcela jednoznačnou funkci. Díky batohům značky Herschel si můžete užívat snadnější a pohodlnější cestování na krátkých i dlouhých trasách. Budete mít dokonalý přehled o všech svých věcech, které ponesete na zádech. Herschel batohy levně nejsou určeny pouze hipsterům a lidem s alternativním cítěním. Ocení je také sportovně založení lidé, kteří preferují výkon a řád nejen během tréninku. V neposlední řadě by značka Herschel mohla oslovit také módně založené jedince. Dalo by se říct, že batohy Herschel jsou nápadné svou nenápadností. Minimalistický design a citlivě vybrané barevné kombinace činí z těchto batohů skvělou volbu pro široké zákaznické spektrum.

Herschel batohy levně jsou sázkou na jistotu

Pokud vám záleží na detailech a chcete mít svůj život pod kontrolou, mohl by se vám Herschel outlet plný stylových dámských a pánských doplňků líbit. Minimalismus se řadí k nejzásadnějším trendům 21. století a kromě světa interiérového designu zanechal svou stopu také v módním průmyslu. Herschel batohy jsou toho jasným důkazem. Stačilo několik let a batohy značky Herschel se staly legendou – kvalitní provedení a jednoduchý líbivý design dělají divy. Batohy Herschel levně podpoří vaši jedinečnost.

Herschel batohy levně v Herschel outletu na Lounge by Zalando

Chtěli byste si koupit batohy Herschel levně? Snadná pomoc – zaregistrujte se na Lounge by Zalando a využijte možnosti, které nabízí Herschel outlet. Lounge by Zalando je prestižní nákupní klub, jeden z největších online outletů na internetu. Kromě produktů Herschel zde můžete nakupovat také zboží celé řady dalších značek. Pro členy Lounge by Zalando jsou kromě exkluzivního módního zboží připraveny také slevové akce, díky kterým lze na jednom nákupu ušetřit několik stovek až tisícovek korun. Získejte členství v Lounge by Zalando ještě dnes! Vytvořte si konto v našem klubu – registrace je zdarma a k ničemu nezavazuje. Můžete nakupovat kdykoliv a cokoliv budete chtít.

Batohy Herschel levně potěší každého – vášnivé cestovatele i městské požitkáře. Vytvořte si uživatelské konto na Lounge by Zalando a staňte se členy našeho exkluzivního nákupního klubu! Stačí jen pár kliků a otevře se před vámi svět módních značek a doplňků, po kterých jste vždy toužili.