Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

šperky ve výprodeji

Šperky, které zazáří při každé příležitosti. Od elegantních náhrdelníků po výrazné náušnice, naše kolekce je plná stylových kousků. Objevte je ještě dnes a najděte ten svůj!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Lounge by Zalando nabízí levné šperky prémiových značek

Chtěli byste svůj outfit vyšperkovat něčím opravdu výjimečným? Výprodej šperků na Lounge by Zalando je příležitost, kterou hledáte. Podívejte se na výprodej šperků v online outletu Lounge by Zalando a nakupujte šperky levně, a to s až 75%* slevou!

jewellery_outlet_2_CM

Šperky, které se nosily ve středověké Evropě, byly skvělým ukazatelem hierarchie tehdejší společnosti. Příslušníci královských rodů a šlechty nosili šperky ze zlata, stříbra a drahých kamenů. Nižší společenské vrstvy se obvykle musely spokojit se šperky z cínu nebo mědi. Některé druhy šperků byly opatřeny magickými nápisy, o nichž se mnohdy oprávněně předpokládalo, že měly svého nositele chránit. Hodnotu šperků určovala kromě jejich ochranné síly také velikost nebo barva. Jak je to s hodnotou šperků dnes? Nu, velmi podobně. Do hry akorát vstupuje ještě jeden faktor, a sice trend. Pokud chcete koupit módní náramky, šperky a náušnice levně, klikněte na Lounge by Zalando. Získejte přístup k prvotřídním šperkům za skvělé ceny. Také pro šperky a bižuterii platí slevy až do výše 75 %*.

Krásné a levné náramky, šperky a bižu pro potěchu oka

V období renesance došlo také k určité obrodě metod výroby šperků. Výsledkem pokroku v technice zpracování drahých kamenů a kovů jsou mimořádně krásné, barevnější a hodnotné šperky. Vyobrazení na špercích odrážejí nově objevený zájem o svět – populárními se stávají zejména vyobrazení mytologických postav a scén. Ve špercích se zrcadlil také obrovský význam náboženství, stejně jako pozemské moci a politické síly. I dnes slouží šperky pro potěchu oka, ducha, ale také k obřadním a ceremoniálním účelům. Chtěli byste doplnit svůj outfit, a proto hledáte levné náramky? Možná vás potěší také bižuterie levně. To, co hledáte, můžete objevit v nákupním klubu Lounge by Zalando. Vytvořte si uživatelské konto a využijte slevy až 75 %* a nakupujte levné náramky ještě dnes.

Bižuterie levně, náušnice levně, šperky levně – toto a ještě něco navíc můžete objevit v nabídce nákupního klubu Lounge by Zalando. Otevře se vám nový svět plný krásných doplňků a slev až 75 %*.

Levné šperky – jak můžete nakoupit i diamanty levně?

Do světa šperků brzy zasáhl také rozvíjející se módní průmysl. Zatímco tmavá textilie vyžadovala propracované a bohatě zdobené zlaté šperky, nové měkké pastelové odstíny se staly skvělou kulisou pro drahé kameny a perly. Díky rozšiřování obchodních cest byly drahokamy stále dostupnější a jiskřily se jako nikdy předtím. Staly se nadčasovým módním artiklem, použitelným v celé řadě módních návrhů. Také patříte k obdivovatelům krásy diamantů? Opatřete si levné náramky s diamanty na Lounge by Zalando. Naši nabídku levných šperků pořád aktualizujeme – pravidelně přidáváme nové akce a slevy na značkové zboží až do výše 75 %*. Opatřete si krásné levné náramky, náušnice, řetízky nebo prsteny za čtvrtinovou cenu!

jewellery_outlet_3_CM

Levné šperky z různých materiálů

20. a 21. století přineslo snahu o neustálý posun hranic. V první polovině minulého století si velikou oblibu vysloužily šperky ve stylu Art Deco nebo Art Nouveau. Konvence byly zpochybňovány novými generacemi nezávislých klenotníků a zastánců radikálních myšlenek. Kromě drahých kovů se na výrobu šperků začal používat plast, papír nebo textil – bižuterie k dostání levně se tak v mnoha ohledech stala přímým konkurentem drahých i levných šperků. Buďte in a dopřejte si brože, prsteny nebo náušnice levně. Online outlet Lounge by Zalando připravil výprodej šperků se slevami až 75 %*! Sledujte náš web, aplikaci nebo newsletter. Nenechte se připravit o nejkrásnější značkové doplňky.

Šperky levně ze Lounge by Zalando, které vám budou slušet

Online outlet Lounge by Zalando je nákupním klubem, který nabízí luxusní značkové zboží za sníženou cenu. Pro členy Lounge by Zalando je okamžitě po registraci připravena nabídka módního oblečení, obuvi, doplňků a vybavení domácnosti za ceny v akci. K dispozici jsou také levné šperky a bižuterie. Pravidelně publikované slevy vám pomohou ušetřit až 75 %* z běžné nákupní ceny zboží. Stáhněte si aplikaci nebo se přihlaste na odběr novinek Lounge by Zalando a užívejte si pohodlného nakupování za výjimečné ceny!

Díky bezplatné registraci na Lounge by Zalando se naučíte šetřit a nakupovat zároveň. Jste zvědaví na nové akce a slevy až do výše 75 %*?