Jsme součástí Zalando

Nové slevové nabídky každý den na Lounge by Zalando

New Balance Outlet

New Balance - nekompromisní styl, kvalita a pohodlí. Objevte naše ikonické tenisky, které vám dodají sebevědomí a energii. Nakupujte nyní a buďte připraveni na všechny výzvy! #ObjevteNovýStyl #NakupujteNyní

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

New Balance výprodej na Lounge by Zalando

New Balance patří mezi značky, které se zaměřují zejména na sportovní boty, a to nejen na jejich design, ale také na jejich podrobný výzkum. Výsledkem jsou jedny z nejoblíbenějších sportovních bot na trhu, které můžete zakoupit také u nás, a to se slevami až několik desítek procent. Nezmeškejte New Balance výprodej!

Na Lounge by Zalando se nakupováním budete opravdu bavit! V našem online outletu si přijde na své každý milovník módních kousků, doplňků nebo interiérového designu. Akce a výjimečné slevy jsou k mání denně, a to skrze naše slevové nabídky na prémiové značky!

new_balance_outlet_2_CM

New Balance je americká značka obuvi, která byla založena před více než sto lety v Bostonu, ve městě s tradicí v obuvním průmyslu. Značka se zaměřuje zejména na běžeckou obuv, která prochází mnoha testy kvality a bezpečnosti, na kterých jsou New Balance boty založeny. Kromě běžeckých bot vytváří značka také boty sportovního a ležérního stylu pro každodenní život pro muže i ženy. New Balance výprodej nyní najdete v nákupním klubu Lounge by Zalando!

New Balance: Outlet plný obuvi s přední inovativní technologií

Značka New Balance moc dobře ví, že u sportovních bot je nejdůležitější jejich kvalita. Unikátní vlastností této americké značky není její snaha být největší značkou světa, ale být tou nejlepší. Ať už jsou to tenisky New Balance, běžecké boty nebo jejich nové modely určené na skateboarding, New Balance vždy postupuje od návrhu vizuální stránky bot k jejich technologiím. Tento výrobce bot byl vždy známý pro svůj inovativní přístup k technologiím, které jsou vytvářeny ve vlastních laboratořích společnosti, a to ve spolupráci s desítkami profesionálních sportovců i běžných uživatelů.

Mnoho těchto technologií je založeno nejen na fyziologii, ale také lékařských zprávách a dlouhodobém testování. Pro značku je typické také její číslování. To vám většinou prozradí nejen to, kdy byl model tenisek poprvé představen, ale také to, jaká technologie je v něm obsažena. Například nové New Balance tenisky na skateboarding mají označení 598. Podle nové politiky pro New Balance boty budou numerická čísla označovat výši úrovně technologie, kterou konstrukce bot obsahuje.

New Balance boty ve výprodeji a další speciální nabídky na světové i české značky! Nabízíme oblíbené i světové značky, jako například Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Adidas, Nike, Versace, Gucci a mnoho dalších!

new_balance_outlet_3_CM

Tenisky New Balance levně na Lounge by Zalando

Tenisky New Balance patří k nejlepším na trhu, což potvrzují také atleti. Pozornost je věnována zejména modelu 997S – vysoké číslo vám prozradí, že se v těchto nových řadách tenisek skrývá mnoho technologií. Využijte New Balance výprodeje a pořiďte si tenisky, které se vyznačují nejen pohodlím, ale také unikátní kombinací barev s detaily v jasných tónech modré, růžové, zelené nebo žluté. Značka je známá využíváním vysoce kvalitních materiálů, které vás jako uživatele mohou překvapit. Stejně jako ceny bot v New Balance outletu. Ty s námi nyní můžete zakoupit ještě levněji. Ať vám neuteče New Balance výprodej na Lounge by Zalando!

Vyberte si z New Balance výprodeje také ideální běžecké boty

Tenisky New Balance mohou na první pohled vypadat jako klasické boty na běhání, ale skrývá se v nich mnohem víc. Tyto běžecké boty v sobě zahrnují speciální technologie, díky kterým můžete běhat dlouhé vzdálenosti bez toho, aniž by hrozilo nebezpečí poškození chodidla, kolen a svalů, zejména při došlapu a odrazu. Běžecké boty vám musí dokonale padnout na nohu, v jiném případě může být běhání bolestivou záležitostí. Přesné velikostní tabulky najdete na našich stránkách. Nakonec je dobré se zaměřit na stavbu bot, a tedy i druh aktivity. Jiné boty jsou vhodné pro maraton, jiné na trailový běh.

Co je New Balance outlet na Lounge by Zalando

Lounge by Zalando je unikátní nákupní klub, který svým členům poskytuje speciální nabídky a slevy až několik desítek procent na světové i české značky. Přístup k těmto nabídkám můžete získat jednoduchou a rychlou registrací na stránkách Lounge by Zalando, která otevře přístup ke všem nabídkám. K dispozici je také newsletter nebo aplikace s celou řadou čerstvých novinek a akcí, které jsou zrovna k dispozici. Díky tomu vám už žádná akce neuteče!

Objevte každý den nové slevové nabídky! Registrace je zdarma, nezávazně, rychle a k ničemu vás nezavazuje. Objevte kouzlo outletových nákupů za zlomek ceny!