Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

chytré hodinky ve výprodeji

Chytré hodinky - stylové a chytré hodinky pro moderní dobu. Vybírejte z naší široké nabídky hodinek s funkcemi, které vám usnadní každodenní život. Inspirujte se hned teď a vyberte si ty své!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(84)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Chytré hodinky levně nyní na Lounge by Zalando

Proměňte svůj sportovní výkon na čísla – kupte si levné chytré hodinky značek jako Fossil, Michael Kors nebo Guess na Lounge by Zalando. Čerpejte denně nové akce a slevy na značkové zboží až do výše 75 %*.

smartwatches_outlet_2_CM

Levné chytré hodinky nejsou pouze módní záležitostí, ale také velmi praktickým doplňkem, jak pro pány, tak pro dámy. Chytré hodinky lze spárovat se smartphonem, díky čemuž můžete svůj telefon ovládat ve stylu Jamese Bonda. Ztratili jste mobil? Pokud je propojen s chytrými hodinkami, které mají funkci „Najít telefon“, stačí stisknout pár tlačítek a mobil najdete během několika vteřin. Staňte se členy Lounge by Zalando a využijte pro chytré hodinky výprodej. Sledujte slevové akce na našem webu a kupte si chytré hodinky levně.

Nejlevnější chytré hodinky – ideální fitness trenér

Dnes už i ty nejlevnější chytré hodinky umějí sledovat základní parametry, které jsou důležité pro vyhodnocování vašeho tréninku. Díky tomu vám pomohou udržet krok při dosahování vašich cílů. Umějí počítat kroky, tepovou frekvenci nebo uběhnutou vzdálenost. Zpracují i další důležité metriky, které byste mohli potřebovat. K mání jsou i vodotěsné levné chytré hodinky, ideální doplněk pro plavce nebo triatlonisty. Není nač čekat – vytvořte si uživatelské konto na Lounge by Zalando a profitujte ze skvělé nabídky kvalitních chytrých hodinek. Značkové dámské i pánské levné chytré hodinky můžete nakoupit se skvělou slevou až 75 %*. Nabídky i slevové akce jsou dostupné pouze pro registrované členy exkluzivního nákupního klubu Lounge by Zalando.

Proč si založit účet na Lounge by Zalando? Bohatá nabídka luxusního zboží, značkového oblečení, módních i sportovních doplňků a pravidelné slevové akce až do výše 75 %* – to vše je v online outletu připraveno pouze pro členy Lounge by Zalando.

smartwatches_outlet_3_CM

Chytré hodinky levně vám umožní přijímat hovory i textové zprávy

Pokud máte na zápěstí chytré hodinky, nemusíte vytahovat telefon z kapsy. Můžete přijímat hovory nebo odpovídat na zprávy, což oceníte během tréninku nebo ve chvílích, kdy není zrovna nejvhodnější hrát si s telefonem. Některé mají dokonce i hlasovou podporu zcela usnadňující komunikaci. Zažijte Star Trek v reálném čase! Inspirujte se nejlepšími dostupnými technologiemi a usnadněte si život. Můžete využít akci chytré hodinky výprodej na Lounge by Zalando. Nejlevnější chytré hodinky a značkové zboží máme za nepřekonatelné ceny. Objednejte si nepostradatelný doplněk pro svůj trénink. Levné chytré hodinky využijete v čase volna a možná i během pracovních porad. Moderní technika mění život k lepšímu – v případě chytrých hodinek to rozhodně platí.

Levné chytré hodinky zabezpečí spojení s celým světem

Při běhu, jízdě na kole, plavání nebo jiné formě fyzické aktivity můžete chtít nahlédnout do svých zpráv, historie hovorů nebo se podívat na sociální sítě. Někdy ale není možné nebo vhodné, abyste k tomu využili telefon. Právě tehdy ale lze použít levné chytré hodinky. Jejich obrovskou výhodou je kromě již zmíněných benefitů také výdrž. Baterie ve kvalitních chytrých hodinkách vydrží na jedno nabití i několik dnů. Hledáte opravdu kvalitní chytré hodinky, na které se můžete spolehnout v každé chvíli? Nejlevnější chytré hodinky z nabídky Lounge by Zalando lahodí sportovcům i fyzicky méně aktivním jedincům. Nakupte toto specifické high-tech vybavení v našem online outletu a využijte výjimečné slevy. Pro registrované členy našeho nákupního klubu je tu možnost nakupovat za čtvrtinové ceny!

Nejlevnější chytré hodinky – aktuální nabídka Lounge by Zalando

Proč nakupovat levné chytré hodinky na Lounge by Zalando? Na stránkách našeho exkluzivního online outletu najdete bohatou nabídku značkových chytrých hodinek od věhlasných výrobců z celého světa. Na jednom místě, na jednom webu nabízíme nejlepší sportovní doplňky, módní oblečení a trendové doplňky. Na Lounge by Zalando může nakupovat kdokoliv, jedinou podmínkou je úspěšně dokončená registrace a vytvoření uživatelského konta. Členství není zpoplatněno, nakupovat můžete, kdykoliv budete chtít. Lounge by Zalando nabízí také možnost přihlásit se k odběru newsletteru, novinky z módního světa lze ale dostávat i prostřednictvím aplikace, respektive notifikací na vaše mobilní zařízení. Chytré nakupování, nejlevnější chytré hodinky – a to na Lounge by Zalando.

Zaregistrujte se v nákupním klubu Lounge by Zalando a získejte slevy na značkové produkty! Ceny až o 75 %* nižší platí pouze pro členy našeho exkluzivního online outletu. Přidejte se k nám!