Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

řetízky ve výprodeji

Řetízky - stylové doplňky, které vás rozzáří. Objevte nekonečné možnosti kombinací a vyjádřete váš jedinečný styl. Nakupujte nyní a buďte vždy trendy!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Krásné a levné řetízky ve výjimečné nabídce Lounge by Zalando

Hledáte levné zlaté řetízky za odpovídající cenu? Nákupní klub Lounge by Zalando vám nabídne celou přehršel prvotřídních levných řetízků. Staňte se členy našeho online outletu a nakupujte zlaté řetízky levně. A když píšeme levně, tak myslíme opravdu velmi levně – se slevami až do výše 75 %*.

Nabídky značkových zlatých řetízků, skvělé ceny a pravidelné akce na prémiové zboží, jako je oblečení, obuv nebo vybavení domácnosti. Přidejte se k nám a nakupujte nejen levné zlaté řetízky předních značek se slevou až 75 %*.

necklaces_outlet_2_CM

Řetízky a řetězy vypadají od nepaměti stejně – tvoří je řada navzájem spojených článků nebo kroužků. Několikasetkilogramové řetězy se dodnes používají jako součást kotvících mechanismů obrovských zaoceánských lodí. V menším, daleko jemnějším měřítku pak zlaté nebo stříbrné řetízky zdobí naše krky již více než 6 000 let. Prohlédněte si nabídku Lounge by Zalando a vybírejte levné zlaté řetízky všech velikostí a tvarů. Nebo se vám víc zamlouvá stříbrný řetízek? Je pouze na vás, kterému šperku z naší nabídky dáte přednost. Vytvořte si konto na Lounge by Zalando a plaťte méně za svůj nákup. Pro členy pravidelně připravujeme akce a slevy až 75 %* na značkové zboží a levné řetízky.

Zlatý i stříbrný řetízek levně si můžete vybrat na Lounge by Zalando

Výroba prvních řetízků z drahých kovů se datuje do období kolem roku 2 500 před naším letopočtem. V tomto ohledu můžeme vzdát hold starověkým Egypťanům, kteří dokázali propojit zlaté a stříbrné prvky do přímo skvostných šperků. Se zlatem se hodně dělalo také v antickém Řecku. Staří Řekové vytvářeli trojrozměrné přívěsky, které pak nosili na řetízcích. Levné zlaté řetízky ovšem nepatří minulosti. Můžete je najít v nabídce online outletu Lounge by Zalando. Dnes, zítra, za měsíc, ráno i o půlnoci – levné řetízky ze zlata, stříbra a dalších drahých kovů a materiálů vám budou k dispozici kdykoli. Nakupujte stylové zboží zavedených značek se slevami až do výše 75 %*.

Na Lounge by Zalando můžete nakupovat levné zlaté řetízky a šperky od počátku světa. Staňte se členy exkluzivního nákupního klubu a nakupujte se slevou až 75 %*. Zboží věhlasných značek módního a šperkařského světa na jednom místě – na Lounge by Zalando.

Objevte levné zlaté řetízky, po kterých jste vždy toužili

S příchodem renesance doznal změn také rozvíjející se šperkařský průmysl. Vylepšením designu řetězů a řetízků se věnoval dokonce i Leonardo da Vinci. Zatímco ve středověku byla nejrozšířenějším šperkem brož, během renesance se to změnilo. Na první příčky popularity se dostal přívěsek na dlouhém zlatém řetízku. Byly nalezeny dokonce i funkční zlaté řetízky a přívěsky, například přívěsky pro párátka. Jak jste na tom vy? Dáváte přednost designu, módě, funkčnosti, nebo hledáte kompromis? Zkuste si projít nabídku Lounge by Zalando. Máme pro vás levné zlaté řetízky a stovky dalších značkových šperků za skvělé ceny. Využijte slevy až 75 %* a nakupte levné řetízky pro sebe nebo jako dárek pro své blízké!

necklaces_outlet_3_CM

Nakupovat krásné a levné řetízky na Lounge by Zalando se vyplatí

Zlato, stříbro a výrobky z těchto kovů jsou nejen krásné, ale přímo výjimečné. Ne každý si je ovšem může dovolit. Právě proto jsme naši nabídku obohatili o levné řetízky. Na Lounge by Zalando najdete opravdu krásné šperky a levné zlaté řetízky s ideálním poměrem ceny a kvality. Nakupujte zlaté řetízky levně a bez obav. V nabídce online outletu Lounge by Zalando se ale nenacházejí pouze řetízky a šperky od ověřených výrobců a světových značek. Naleznete u nás také oblečení, obuv, doplňky nebo vybavení domácnosti, a to vše se slevami až několik desítek procent. Být členem Lounge by Zalando se opravdu vyplatí.

A proč nakupovat levné zlaté řetízky právě na Lounge by Zalando?

Lounge by Zalando je jedinečný nákupní klub, nabízející stříbrné i zlaté řetízky levně. Slevy až 75 %* na značkové zboží a levné řetízky může využívat každý, kdo si zdarma vytvoří konto a stane se členem online outletu Lounge by Zalando. Nakupovat lze kdykoliv a cokoliv – prémiové zboží různých značek najdete na jednom místě. Lounge by Zalando nabízí také možnost přihlásit se k odběru novinek, které ale můžete získávat i prostřednictvím aplikace. Vytvořte si přehled ve světě módy – nakupujte levné řetízky na Lounge by Zalando.

Prvotřídní zboží, skvělé akce až do výše 75 %*, všechno na jednom místě a pouze pro členy online outletu Lounge by Zalando. Vytvořte si zdarma konto a bavte se nakupováním.