Značkové kšiltovky a čepice levně na Lounge by Zalando

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(92)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Nakupujte módní kšiltovky a čepice levně na Lounge by Zalando

Dnes se značkové kšiltovky levně prodávají a nosí nejen jako výraz podpory určitého týmu. Koukněte se do nabídky Lounge by Zalando, kde najdete spoustu značkových kšiltovek i módních čepic levně. A to skutečně levně. V online outletu Lounge by Zalando až o 75 %* levněji, než je běžné.

caps hats outlet 2 CM

Levné kšiltovky jsou v americké kultuře tak všudypřítomné, že je lze považovat za národní pokrývku hlavy. Charakteristickým znakem kšiltovek je vrchní měkká část, pevný štít a suchý zip, elastický pásek nebo plast pro nastavení velikosti v zadní části. Baseballový styl čepic byl odvozen od dříve populárních klobouků, loveckých čepic nebo klobouků fedora. První baseballové kšiltovky se vyráběly z vlny a kůže a nosili je výhradně hráči baseballu koncem 19. století. S úsvitem 20. století se sportovní čepice a kšiltovky pomalu začaly přesouvat ze hřišť do šatníků v domácnostech.

I levné kšiltovky plní svou funkci dokonale

Hlavní funkcí tradičních kšiltovek bylo chránit oči hráčů před sluncem. Pokud jde o přední část čepic, ta se revoluční změny dočkala až v roce 1901. Právě tehdy se na kšiltovkách objevilo první logo. Byl to běžící tygr oranžové barvy, znak detroitských tygrů. Pokud máte slabost pro levné kšiltovky a chtěli byste nakupovat pánské i dámské kšiltovky levně, zaregistrujte se na Lounge by Zalando. Díky členství v nákupním klubu Lounge by Zalando můžete dostat značkové kšiltovky levně, se slevou až do výše 75 %*.

Nakupovat levné kšiltovky nemůže být zábavné? Ale ano! Módní doplňky od předních návrhářů a slevy až do výše 75 %*. To vše a ještě něco navíc získáte v nákupním klubu Lounge by Zalando.

Kšiltovky New Era levně

Kromě přidání loga se toho na čepicích a kšiltovkách příliš mnoho nezměnilo. Jako revoluční se ukázal být počin výrobců, kteří použili latexovou gumu pro vyztužení vnitřku čepic. Psal se rok 1940 a výrobci čepic a kšiltovek říkají, že od té doby až do současnosti byla největším designovým počinem pouze změna v barvě látky na čepicích. Dnes již každá značka disponuje vlastními vzory a barevnými kombinacemi, přesně jako kšiltovky New Era. Líbí se i vám styl této značky? Nakupujte exkluzivní kšiltovky New Era levně na Lounge by Zalando. Prvotřídní akce a módní zboží od světových výrobců na jednom místě. Stát se členem nákupního klubu Lounge by Zalando se rozhodně vyplatí.

Nakupujte kšiltovky levně a vyjádřete svůj postoj

Levné kšiltovky se brzy staly univerzálním módním doplňkem, který si oblíbili muži i ženy. Popularitu kšiltovek zcela jistě podpořili i filmové hvězdy – Tom Selleck jako Magnum, Tom Cruise ve filmu Top Gun nebo nezapomenutelný MacGyver; poznávacím znakem všech byla kšiltovka. Poté přijali kšiltovku do svých řad také hudebníci, popové hvězdy a rockeři. Levné kšiltovky jsou dodnes pevnou součástí lexikonu moderního stylu. Jestli chcete nakupovat značkové kšiltovky levně, obraťte se na Lounge by Zalando. Z nabídky tohoto exkluzivního klubu si můžete vybírat prémiové levné kšiltovky i trendy čepice levně. Získejte zboží nejvyšší kvality se slevou až 75 %*.

caps hats outlet 3 CM

Nakupujte značkové kšiltovky a čepice levně na Lounge by Zalando

Online outlet Lounge by Zalando shromažďuje produkty předních módních tvůrců, které pak nabízí za výrazně nižší ceny. Nabídky prémiového zboží v akci mohou využívat všichni členové nákupního klubu. Členství lze získat po bezplatné registraci a je nezávazné – nakupujete cokoli a kdykoli chcete. Vytvořte si svůj osobní účet na Lounge by Zalando a nenechte si ujít důležité novinky z módní branže. Přihlaste se k odběru newsletteru nebo si stáhněte aplikaci a nechte si posílat důležitá upozornění přímo do svého mobilního telefonu. Koncept Lounge by Zalando má smysl pro všechny, kteří chtějí nakupovat kvalitní trendové zboží za výjimečné ceny.

Staňte se členy exkluzivního nákupního klubu Lounge by Zalando a zažijte radost z nakupování. V naší nabídce najdete levné kšiltovky a celou řadu dalších hodnotných módních doplňků. Odebírejte novinky nebo si stáhněte aplikaci a neuteče vám žádný trendy kousek.