Ozdobte se stylovými náušnicemi levně ze Zalando Lounge

Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75* %!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Stylové náušnice levně na Zalando Lounge

O prvních náušnicích a jejich tvůrcích bohužel neexistují žádné zaznamenané příběhy. Možná je vynalezl nějaký umělecky založený jeskynní muž, kterému jeho přítelkyně řekla: „Víš co? Budu tvůj výtvor nosit na svém ušním lalůčku, abych zvýraznila svou krásu.“ Nebo možná ne. Co ale víme jistě, že v našem online outletu pořídíte náušnice všech stylů, stejně jako zlaté náušnice levně.

Užívejte si výhod, které vám členství v Zalando Lounge přináší. Nabídka zahrnuje exkluzivní značkové zboží, šperky a levné náušnice se slevou až 75 %* – všechno na jednom místě. Nakupovat můžete kdykoli a odkudkoli.

náušnice levně

Také náušnice značky Swarowski na Zalando Lounge!

Náušnice jsou coby druh ozdoby opravdu staré. Zmínku o nich byste našli dokonce i v Bibli a je velmi pravděpodobné, že muži nosili náušnice již v době bronzové. Jako důkaz tohoto tvrzení slouží otvor v ušním lalůčku Ötziho, nejslavnější zledovatělé mumie z italských Alp. Náušnice skutečně nosili hlavně muži. Když si uvědomíme, že právě muži byli po většinu historie držiteli bohatství a moci, není to vůbec překvapivé. Díky bohu za emancipaci a levné náušnice! Chcete si koupit stříbrné náušnice levně, nebo jsou pro vás top ty zlaté? Online outlet Zalando Lounge vám zcela jistě vyhoví.

Levné náušnice na Zalando Lounge pro ženy, ale také muže

Náušnice znali příslušníci snad všech velkých národů. Nosili je perští muži stejně jako starověcí Egypťané. A také Egypťanky, alespoň podle dobových kreseb v prostorách egyptských hrobek. Někteří archeologové však tvrdí, že náušnice mohly nosit i děti, což dokládají náušnice běžně se vyskytující v hrobkách dětských králů. Tým Zalando Lounge potvrzuje, že levné náušnice z nabídky online outletu může nosit skutečně každý. Náušnice bílé zlato levně – vídáte toto slovní spojení ve svých snech? Díky Zalando Lounge se vaše sny o krásných doplňcích mohou splnit hned.

Zlaté náušnice levně jsou pouze špičkou ledovce Zalando Lounge. Staňte se členy našeho módního klubu a zamilujte si značkové zboží a levné náušnice se slevou až 75 %*. Nainstalujte si aplikaci, odebírejte newsletter a zůstaňte v kontaktu se světem módních novinek.

Stříbrné náušnice levně a jejich evropská historie

V Evropě se náušnice začínají masivně objevovat na přelomu středověku a renesančního období. Někdy je nosili dvořané jako projev bohatství, jindy bylo nošení náušnic výsadou členů nižších společenských tříd. Náušnice ze zlata ale velmi často nosili například námořníci, aby měli čím zaplatit za křesťanský pohřeb v případě, že se jejich tělo dostane po ztroskotání na břeh. Ozdoby v uších prý měl mít i Francis Drake nebo sám Shakespeare. Kupte si stříbrné náušnice levně i vy! V nabídce Zalando Lounge objevíte opravdu levné náušnice od proslulých výrobců z celého světa. Nabízíme skvělou kvalitu světových značek a slevy až 75 %*!

náušnice levně

Náušnice levně všech stylů najdete právě u nás

Náušnice a propichování uší bylo pro ženy hodně dlouho zapovězeným příběhem. Jako by se viktoriánská morálka vznášela v ovzduší po celá desetiletí. K uvolnění poměrů postupně docházelo až ve 20. století. Nejdříve byly akceptovány náušnice s klipsnami a pak i propichování uší. Ikonickým se v tomto směru stal legendární snímek Pomáda s hlavní hvězdou Sandy, která dokazovala, že propíchnout uši si mohou nechat i způsobně vychované holky. Máte pocit, že vašemu looku něco schází? Možná to budou zrovna levné náušnice z nabídky Zalando Lounge. Staňte se členy exkluzivního online outletu a využívejte slevy až 75 %* na veškeré značkové oblečení, obuv a doplňky. Jděte s módou a kupujte zlaté náušnice levně. Náušnice levně a kvalitně, to je heslo Zalando Lounge.

Proč nakupovat náušnice levně na Zalando Lounge?

Zalando Lounge je nákupní klub s mimořádnou nabídkou značkového zboží všech druhů. Lze zde objevit zlaté náušnice levně, stříbrné náušnice levně a mnoho jiných krásných módních doplňků. Na Zalando Lounge může nakupovat kdokoli, kdo se po bezplatné registraci stane členem nákupního klubu. Členům Zalando Lounge jsou pak k dispozici pravidelné akce a slevy na trendové zboží až do výše 75 %*. Informace o probíhajících slevách lze dostávat prostřednictvím odběru newsletteru nebo po stáhnutí aplikace.

Členstvím v nákupním klubu Zalando Lounge získáte přístup k nekonečné nabídce značkového zboží prémiové kvality. Online outlet Zalando Lounge vám může nabídnout slevy až do výše 75 %*. Nakupte si levné náušnice pro každou příležitost na Zalando Lounge!