Jsme součástí Zalando

Až -55%* slevy na Lounge by Zalando

Puma Outlet

Puma. Stylové oblečení a obuv pro moderní životní styl. Objevte naše nejnovější kolekce pánského, dámského a dětského oblečení a obuvi. Nakupujte nyní a objevujte s námi!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(75)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Puma outlet – kvalitní sportovní oblečení a doplňky na Lounge by Zalando

Znáte příběh značky Puma? Dnes je Puma pojmem ve světě sportu a módy, možná by ale nikdy nevznikla, nebýt bratrské hádky… Inu, všechno zlé je k něčemu dobré. Vzniku firmy Puma předcházela hádka, nákupu na Lounge by Zalando by měla předcházet registrace nového uživatele. Staňte se členy Lounge by Zalando a využijte skvělý Puma výprodej!

Puma outlet a další světové značky ve slevě až několik desítek procent? To a mnohem více najdete na Lounge by Zalando. Bezplatnou registrací můžete získat členství v prestižním nákupním klubu, které vám otevře nové možnosti nakupování.

puma_outlet_2_CM

Rudolf a Adolf Dasslerovi se nejdříve pustili do společného podnikání. V čele rodinné firmy stáli téměř 30 let, až do osudné chvíle, a to již zmíněné hádky. Po hádce se cesty obou bratrů – majitelů rodinné firmy rozešly. Adolf založil novou firmu a pojmenoval ji Adidas. Rudolf se nerozpakoval a také si založil firmu, akorát ji pojmenoval… ne, Puma zatím ještě ne. První název Rudolfovy firmy zněl Ruda. Pravdou ale je, že obrázek pumy se v logu firmy objevil okamžitě. Měl symbolizovat vlastnosti jako obratnost a rychlost, charakteristické nejen pro elegantní šelmu, ale také pro výrobky Rudolfa Dasslera. Otevřete si Puma outlet na Lounge by Zalando a přesvědčte se, že ani zbrusu nové kousky od Pumy neztratily nic ze své výjimečnosti. Jako člen Lounge by Zalando můžete využít Puma slevy a nakupovat značkové sportovní zboží za skvělou cenu.

Členové nákupního klubu Lounge by Zalando mohou využívat Puma slevy a další speciální nabídky na různé druhy značkového zboží. Registrace na Lounge by Zalando je bezplatná a získáte díky ní množství výhod.

Puma výprodej – produkty legendární značky za sníženou cenu

Tenisky Puma jsou respektovanou módní stálicí a zároveň absolutně seriózním sportovním doplňkem. Jak známo, značka Puma má sport hluboko zakořeněný ve svém DNA. První kopačky značky Puma spatřily světlo světa již koncem 40. let minulého století. Notně vylepšený model kopaček Puma obouval také neohrožený fotbalový král Pelé. Psal se rok 1970 a pro obě strany to byl výborný tah – Pelé a s ním celá Brazílie se totiž v daném roce těšili z titulu fotbalových mistrů světa. Říká vám něco heslo: boty Puma pánské sleva? Mělo by, stejně jako Puma výprodej na Lounge by Zalando. Nakupujte nejlepší značkové zboží v našem online outletu!

Puma slevy a nákup prvotřídního zboží oblíbené sportovní značky využívá i řada slavných osobností. Za všechny můžeme zmínit tenisové stars Serenu Williamsovou, Borise Beckera nebo bleskurychlého sprintera Usaina Bolta, který v tretrách od Pumy vytvořil doposud platné světové rekordy. Máte podobné ambice a líbí se vám styl, kterým se prezentuje firma Puma? Pak tedy navštivte Puma outlet na Lounge by Zalando a nakupte si módní oblečení v Puma výprodeji. Nejlepší Puma slevy můžete využít jako člen Lounge by Zalando.

puma_outlet_3_CM

Puma výprodej vám pomůže ušetřit

Baví vás značka Puma a její produkty? Pak tedy neváhejte a využijte Puma slevy v online outletu Lounge by Zalando. V našem virtuálním regálu najdete boty Puma pánské i ve slevě, ale i další druhy oblečení oblíbené značky. Společnost Puma dbá na inovace a již celou řadu let vytváří módu, která si skvěle poradí s podmínkami na sportovištích i ve městech. Staňte se členy nákupního klubu Lounge by Zalando, vstupte do našeho Puma outletu a vychytejte ty největší ryby z rybníku. Nabízíme vám značkové trendy oblečení za skvělé ceny. Nakupujte s námi, vyplatí se vám to mnohonásobně.

Puma outlet – nejlepší ceny dostupné pro uživatele Lounge by Zalando

Online outlet Lounge by Zalando nabízí celou řadu módních značek a outletového zboží, kromě jiných také Puma outlet. Vytvořte si uživatelské konto a staňte se členy prestižního nákupního klubu i vy. Jako členové Lounge by Zalando budete moci nakupovat v Puma výprodeji a využívat skvělých cen značkového zboží. K dispozici je také odběr newsletteru nebo bezplatná aplikace, která vám zaručí nepřetržitý kontakt se světem sportu a módy. Seznam prvotřídního zboží a ceny v akci pořád aktualizujeme. Objevte Puma slevy a nakupujte zboží od nejlepších značek na světě.

Chybí vašemu šatníku nový impuls? Najděte ho na Lounge by Zalando. Prvotřídní kousky od prověřených značek, ceny v akci a slevy, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Zaregistrujte se a staňte se členy rodiny Lounge by Zalando. Díky členství v nákupním klubu získáte neomezený přístup k nejlepším slevám na internetu.