Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

Swarovski Outlet

Swarovski - nejvzácnější šperky, které září jako žádné jiné. Objevte naši kolekci úchvatných náhrdelníků, náušnic a prstýnků. Nakupujte nyní a rozzařte svůj život. #Swarovski #šperky #záření #objevte #nakupujte

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Navštivte Swarovski Outlet na Lounge by Zalando

Věděli jste, že značka Swarovski má více než 100 let? Byla založena v roce 1895 v Rakousku jistým Danielem Swarovskim. Řady našich značkových produktů jsme nyní rozšířili také o Swarovski Outlet a několik sérií mimořádných skvostů z dílny nejlepších šperkařů, a to za zlomek ceny!

swarovski_outlet_2_CM

Značka Swarovski se stala světově proslulou díky spolupráci se špičkami módního průmyslu. Firma se zejména po první světové válce vypracovala na opravdu velkého hráče v módním světě a spolupracovala s ikonami jako Coco Chanel nebo Christian Dior. Krystaly Swarovski se chytly kromě módního světa také v tom filmovém. Diamantové náušnice Swarovski můžete vidět na Marilyn Monroe ve filmu Páni mají radši blondýnky. Pamatujete si lesklé třpytivé šaty Sarah Jessicy Parker ve filmu Sex ve městě? Vyšly z dílny Swarovski. Využijte výprodej Swarovski také vy! Staňte se členy nákupního klubu Lounge by Zalando a užijte si těch nejlepších Swarovski slev a dalších světových značek.

Swarovski slevy – nízká cena za krásu a jedinečnost

Krystaly Swarovski se díky proslulé technologii řezání skla vyznačují unikátní barvou, leskem a tvarem. Obecné přesvědčení, že každý krystal je jiný, ale není pravdivé. Faktem zůstává, že krystaly Swarovski se podobají jako vejce vejci. Pokud budete chtít odlišit pravé Swarovski krystaly od napodobenin, měli byste vědět, že v autentickém Swarovski krystalu se nikdy neobjeví žádná bublina. To platí také pro nabídky šperků Swarovski v online outletu Lounge by Zalando. Nakupujte originály Swarovski levně a osvěžte svou sbírku módních doplňků o další jedinečné kousky značkových šperků!

Získejte přístup k bezmeznému zdroji stylu a módní inspirace! Využívejte pravidelné akce a nakupujte šperky Swarovski levně. Výjimečnost a trendy – to jsou hesla, podle kterých sestavujeme nabídku na Lounge by Zalando.

Proč jsou špeky a krystaly Swarovski tak přitažlivé? Důvodem může být jedinečná receptura. Šperky totiž nejsou vyrobeny pouze z čistého krystalu. Ve špercích je přítomno čisté křišťálové sklo, minerály, kovy a jemný nádech křemene. Surovina brilantním dotekem brusičů přímo vykvete a získá lesk a krásu jako žádný jiný klenot na světě. Chcete nakoupit šperky a prsteny Swarovski levně? Zaregistrujte se na Lounge by Zalando, přihlaste se k odběru novinek a sledujte akční slevy ze světa prémiového oblečení a šperků. Swarovski outlet může být cestou, jak se dostat k dokonalým šperkům za velmi přijatelnou cenu!

swarovski_outlet_3_CM

Swarovski outlet – úspěch, který je postavený na jasné vizi a pravidlech

Jedním z důvodů, proč je firma Swarovski stále tak úspěšná, je, že se pořád drží tradičních hodnot a vize svého zakladatele. Vynikající kvalita, inovace a touha po vytváření dokonalých produktů – to jsou pořád aktuální myšlenky, se kterými svého času přišel Daniel Swarovski. Společnost je ve vlastnictví rodiny Swarovski a z vedoucích pozic dohlížejí na její chod příslušníci páté generace rodu. Swarovski zkrátka byl, je a bude, stejně jako Swarovski outlet v online outletu Lounge by Zalando. Vytvořte si konto, staňte se členy exkluzivního nákupního klubu a možná už dnes na vás vyskočí Swarovski sleva či jiné atraktivní nabídky. Kupte si šperky Swarovski levně a doplňte svůj outfit výjimečným kouskem, který pozvedne vaše sebevědomí.

Proč je Swarovski outlet na Lounge by Zalando tak atraktivní?

Výprodej Swarovski a Swarovski outlet nejsou jediným výjimečným momentem v nabídce Lounge by Zalando. Nákupní klub Lounge by Zalando shromažďuje různé módní doplňky, obuv a značkové oblečení na jednom místě. Členové klubu mohou pravidelně využívat vysoké slevy na prémiové zboží a nakupovat třeba právě prsteny Swarovski levně, a to opravdu mimořádně levně. Členem nákupního klubu Lounge by Zalando se může stát každý, kdo si vytvoří účet na webu. Registrace je zdarma a k ničemu vás nezavazuje – na Lounge by Zalando můžete nakupovat kdykoli.

Nakupování na Lounge by Zalando, to je čirá radost! Pestrá nabídka značkového zboží a obrovské slevy každý den. Otevřete si svět módy a módních doplňků, o kterých jste vždy snili, a to za zlomek ceny.