Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

pánské spodní prádlo ve výprodeji

Pánské spodní prádlo, které vám dodá sebevědomí a pohodlí. Od klasických boxerů až po moderní slipy, naše kolekce vám nabízí široký výběr stylů a designů. Objevujte teď a najděte si svůj ideální kousek. Nakupujte hned!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Pánské spodní prádlo levně nakupujte na Lounge by Zalando

Prapředkem pánského spodního prádla v moderní podobě byla, světe, div se, bederní rouška. Tyto doby jsou ale pryč a vy můžete vybírat trendové modely vyhlášených módních značek a nakupovat nejen pánské spodní prádlo levně, se slevami až do výše 75 %*.

Na Lounge by Zalando se nakupováním budete opravdu bavit! V našem online outletu si přijde na své každý milovník módních kousků, doplňků nebo interiérového designu. Denně nové slevové nabídky, a to až -75 %* na prémiové značky!

menunderwear outlet 2 CM

O způsobu využití prvních druhů pánského spodního prádla se dozvídáme z dobových uměleckých vyobrazení. Pro nižší společenskou třídu ve starém Egyptu byla lněná bederní rouška zvaná „schenti“ často jediným kusem oděvu. Co by asi chudí Egypťané dali za levné ponožky nebo možnost nakoupit levně pánské boxerky. Bederní roušku nosili také Mínojci a domorodé kmeny Jižní Ameriky včetně Inků a Aztéků. V Amazonii je doposud znát, že nošení bederní roušky má v této oblasti pevnou tradici. Mnohé amazonské domorodé kmeny nosí toto prastaré spodní prádlo dodnes. A co vy, pánové? Upřednostníte historickou bederní roušku nebo levné ponožky a značkové pánské spodní prádlo levně? Podívejte se do nabídky online outletu Lounge by Zalando a budete mít jasno.

Poklopec – revoluce ve středověku

S nástupem středověku dochází také k transformaci pánského spodního prádla. Zejména členové keltských a germánských kmenů začínají nosit volné lněné nebo vlněné kalhoty po kolena. Kalhoty byly vybaveny speciálním „čelním“ krytím – poklopcem, který umožnil mužům močit, aniž by museli kalhoty úplně sundat. Vskutku revoluční vynález! Údajně po vzoru anglického panovníka Jindřicha VIII. si tehdejší gentlemani poklopce spodního prádla dokonce vycpávali. Spekulovalo se, že král měl syfilis a vycpávka v místech jeho přirození obsahovala léky, které měly mírnit nepříjemné příznaky nemoci. Této historce věřit nemusíte, nabídce online outletu Lounge by Zalando byste ale věřit měli. Skutečně nabízíme pánské spodní prádlo a pánské boxerky levně. Slevy na úrovni 75 %* u nás nejsou žádnou výjimkou, stejně jako levné ponožky a boxerky od uznávaných módních návrhářů. Nakupujte módní oblečení a pánské spodní prádlo levně.

Super tip pro všechny členy Lounge by Zalando – stáhněte si aplikaci nebo se přihlaste k odběru newsletteru a nenechte si ujít největší slevy na značkové věci!

Pánské spodní prádlo levně všetně veselých ponožek

18. a 19. století nepřineslo pouze průmyslovou revoluci, ale také víc pohodlí do života mužů. V Americe byl například patentován jednodílný druh zapínacího spodního prádla s dlouhými rukávy a kalhotami. Oděv byl známý pod názvem „union suit“. Signifikantním znakem tohoto spodního prádla byla jakási klapka na knoflíky. Nacházela se v oblasti hýždí a pánům usnadňovala výlety na záchod. Tento doplněk si ovšem vysloužil celou řadu vtipných přezdívek; k nejoriginálnějším a nejvýstižnějším patří „přístupový poklop“. Nákupní klub Lounge by Zalando zase vystihuje skvělý poměr kvality a ceny. Pánské spodní prádlo levně, pánské boxerky levně, veselé ponožky levně či ty klasické – všechno zboží je ve slevě, která dosahuje hodnoty až -75 %*. Potřebujete nové pánské boxerky, značkové slipy nebo veselé ponožky levně, které vám vydrží? Kupte je za čtvrtinovou cenu na Lounge by Zalando.

menunderwear outlet 3 CM

Moderní levné ponožky a boxerky překvapí svou kvalitou

Moderní doba přinesla pánské spodní prádlo, které je mnohem víc rozeznatelné. Různé kombinace barev, střihů a prvotřídních materiálů dodávají spodnímu prádlu nejenom šmrnc, ale také punc luxusu. Můžete koupit pánské boxerky levně a ty se svou kvalitou vyrovnají i o několik set korun dražším modelům. To rozhodně platí pro levné pánské spodní prádlo z online outletu Lounge by Zalando. Pokud sháníte levné ponožky, boxerky a prakticky jakýkoliv jiný druh spodního prádla, mrkněte do nabídky webu Lounge by Zalando. Prvotřídní módní značky, prvotřídní jakost, slevy až do výše 75 %*. To se vyplatí.

Proč nakupovat trendy pánské spodní prádlo levně na Lounge by Zalando?

Pokud máte obchodního ducha a nechybí vám smysl pro praktičnost, měli byste se stát členy nákupního klubu Lounge by Zalando. Okamžitě po registraci, která je zdarma, získáte jako člen Lounge by Zalando přístup k nabídkám luxusního zboží se slevou až do výše 75 %*. Neomezujte se pouze na levné ponožky. Nakupte jakékoliv pánské spodní prádlo levně, stejně tak jiné druhy oblečení, obuvi a doplňků. Každé ráno nové slevy a nové příležitosti pro životní nákup.

Slevy až do výše 75 %* na značková tílka, boxerky, ponožky a jiné prvotřídní pánské spodní prádlo. Staňte se členem našeho prestižního klubu a nakupujte oblečení luxusních značek za luxusně nízké ceny.