Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

dámské spodní prádlo ve výprodeji

Spodní prádlo pro ženy - najděte si ten správný kousek, který vás bude skvěle doplňovat. Od elegantních podprsenek po pohodlné kalhotky, u nás najdete všechno! Inspirujte se našimi kolekcemi a nakupujte hned!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Dámské spodní prádlo levně – na Lounge by Zalando za čtvrtinové ceny

Základem povedeného dne je dobrá snídaně a pohodlné spodní prádlo. Souhlasíte s tímto tvrzením? Dopřejte si kvalitní lounge spodní prádlo, levné kalhotky a levné podprsenky prémiových módních značek se slevou až 75 %*!

Etam outlet

Všechno má (nebo bude mít) svou historii a dámské spodní prádlo není v tomto ohledu žádnou výjimkou. Statečná jest žena, která prožije svůj život bez lounge prádla – dnes věta k pousmání, kdysi ovšem norma. Co bylo tolerováno u mužů (například Karel II. z rodu Stuartovců byl údajně velkým fanouškem hedvábných boxerek), to bylo pro ženy hodně dlouho zapovězeno. Milé dámy, nyní si ale nemusíte odpírat vůbec nic. Je libo dámské spodní prádlo levně? Prosím, nabídka online outletu Lounge by Zalando je vám k dispozici. Pořiďte si kalhotky i podprsenky levně. Naše slevy jsou famózní, stejně jako výběr značkového dámského spodního prádla.

Levné podprsenky a levné kalhotky všech střihů

Co tedy ženy oblékaly pod šaty v časech, kdy světu pevnou rukou vládl mužský princip? Pravdou je, že nic. Spodní prádlo bylo pro ženy hodně dlouho věcí, kterou prostě nepotřebovaly. Nebo si to alespoň myslely. Ještě ve středověku bylo zvykem nosit jeden dlouhý kus spodního prádla nebo vrstvené šaty. Tento zvyk doznal změn až počátkem viktoriánské éry, kdy se začaly objevovat spodničky. A krinolíny. Ty ovšem zcela jistě nenáviděla leckterá dáma žijící v 19. století – objemný módní doplněk byl totiž maximálně stísňující a nepohodlný. Podobnou torturu již moderní ženy, naštěstí, nemusejí podstupovat. I levné kalhotky nabízejí úplně jiný level komfortu než dobové krinolíny. A nejen to! Kalhotky levně pořízené na Lounge by Zalando nabídnou prémiovou kvalitu značek, které stojí na samém vrcholu módního průmyslu a stejně tak střihy těchto kousků, které padnou perfektně právě pro vaši postavu. To stejné vám můžeme slíbit i u podprsenek. Levné podprsenky, kalhotky levně i lounge prádlo můžete nakoupit na Lounge by Zalando. Registrujte se a vybírejte prémiové zboží se slevami až do 75 %*.

Nenechte si ujít nejlevnější značkové věci na Lounge by Zalando. Stáhněte si aplikaci nebo se přihlaste k odběru novinek a ušetřete nakupováním na Lounge by Zalando.

dámské spodní prádlo levně

Kvalitní a levné podprsenky v online outletu Lounge by Zalando

Předkem moderních, hříšně drahých i překvapivě levných podprsenek byly živůtky a korzety. Naše pra-pra-pra-pra-pra-prababičky podstupovaly útrpné procesy s vidinou jediného cíle – dosáhnout děsivých 40 cm v pase. Úlohou živůtků a korzetů bylo zdůraznit ženské boky, napřímit postavu a taktéž zvednout ženské vnady. Pro krásu a ideály se v každé éře dělalo možné i nemožné; co na tom, že pod pevně utaženými korzety byly doslova drceny vnitřní orgány žen a dívek. Tlak, i když jiného druhu, ale postupně přicházel také z řad lékařů, kteří zbrojili proti nošení korzetů.

Počátkem 20. století se společnost navíc začala emancipovat. Ženy se napříč společenskými třídami chtěly víc bavit a sportovat a korzety jim začaly být na obtíž. Dámy na celém světě (Olivia Flynt, Maria Tucek, Christine Hardt, Mary P. Jacob a další) začaly experimentovat a nezávisle na sobě vytvářely první návrhy podprsenek. Tyto odvážné ženy tak nastolily trend, díky kterému dnes můžeme nabídnout ty nejpohodlnější levné podprsenky. Pokud hledáte extra komfortní podprsenky za rozumnou cenu, zaregistrujte se v našem online outletu a vybírejte z nekonečného množství dámského spodního prádla lounge se slevami až 75 %*.

dámské spodní prádlo levně

Myslíme i na maminky: kvalitní, ale levné kojicí podprsenky

Nákupní klub Lounge by Zalando se může pochlubit jednou z nejlevnějších nabídek značkového dámského spodního prádla na internetu. Nabídka jistě zaujme třeba i novopečené maminky, nevidí se totiž často, aby byla k dostání kojicí podprsenka levně, která by zároveň byla značková a pohodlná. Na Lounge by Zalando si každý najde to své. Ženy milující kombinaci sportu a módy zase ocení prádlo prémiových značek – líbilo by se vám sehnat třeba oblíbené kalhotky Calvin Klein levně? Vyberte si dámské spodní prádlo přesně podle svého vkusu. Staňte se členkami online outletu Lounge by Zalando a profitujte z benefitů, které náš nákupní klub nabízí. Zamilujte se do značkových modelů nejznámějších brandů módního světa a nakupujte dámské spodní prádlo levně.

Proč nakupovat dámské spodní prádlo levně právě u nás? 

Lounge by Zalando je nákupní klub nabízející prvotřídní outlet módu online. Členové klubu se mohou těšit na aktuální nabídky levného dámského spodního prádla, bund, kalhot, topů a jiných druhů oblečení od světoznámých výrobců. Nové akční kampaně přibývají každý den v ranních nebo podvečerních hodinách. Odebírejte newsletter Lounge by Zalando nebo si stáhněte mobilní aplikaci a získejte přehled o všem podstatném, co se děje na Lounge by Zalando. Slevy až do výše 75 %* by vám rozhodně neměly ujít.

Značkové módní věci, slevy až 75 %* – to vše a ještě něco navíc vám nabídne pouze členství v nákupním klubu Lounge by Zalando. Přihlaste se zdarma do našeho nákupního klubu a bavte se nakupováním.