Jsme součástí Zalando

Až -75%* slevy na Lounge by Zalando

trička ve výprodeji

Vyberte si z naší široké nabídky triček a vyjádřete svůj jedinečný styl. Od sportovních triček až po elegantní kousky, máme vše, co potřebujete. Objevujte nyní a nakupujte!

Přidejte se a objevte více

Denní nabídky až -75 %*

(88)
Co vám můžeme nabídnout
Naše výhody

Až -75 %*!

Skvělý outfit, skvělá nálada. Odměňte se. Protože můžete.

Levná trička mnoha stylů i značek na Lounge by Zalando

Trička jsou jedním z nejklasičtějších a nejzákladnějších druhů oděvu, a přesto nás dokáží skvěle definovat a ukázat náš osobitý vkus i styl. Dámská trička proto nemohou chybět v šatníku žádné z dam nebo dívek a stejně tak, pokud jde o pánská trička. Díky slevám až 75 %* je navíc můžete pořídit velmi výhodně v nákupním klubu Lounge by Zalando.

V online outletu Lounge by Zalando najdete kvalitní trička levně, a to většiny módních značek! Nabízíme oblíbené i světové značky, jako například Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Adidas, Nike, Versace, Gucci a mnoho dalších. Přesvědčte se sami a prozkoumejte Lounge by Zalando!

t_shirt_outlet_2_CM

Kvalitní dámská trička u nás pořídíte opravdu jednoduše a můžete díky nim skvěle vyladit svůj outfit. Co je na tričkách úžasné je to, že je možné je kombinovat s jakýmkoliv stylem, ať už jde o sportovní, elegantní, urban, experimentální nebo odvážnější styl. Dámská i pánská trička levně mnoha značek a stylů najdete v online outletu Lounge by Zalando. Pozor, všechny slevy až 75 %* jsou časově omezeny, ať vám tedy ideální tričko neuteče!

Nakupte halenky i trička levně a na jednom místě

Nejen trička jsou skvělým způsobem jak ukázat osobité kouzlo, vybírat můžete také halenky. V našem online outletu najdete kategorii dámské halenky výprodej, která je plná zajímavých kousků halenek pro každou příležitost. Stejně tak jako kvalitní dámská trička levně, i dámské halenky disponují různorodostí svých stylů. Vybírat je tedy můžete podle jejich vlastního střihu, některý zvýrazní vaše křivky, jiný je naopak schová. Původně přitom halenky nebyly ukázkou stylu, ale často spíše chudoby. Tyto doby jsou už dávno pryč a halenky v mnoha stylech vyrábí desítky módních světových i tuzemských značek.

Nejčastěji můžeme halenky definovat jejich lehce volnějším (někdy velmi volným) střihem, zejména ve výstřihu nebo rukávech. Díky akci dámské halenky výprodej, kde najdete slevy až 75 %*, můžete jednoduše pořídit halenky s dlouhým, krátkým rukávem nebo bez něj, některé mají knoflíky, jiné mohou být zcela uzavřeny. V případě halenek můžete vybírat z mnoha stylů, které můžete kombinovat do práce k džínům, do divadla ke společenským kalhotám i s každodenní módou.

V online outletu Lounge by Zalando najdete kvalitní trička levně, a to většiny módních značek! Přesvědčte se sami a prozkoumejte Lounge by Zalando!

t_shirt_outlet_3_CM

Výprodej triček všech materiálů pro každého

Jak trička, tak halenky je možné najít v různých stylech a to znamená také různých materiálech. Samostatnou kategorií pro kvalitní dámská trička zůstávají například bavlněná trička, která se vyznačují svou pevností a díky 100% použití bavlny neobsahují žádné umělé tkaniny. Bavlněná trička dokáží nejen zaručit pohodlí, ale jsou zároveň i způsobem, jak myslet na šetrnost vůči životnímu prostředí. Bavlněná trička jsou skvělou volbou zejména v zimních měsících, dokáží nás totiž skvěle udržet v pohodlí i teple díky pevnosti a pružnosti látky.

Kvalitní dámská i pánská trička levně a stylově

Trička jsou skvělým způsobem, jak jednoduše a přitom velmi levně ukázat svůj osobitý styl a vkus. Dokáží být jednoduchá, ale také vyjádřit určitý status. Některá trička s tematickými potisky mohou například ukázat vaši lásku k umění, konkrétní barvě nebo stylu. Některá trička mohou zvýraznit vaši roztomilost, jiná naopak vaši vážnou, uměleckou či mladistvou stránku. Na Lounge by Zalando najdete všemožné styly triček, například Calvin Klein tričko levně, ale také tričko Levi´s levně. Některým na hrudi dominuje logo značky, jiné jsou minimalistické a kromě barvy na nich nic nenajdete. U nás si tričko vybere každý a díky slevám až 75 %* jich navíc můžete nakoupit hned několik!

Jak nakoupit dámská i pánská trička levně na Lounge by Zalando?

Lounge by Zalando je unikátní nákupní klub pro milovníky módy, který disponuje speciálními nabídkami a akcemi na módu, ale také doplňky. Přístup k těmto slevám je možné získat jednoduchou a bezplatnou registrací, díky které získáte moře zajímavých nabídek a cen na stovky kousků oblečení pro ženy, muže i děti. Pozor, všechny slevy a akce jsou časově i kapacitně omezeny, ať vám tedy váš oblíbený kousek neuteče před nosem. A pokud nemáte čas listovat naším opravdu obsáhlým katalogem, můžete využít newsletteru, který pro vás vytipuje to nejzajímavější a nejlákavější nebo naší aplikace, která vám oznámí slevy, které by vás mohly zajímat. Je to velmi jednoduché, přidejte se ještě dnes!

V online outletu Lounge by Zalando najdete kvalitní trička levně, a to od většiny módních značek! Přesvědčte se sami a prozkoumejte Lounge by Zalando!